M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1679: Marta i Patrycja spotkają się w sądzie! Pójdzie nie tylko o Łukasza

W 1679 odcinku "M jak miłość" zacznie się proces, który może doprowadzić do tego, że Patrycja (Alżbeta Lenska) i Marta (Dominika Ostałowska) znów spotkają się w sądzie! Jak pisaliśmy jako pierwsi Wojciechowska zaczyna źle myśleć i mówić o Argasińskiej, która jej zdaniem uwiodła i unieszczęśliwiła jej syna (Jakub Józefowicz). Marta spróbowała nawet przekupstwa, aby Patrycja trzymała się z dala od Łukasza. Ale w Argasińską po rozwodzie z Jerzym (Karol Strasburger) wstąpiła nowa siła i to ona doprowadzi ją od 1679 odcinka "M jak miłość" na salę sądową! Czy spotka się tam z Martą i będą walczyć o Łukasza? Sprawdź co już wiemy!

"M jak miłość" odcinek 1679 - wtorek, 18.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Marta w "M jak miłość" długo sprawiała wrażenie matki, która wspiera miłość syna. Kiedy Argasiński więził ciężarną żonę i karmił ją psychotropami, Wojciechowska udzielała mądrych porad synowi, a nawet oferowała pomoc prawną. Jednak kiedy zakochani rozpoczęli wspólne życie w leśniczówce z małym Jasiem, Marcie przestał się ten związek podobać. Co więcej, Patrycja zacznie się stawiać "teściowej" i szykuje się prawdziwa wojna. Czy rywalki o miłość Łukasza spotkają się w sądzie?

Plan Patrycji w "M jak miłość" doprowadzi ją do sądu

Wiele wskazuje na to, że tak, bo Patrycja w 1679 odcinku "M jak miłość" zacznie realizować pewien plan. Argasińska postanowi wrócić na ścieżkę zawodową prawniczki i nie wspomni nawet o tym Łukaszowi. W ten sposób historia zatoczy koło - Patrycja i Marta znów mogą spotykać się częściej na sali sądowej, dokładnie tak jak wtedy kiedy zaczęła się ich przyjaźń!

Na razie nie ma żadnych informacji o tym, aby kobiety życia Łukasza miały procesować się o coś między sobą. Ale znając kreatywność scenarzystów "M jak miłość" można sobie wyobrazić, że związek Wojciechowskiego wejdzie w etap, w którym konieczna będzie batalia o dziecko. I wtedy możemy zobaczyć wielkie starcie dwóch prawniczek, matki i kochanki Łukasza. Mamy jednak nadzieję że do tego nie dojdzie i Marta z Patrycją będą się znów spotykały na sądowych korytarzach jak przyjaciółki. 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1678: Ostre starcie Pawła z ojcem syna Franki! Lewiccy nie pozwolą jej zbliżyć się do dziecka – ZDJĘCIA

M jak miłość. Kalinka porwana! Wyrodna siostra Marzenki odbierze Uli i Bartkowi córkę
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze