M jak miłość, odcinek 1673: Julia już zaopatrzy się w wyprawkę dla dziecka! Będzie tylko czekała, aż Andrzej odejdzie od Magdy – ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1673: Julia już zaopatrzy się w wyprawkę dla dziecka! Będzie tylko czekała, aż Andrzej odejdzie od Magdy – ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1673: Julia już zaopatrzy się w wyprawkę dla dziecka! Będzie tylko czekała, aż Andrzej odejdzie od Magdy – ZDJĘCIA

2022-09-27 20:17

W 1673 odcinku "M jak miłość" cwana Julia (Marta Chodorowska) już zaopatrzy się w rzeczy dla dziecka, którego rzekomo ojcem jest Andrzej (Krystian Wieczorek). Malicka będzie żyła w przekonaniu, że wszystko jakoś się ułoży i nie straci nadziei, że Budzyński zostawi Magdę (Anna Mucha) i zajmie się nią oraz noworodkiem. Julia w 1673 odcinku "M jak miłość" już zacznie kompletować wyprawkę, a przecież jest dopiero na początku ciąży! Wręczy Andrzejowi wyniki badań na ojcostwo i będzie tak pewna swego, że w końcu stworzą szczęśliwą rodzinę?

"M jak miłość" odcinek 1673 - wtorek, 27.09.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1673 odcinku "M jak miłość" Julia wyjdzie ze szpitala, gdzie wylądowała po ostrych atakach bólu. Na szczęście udało się opanować sytuację, a w mieszkaniu zajmie się Malicką Sylwia (Hanna Turnau). Przyjaciółka zacznie naciskać na prawniczkę, by ta zażądała od Andrzeja odejścia od żony.

- Jak się trzymasz? Tylko powiedz mi prawdę - zapyta się zatroskana Sylwia w 1673 odcinku "M jak miłość". - Sama nie wiem, los bywa przewrotny, życie zatoczyło jakiś dziwny krąg i znów postawiło na mojej drodze Andrzeja. Ta ciąża, to takie dziwne... Wiesz, mówiłam ci, że się zabezpieczałam... Może tak miało być? A teraz jeszcze wróciły stare uczucia, których się nie spodziewałam... Ale on ma żonę, którą kocha i uwielbia, i nigdy od niej nie odejdzie- wyzna Julia. - Tak powiedział? - zapyta się zdziwiona Sylwia. - Nie musiał. Zresztą my nigdy nie rozmawiamy o Magdzie... To by było nie w porządku - odpowie Malicka, a jeszcze tego samego dnia przekaże Andrzejowi wyniki testu na ojcostwo, z którego wyniknie, że to on jest ojcem jej dziecka!

Malicka uda wyrozumiałą przy Budzyńskim, a on oniemieje na widok wyniku testów DNA

- Nie musisz podejmować żadnych decyzji od razu, pod wpływem emocji. Jestem gotowa na każdą twoją decyzję. Czeka mnie sprawa o zaprzeczenie ojcostwa, rozwód z mężem. Możesz zaangażować się w życie dziecka albo nie - zapowie Andrzejowi kochanka w 1673 odcinku "M jak miłość, a zaszokowany Budzyński poleci doradzić się Marty (Dominika Ostałowska), co właściwie ma zrobić. Po ochłonięciu zadeklaruje Malickiej, że uzna dziecko i postara się być dobrym ojcem.

W 1673 odcinku "M jak miłość" widać będzie, że Julia już zdążyła wybrać się na zakupy i kupić kilka rzeczy dla dzieciątka. To początek ciąży, nawet nie ma mocno zarysowanego brzuszka, a już pomyśli o kompletowaniu wyprawki. Czyżby była tak pewna, że Andrzej odejdzie od żony? W 1673 odcinku "M jak miłość" Budzyński będzie chciał powiedzieć Magdzie prawdę, ale ona dostanie ataku serca, ledwo się pozbiera, a prawnik stchórzy i uzna, że to zły moment na załatwianie takich spraw. Pewnym jest, że Magda niebawem pozna całą prawdę. 

M jak miłość odcinek 1673 ZWIASTUN. Magda dostanie ataku serca! Andrzej przyzna się do zdrady byłej żonie
Najnowsze