M jak miłość, odcinek 1661: Lenka wróci do Zduńskich i od razu zafundują jej koszmar! Kinga wścieknie się na rodzinę - ZDJĘCIA

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1661: Lenka wróci do Zduńskich i od razu zafundują jej koszmar! Kinga wścieknie się na rodzinę - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1661: Lenka wróci do Zduńskich i od razu zafundują jej koszmar! Kinga wścieknie się na rodzinę - ZDJĘCIA

2022-05-16 21:43

W 1661 odcinku "M jak miłość" Zduńscy wreszcie zobaczą Lenkę (Olga Cybińska). Przyszykują jej nietuzinkowy powrót do domu po długiej nieobecności. Cała rodzina będzie cieszyła się na widok dziewczynki, a Misiek (Aleksander Bożyk) z Marszałkiem (Emilian Kamiński) zafundują jej niezapomniane wrażenia, które zdenerwują Kingę (Katarzyna Cichopek). Lenka w 1661 odcinku "M jak miłość" dowie się, że w domu czeka na nią coś specjalnego, ale nie wie, że będzie wrobiona w trudne zadanie, które raczej jej się nie spodoba. Chyba nie spodziewa się takiego obrotu sprawy.

"M jak miłość" odcinek 1661 z NOWĄ LENKĄ - wtorek, 17.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Rodzina Zduńskich długo nie widziała Lenki, a w 1661 odcinku "M jak miłość" Kinga i Piotrek połączą się z córką przez Internet. Oznajmią dziecku, że w domu czeka na nią duża niespodzianka. Niestety nie wszystko pójdzie pomyślnie, a Misiek z dziadkiem znów dadzą popalić reszcie rodzinki.

- Mama się martwi, bo nie widziała cię całe wieki! - zacznie Piotrek (Marcin Mroczek) w 1661 odcinku "M jak miłość". - Trzy tygodnie, a jutro wracam do domu już na dobre. Chyba wytrzymacie jeszcze jeden dzień? - zapyta Lenka, która od dłuższego czasu nie widziała rodzeństwa i dziadków. - Kochanie, wszyscy za tobą bardzo tęsknimy, a Misiek z dziadkiem szykują dla ciebie niespodziankę... - oznajmi Kinga, ale sama jeszcze nie wie, że owa niespodzianka może okazać się koszmarem dla córki. - Tak, to chyba mogę liczyć na jakąś gorącą, powitalną imprezkę? - ucieszy się dziewczyna, która nie wie, co ją czeka. - No chyba możesz! - uśmiechnie się Piotrek. 

Przeczytaj: Koniec M jak miłość, Barwy szczęścia ze zmianą emisji jesienią! Będą nowe godziny niektórych hitów TVP

To Krysia (Hanna Mikuć) w 1661 odcinku "M jak miłość" oznajmi, że na Deszczową przyjechał kurier z ogromną paczką. Okaże się, że Misiek i Marszałek zamówili wielkie akwarium i mają zamiar hodować w nim Rybki. Kinga z zaskoczeniem spojrzy na wielkie pudło.

- I to jest to małe akwarium na jedną rybkę, tak? - zapyta oburzona Kinga w 1661 odcinku "M jak miłość". - Zaraz, a kto powiedział, że na jedną? - zapyta Marszałek. - Ja, bo mama by się nie zgodziła - oznajmi Misiek. - Aaaa... - zrozumie Wojtek. - A dlaczego? Bo kto będzie karmił te rybki? Sprzątał im, wymieniał wodę? Lenka? - wyrzuci z siebie zdenerwowana Kinga. Od razu pomyśli, że córka spodziewa się miłej niespodzianki, o której zresztą sama jej powiedziała, a teraz okaże się, że rodzina zafunduje Lence dużą odpowiedzialność i sprzątanie po rybkach. Zduńska od razu przewidzi, że cały obowiązek zajmowania się zwierzątkami spadnie na córkę. - Nie no, spokojnie, ja pomogę - obieca Misiek, ale może się to różnie skończyć. - Damy radę, rybki są praktycznie bezproblemowe - wytłumaczy się Marszałek. - Trzymam cię za słowo - rzuci ostrzegawczo Kinga.

W 1661 odcinku "M jak miłość" nawet Piotrek ze zdziwieniem spojrzy się na wielkie akwarium, które teraz ma być częścią domu Zduńskich. - Duże to akwarium - skomentuje wymownie Zduński. Lenka chyba nie takiej niespodzianki spodziewa się od rodziny. Czeka ją sporo pracy.

Przeczytaj: Koniec M jak miłość. Franka znów będzie matką w ostatnim 1665 odcinku. To nie z Pawłem zajdzie w ciążę

M jak miłość. Ojciec Amelki zniszczy mieszkanie Izy i Marcina! Bandyta Makowski będzie bezkarny
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze