M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1678: Ostre starcie Pawła z ojcem syna Franki! Lewiccy nie pozwolą jej zbliżyć się do dziecka – ZDJĘCIA

2022-10-01 9:23

W 1678 odcinku "M jak miłość" dojdzie do konfrontacji Pawła (Rafał Mroczek) z ojcem syna Franki (Dominika Kachlik). Zduński nie pozwoli sobie na złe traktowanie żony przez Karola Lewickiego (Konrad Marszałek). W 1678 odcinku "M jak miłość' dojdzie do pierwszego spotkania Franki z Adamem (Liam Culbreth), które nie przebiegnie po myśli góralki. Nie widziała dziecka 10 lat, od kiedy oddała do pod opiekę Lewickich. Okazuje się, że Marta i Karol nie będą zachwyceni kontaktem Franki z chłopcem, a Paweł wkroczy do akcji i obroni żonę przed atakiem.

"M jak miłość" odcinek 1678 - poniedziałek, 17.10.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1678 odcinku "M jak miłość" dojdzie do pierwszego spotkania Franki z synem, na neutralnym gruncie w restauracji, gdzie będzie również obecny Paweł, by wspierać żonę w przełomowej chwili. Zduński wybaczy góralce oszustwa i kłamstwa jeszcze w 1674 odcinku "M jak miłość" i znów będą tworzyć udaną parę. Franka i Paweł z nadzieję udadzą się na spotkanie z Adamem. Kobieta urodziła dziecko 10 lat temu w USA, gdzie wówczas mieszkała i postanowiła zostać surogatką Lewickich, oddając im pod opiekę noworodka. Po latach dopadła ją chęć zobaczenia synka, ale Marta i Karol, czyli jego opiekunowie, nie są dobrze nastawiani do Franki. Dlatego właśnie w 1678 odcinku "M jak miłość" dojdzie do konfliktu pomiędzy Karolem a Pawłem. Zduński stanie w obronie żony!

Karol Lewicki i Paweł Zduński staną przeciwko sobie w 1678 odcinku "M jak miłość"

Spotkanie z Adamem nie pójdzie pomyślnie. Oszem, Franka zdoła zobaczyć, a nawet porozmawiać z synkiem, ale Karol będzie wrogo nastawiony do Zduńskich. Razem z żoną wyjdą z założenia, że góralka w ogóle nie powinna kontaktować się z dzieckiem. Skoro lata temu oddała je pod ich opiekę, powinna zniknąć i nigdy się nie pojawiać w jego życiu. Zapomną chyba, że sami odezwali się z prośbą o pomoc, kiedy Adam zachorował. Żona Pawła bardzo przejęła się tym faktem i postanowiła pomóc. Jak tylko problem się rozwiązał, Lewiccy znów odepchnęli kobietę. 

Oczywiście, trudno będzie wytłumaczyć 10-letniemu chłopcu, kim tak naprawdę jest Franka i co zrobiła po jego porodzie. Pewnym jest, że Karol wejdzie w konflikt z Pawłem i padną ostre słowa! Zduński nie pozwoli na złe traktowanie żony, której wybaczy kłamstwa. W "M jak miłość" szykuje się spora afera wokół dziecka Franki, a konflikt z Lewickimi przybierze na sile! Paweł i tak postara się wspierać ukochaną, jak tylko może. 

M jak miłość odcinek 1674. Ostatnia szansa Franki i Pawła. Od tej rozmowy będzie zależało wszystko
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze