M jak miłość. Anna Mucha ujawnia, jak Magda dowie się o zdradzie Andrzeja i co o tym myśli - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Anna Mucha ujawnia, jak Magda dowie się o zdradzie Andrzeja i co o tym myśli - ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość. Anna Mucha ujawnia, jak Magda dowie się o zdradzie Andrzeja i co o tym myśli - ZDJĘCIA

Magda z "M jak miłość" przerwała milczenie. Anna Mucha na swoim profilu na Instagramie zdradziła fanom w jaki sposób dowie się o zdradzie Andrzeja (Krystian Wieczorek). Gwiazda "M jak miłość" nie ukrywa też co o tym myśli. Widać, że aktorka zaangażowała się w dramat swojej bohaterki i wypowiada się na ten temat jednoznacznie. Mucha odniosła się też do tego jak Magda Budzyńska przeżywa rozpacz i jakie jest to dla niej wyzwanie aktorskie. Co Anna Mucha zdradziła o przyszłych wydarzeniach po zdradzie Andrzeja? Sprawdź co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość". Anna Mucha zdradza największą tajemnicę Magdy i Andrzeja! Jak dowie się o zdradzie?

To jak Magda w "M jak miłość" dowie się o zdradzie Andrzeja jest jednym z najgorętszych tematów serialu. Fani mocno współczują Budzyńskiej, która nie tylko została zdradzona, ale przez długi czas jest oszukiwana. Co gorsze, nie tylko niewierny Andrzej kłamie żonie prosto w oczy, ale i wszyscy przyjaciele. Jak Magda w końcu dowie się o zdradzie? Zobacz, co zdradziła Mucha w GALERII ZDJĘĆ!

Mucha ujawnia tajemnice zdrady Andrzeja

Fani dopytują gwiazdę "M jak miłość" na jej profilu na Instagramie o to, jak Magda czuje się po zdradzie i kiedy dowie się o podłym postępku Andrzeja. I Anna Mucha nareszcie przemówiła i ujawniła ważne szczegóły!

Sprawdź także: M jak miłość, odcinek 1673: Magda ledwo przeżyje atak serca! Budzyński wycofa się ze wszystkich obietnic - ZDJĘCIA 

M jak miłość, odcinek 1673: Julia sfałszuje testy na ojcostwo? Pokaże Andrzejowi wyniki, ale nie przemyśli jednej rzeczy

- Czy Madzia nadal płacze? - zapytali fani "M jak miłość" Muchę. 

- Dobre! Podchwytliwe! U Magdy się dzieje! Mam duży i mega ciekawy wątek - odpowiedziała gwiazda.

Magda z "M jak miłość" powiedziała, co myśli

- Za ile będzie odcinek, w którym Andrzej mówi prawdę? - dopytywali dalej dociekliwi fani. 

- To nie Andrzej! - odpowiedziała wprost Mucha i dodała kilka słów, co o tym prywatnie myśli. - Magda pozna prawdę, ale zupełnie nie tak, jakby "wypadało"!

Magda w "M jak miłość" ostatecznie sama domyśli się, że Andrzej ją zdradził. Ale wszystko zacznie się już w 1674 odcinku serialu, kiedy pijany Budzyński wróci do domu z postanowieniem wyznania żonie prawdy. Magda już będzie podejrzewała, co się dzieje w jej małżeństwie, co zdradzi Pawłowi. Jednak Zduński - prawdopodobnie nieświadomie - okłamie byłą dziewczynę, zapewniając ja, że Andrzej na pewno jest jej wierny. Jednak kiedy Budzyński wróci do domu w stanie upojenia alkoholowego, Magda zrobi wszystko, aby nie usłyszeć prawdy! I zada mężowi tylko jedno pytanie: - Czy ty mnie kochasz?  

A gdyby Magda miała jeszcze jakieś wątpliwości, to w 1677 odcinku "M jak miłość" rozwieje je wredna Sylwia....

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1677: Maciek po zdradzie załatwi Budzyńskiego! Syn Magdy jeszcze nigdy czegoś takiego nie zrobił!

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze