M jak miłość

M jak miłość, odcinek 1673: Andrzej nie powie Magdzie o zdradzie, bo boi się ją zabić. Ale i tak wszystko się sypnie

W "M jak miłość" wyszło na jaw dlaczego Andrzej (Krystian Wieczorek) nie powie Magdzie (Anna Mucha) o zdradzie! W 1673 odcinku serialu Budzyński po raz pierwszy podejmie silne postanowienie, aby wyjawić Magdzie całą prawdę o seksie z Julią (Marta Chodorowska) i nieplanowanej ciąży. Ale kiedy Andrzej wróci do domu, serce jego żony da znów o sobie znać. Magda upadnie na ziemię bez tchu, a Budzyński wpadnie w panikę, że stracił ukochaną żonę. Ten moment 1673 odcinka "M jak miłość" spowoduje, że Andrzej zamiast wyznać prawdę będzie umierał ze strachu o życie Magdy. Ale i tak wszystko wyjdzie na jaw.

"M jak miłość" odcinek 1673 - wtorek, 27.09.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1673 odcinku "M jak miłość" Julia wyjdzie ze szpitala i wręczy Budzyńskiemu wynik testu DNA, potwierdzający jego ojcostwo. Andrzej osłupieje na widok wyników, które będzie miał przed oczami "czarno na białym". Julia niby da Budzyńskiemu wybór, twierdząc, że zaakceptuje każdą jego decyzję, ale on po raz pierwszy w życiu naprawdę nie będzie miał pojęcia, co ma zrobić. Zdesperowany Andrzej zwróci się o pomoc do byłej żony Marty (Dominika Ostałowska), która jednoznacznie nakaże mu wyznać natychmiast Magdzie całą prawdę. 

Andrzej zrozumie, że musi powiedzieć Magdzie o zdradzie

- A więc sprawa jest prosta: musisz powiedzieć Magdzie. Myślę, że już dawno powinieneś był to zrobić! - usłyszy Budzyński od Wojciechowskiej w 1673 odcinku "M jak miłość" i z takim postanowieniem wróci do domu. Tu jednak czekać na niego będzie wielka niespodzianka.

Magda w 1673 odcinku "M jak miłość" powita Andrzeja kolacją przy świecach. Na ścianie rzutnik będzie wyświetlał najpiękniejsze chwile związku Budzyńskich, a w tle będzie sączyła się nastrojowa muzyka. W ten sposób Magda wyzna mężowi wielką miłość!

- Dla najlepszego męża na świecie - tymi słowami Magda powita Andrzeja w domu.

Atak serca Magdy przerazi Budzyńskiego

Chwilę później w 1673 odcinku "M jak miłość" Andrzej na naszych oczach będzie wyraźnie bił się z myślami, co ma zrobić. Bo jak powiedzieć tak kochającej żonie o zdradzie z Julią i dziecku? Kiedy Budzyński zatopi się w rozmyślaniach nagle usłyszy huk i okaże się, że Magda upadła bez tchu na ziemię! 

- Magda?… Co się dzieje?! - Andrzej wpadnie w panikę. 

- To nic, tylko... serce mi tak strasznie wali... Moje leki...

W tym momencie 1673 odcinka "M jak miłość" Andrzej zrozumie, że prawda o zdradzie i dziecku może Magdę zabić.

- Przestraszyłaś mnie dzisiaj... - powie Budzyński tuląc żonę w łóżku. 

- Wiesz, nawet gdyby coś mi się stało... miałam cudowne życie. Spotkała mnie wielka, spełniona miłość, niczego nie żałuję, niczego więcej nie chciałam… Może poza tym, żeby mieć dziecko... z tobą… - wyzna jeszcze mężowi Magda na dobranoc. 

Niestety jednak Magda w 1674 odcinku "M jak miłość" sama domyśli się, że Andrzej ją zdradził. A w 1677 odcinku serialu dostanie na to twardy dowód. Tak więc prawdopodobnie lęk Budzyńskiego o życie żony okaże się złym doradcą. 

Zobacz też: M jak miłość. Anna Mucha ujawnia, jak Magda dowie się o zdradzie Andrzeja i co o tym myśli - ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1673 ZWIASTUN. Magda dostanie ataku serca! Andrzej przyzna się do zdrady byłej żonie
Najnowsze