M jak miłość. Anna Mucha ujawnia, jak Magda dowie się o zdradzie Andrzeja i co o tym myśli - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Anna Mucha ujawnia, jak Magda dowie się o zdradzie Andrzeja i co o tym myśli - ZDJĘCIA

M jak miłość

M jak miłość. Anna Mucha ujawnia, jak Magda dowie się o zdradzie Andrzeja i co o tym myśli - ZDJĘCIA

Magda z "M jak miłość" przerwała milczenie. Anna Mucha na swoim profilu na Instagramie zdradziła fanom w jaki sposób dowie się o zdradzie Andrzeja (Krystian Wieczorek). Gwiazda "M jak miłość" nie ukrywa też co o tym myśli. Widać, że aktorka zaangażowała się w dramat swojej bohaterki i wypowiada się na ten temat jednoznacznie. Mucha odniosła się też do tego jak Magda Budzyńska przeżywa rozpacz i jakie jest to dla niej wyzwanie aktorskie. Co Anna Mucha zdradziła o przyszłych wydarzeniach po zdradzie Andrzeja? Sprawdź co już wiemy i zobacz TO w GALERII ZDJĘĆ!

"M jak miłość". Anna Mucha zdradza największą tajemnicę Magdy i Andrzeja! Jak dowie się o zdradzie?

To jak Magda w "M jak miłość" dowie się o zdradzie Andrzeja jest jednym z najgorętszych tematów serialu. Fani mocno współczują Budzyńskiej, która nie tylko została zdradzona, ale przez długi czas jest oszukiwana. Co gorsze, nie tylko niewierny Andrzej kłamie żonie prosto w oczy, ale i wszyscy przyjaciele. Jak Magda w końcu dowie się o zdradzie? Zobacz, co zdradziła Mucha w GALERII ZDJĘĆ!

Mucha ujawnia tajemnice zdrady Andrzeja

Fani dopytują gwiazdę "M jak miłość" na jej profilu na Instagramie o to, jak Magda czuje się po zdradzie i kiedy dowie się o podłym postępku Andrzeja. I Anna Mucha nareszcie przemówiła i ujawniła ważne szczegóły!

Sprawdź także: M jak miłość, odcinek 1673: Magda ledwo przeżyje atak serca! Budzyński wycofa się ze wszystkich obietnic - ZDJĘCIA 

M jak miłość, odcinek 1673: Julia sfałszuje testy na ojcostwo? Pokaże Andrzejowi wyniki, ale nie przemyśli jednej rzeczy

- Czy Madzia nadal płacze? - zapytali fani "M jak miłość" Muchę. 

- Dobre! Podchwytliwe! U Magdy się dzieje! Mam duży i mega ciekawy wątek - odpowiedziała gwiazda.

Magda z "M jak miłość" powiedziała, co myśli

- Za ile będzie odcinek, w którym Andrzej mówi prawdę? - dopytywali dalej dociekliwi fani. 

- To nie Andrzej! - odpowiedziała wprost Mucha i dodała kilka słów, co o tym prywatnie myśli. - Magda pozna prawdę, ale zupełnie nie tak, jakby "wypadało"!

Magda w "M jak miłość" ostatecznie sama domyśli się, że Andrzej ją zdradził. Ale wszystko zacznie się już w 1674 odcinku serialu, kiedy pijany Budzyński wróci do domu z postanowieniem wyznania żonie prawdy. Magda już będzie podejrzewała, co się dzieje w jej małżeństwie, co zdradzi Pawłowi. Jednak Zduński - prawdopodobnie nieświadomie - okłamie byłą dziewczynę, zapewniając ja, że Andrzej na pewno jest jej wierny. Jednak kiedy Budzyński wróci do domu w stanie upojenia alkoholowego, Magda zrobi wszystko, aby nie usłyszeć prawdy! I zada mężowi tylko jedno pytanie: - Czy ty mnie kochasz?  

A gdyby Magda miała jeszcze jakieś wątpliwości, to w 1677 odcinku "M jak miłość" rozwieje je wredna Sylwia....

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1677: Maciek po zdradzie załatwi Budzyńskiego! Syn Magdy jeszcze nigdy czegoś takiego nie zrobił!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze