M jak miłość, odcinek 1660: Iza ostrzeże Rogowskich przed Nieśpielakiem, ale Marysia weźmie stronę oszusta! Da się przekupić jednym bukietem kwiatów

2022-05-13 15:58
M jak miłość, odcinek 1660: Iza ostrzeże Rogowskich przed Nieśpielakiem, ale Marysia weźmie stronę oszusta! Da się przekupić jednym bukietem kwiatów
Autor: VOD TVP M jak miłość, odcinek 1660: Iza ostrzeże Rogowskich przed Nieśpielakiem, ale Marysia weźmie stronę oszusta! Da się przekupić jednym bukietem kwiatów

W 1660 odcinku „M jak miłość” Iza (Adriana Kalska) zjawi się w Grabinie, aby poprowadzić dziennikarskie śledztwo w sprawie przekrętów Nieśpielaka (Zbigniew Suszyński). To Chodakowska jako pierwsza ostrzeże Rogowskich, że ceniony profesor może mieć coś za uszami i wypyta ich o szczegóły, jednak Marysia (Małgorzata Pieńkowska), zmanipulowana przez Mariusza, nie powie o nim złego słowa i szybko utnie temat! Jednak w 1660 odcinku „M jak miłość” podejrzenia Izy nie dadzą Rogowskiej spokoju i sama postanowi wypytać Nieśpielaka o szczegóły! Niestety, Marysia kolejny raz da się zbajerować prostymi komplementami i pięknym bukietem kwiatów i zdecyduje się już więcej nie drążyć przy lewej inwestycji Mariusza!

"M jak miłość" odcinek 1660 - poniedziałek, 16.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1660 odcinku „M jak miłość” do Grabiny przyjdą Iza i Marcin (Mikołaj Roznerski) Chodakowscy razem z 4 dzieci Mają (Laura Jankowska) i Szymkiem (Staś Szczypiński), a także córkami Moniki (Joanna Niemirska), którymi zaopiekowali w czasie jej pobyty w szpitalu. Chodakowska zjawi się tam jednak w celach służbowych, gdyż do redakcji „Głosu Gródka” zacznie zgłaszać się coraz więcej mieszkańców zaniepokojonych dziwną inwestycją Nieśpielaka, która pochłania coraz więcej terenów. W 1660 odcinku „M jak miłość” Iza bardziej przyjrzy się tej sprawie i rozpocznie swoje dziennikarskie śledztwo, a pierwsze cenne informacje postara zdobyć się od Marysi i Artura (Robert Moskwa) Rogowskich, których odwiedzi w ich klinice!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1660: Rogowski zniszczy prezent Marysi od Nieśpielaka! Od początku wiedział, że Mariusz coś knuje - ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Nieśpielak kolejny raz przekabaca Marysię w 1660 odcinku „M jak miłość” >>>

W 1660 odcinku „M jak miłość” Iza trafnie dobierze swoich rozmówców, gdyż Rogowscy faktycznie będą wiedzieli nieco więcej o inwestycji Nieśpielaka. Chodakowska napomknie im, że jest wokół niej sporo zamieszania, a do jej redakcji zaczęło zgłaszać się coraz więcej osób, przekonanych, że Nieśpielak coś kręci! Podobne zdanie wygłosi sam Rogowski, ale Marysia szybko wejdzie mu w słowo i jako jedyna weźmie oszusta w obronę!

- Coś tam wiemy, prawda... Takie inwestycje w małych miejscowościach to wzbudzają małą sensację. Ludzie gadają... – zacznie Artur.

- Wiesz, tak się składa, że pomysłodawcą i jednym z inwestorów jest profesor Nieśpielak, nasz dobry znajomy i taka niezręczna sytuacja – Marysia jak najszybciej będzie chciała skończyć ten temat.

- Aha, rozumiem. Ja zbieram informacje ze wszystkich możliwych źródeł zanim się z nim skontaktuję w Warszawie... – skwituje Iza.

Jednak wtedy w 1660 odcinku „M jak miłość” Marysia przyzna się Izie, że akurat dzisiaj Nieśpielak ma być w Grabinie, więc może zdobyć informacje z pierwszej ręki. Słowa żony aż wprawią Artura w zdumienie, któremu coraz bardziej zacznie nie podobać się, że podejrzany Nieśpielak tak bardzo się do nich zbliżył!

- Ale wiesz co, tak się składa, że on dzisiaj ma być w Grabinie! Ale nie patrz tak na mnie. Po prostu nie miałam, kiedy ci powtórzyć. Będzie dzisiaj za naszym sadem, na tych nowych działkach – zdradzi Rogowska.

- Chyba wiem, gdzie. Dobrze, to dziękuję w takim razie. Do widzenia – pożegna się Chodakowska.  

- Ale numer Mariusz miał dzisiaj do nas wpaść. Ale by było, gdyby się spotkali – uśmiechnie się Marysia.

- My chyba nigdy nie pozbędziemy się go z naszego życia, co? – zdenerwuje się Artur, a naiwna Marysia ciągle będzie myślała, że mężowi chodzi wyłącznie o zazdrość!

- Co ty wygadujesz? A z resztą rozumiem. Zazdrość jest uczuciem najbardziej pobudzającym… wyobraźnię – skwituje.

Zobacz także: Koniec M jak miłość. Kinga i Piotrek dowiedzą się o zdradzie Andrzeja w ostatnim 1665 odcinku! Zduńscy będą rżnąć głupa przed Magdą

Chwilę później 1660 odcinku „M jak miłość” Iza uda się na rozmowę z Nieśpielakiem, gdzie tylko utwierdzi się w tym, że podejrzenia mieszkańców są słuszne, a inwestor ma coś na sumieniu. Tuż po rozmowie z dziennikarką z Marysią skontaktuje się Mariusz, ale nie usłyszy od niej dobrych wieści, gdyż Rogowska odwoła ich spotkanie ze względu na Chodakowskich. Jednak rozmowa Izą wzbudzi u Marysi pewien niepokój i sama również postara się wybadać sprawę działek u źródła, ale Nieśpielak szybko zbije ją z tropu! Rogowska kolejny raz da się zmanipulować i postanowi już nigdy więcej nie drążyć tego tematu!

- O, dziękuję, że oddzwaniasz. Słuchaj, coś nam wypadło i będziemy musieli przełożyć te kawę – zacznie Marysia.

- Łamiesz mi serce Marysiu. Na szczęście, często bywam w okolicy – przyzna Mariusz.

- No właśnie, słuchaj. Czy dzisiaj rozmawiałeś z dziennikarką z lokalnej gazety? No tak się składa, że ją dobrze znamy i od niej dowiedzieliśmy się, że z tą budową jest takie zamieszanie. O co właściwie chodzi? – dopyta lekko zaniepokojona.

- Marysiu, uwierz mi, ja też nie wiem. Inwestycja jest jeszcze w powijakach, to potrwa całe lata. No z resztą sam nie wiem, ile. Wiesz, jak to bywa. A następnym razem możecie o wszystko zapytać mnie osobiście – skłamie, a Marysia oczywiście wszystko łyknie.

- A, nie będzie takiej potrzeby. No dobra, cześć – zakończy uradowana Marysia.

Jednak Nieśpielak tuż po rozmowie z Marysią w 1660 odcinku „M jak miłość” nie podzieli jej entuzjazmu i zdecyduje się przyśpieszyć negocjacje! Wszystko po to, aby jego przekręt nie wyszedł na jaw, a Rogowska nie poznała jego prawdziwych intencji!

- Halo, proszę przyśpieszyć działania. Musimy, jak najszybciej zakończyć negocjacje – powie stanowczo Nieśpielak.

W 1660 odcinku „M jak miłość” bardzo dobrze mu się to uda, gdyż zmanipulowana Marysia będzie go bronić nawet mimo sprzeciwu Artura! Proste komplementy i piękny bukiet kwiatów wystarczą, aby Rogowska przestała myśleć zdroworozsądkowo!

- Słuchaj, ja do Mariusza nic nie mam. Przysięgam, nie mam do Mariusza nic, ale ta cała sytuacja z kliniką to tam mi od początku coś nie grało. No, a teraz proszę bardzo. Redakcja w Gródku już jest na tropie – wytknie Artur.

- Wiesz, lepiej nie zajmować stanowiska, póki się nie pozna wszystkich faktów – oburzy się Rogowska.

Spójrz również: M jak miłość. Argasiński przeżyje zawał serca i poczeka na jeden błąd Łukasza. Nigdy nie odpuści Patrycji

M jak miłość odcinek 1660 ZWIASTUN. Argasiński po zawale ostatecznie załatwi Łukasza? Nie przyzna się, że go uratował!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze