M jak miłość, odcinek 1660: Iza ostrzeże Rogowskich przed Nieśpielakiem, ale Marysia weźmie stronę oszusta! Da się przekupić jednym bukietem kwiatów

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odcinek 1660: Iza ostrzeże Rogowskich przed Nieśpielakiem, ale Marysia weźmie stronę oszusta! Da się przekupić jednym bukietem kwiatów

M jak miłość, odcinek 1660: Iza ostrzeże Rogowskich przed Nieśpielakiem, ale Marysia weźmie stronę oszusta! Da się przekupić jednym bukietem kwiatów

2022-05-13 15:58

W 1660 odcinku „M jak miłość” Iza (Adriana Kalska) zjawi się w Grabinie, aby poprowadzić dziennikarskie śledztwo w sprawie przekrętów Nieśpielaka (Zbigniew Suszyński). To Chodakowska jako pierwsza ostrzeże Rogowskich, że ceniony profesor może mieć coś za uszami i wypyta ich o szczegóły, jednak Marysia (Małgorzata Pieńkowska), zmanipulowana przez Mariusza, nie powie o nim złego słowa i szybko utnie temat! Jednak w 1660 odcinku „M jak miłość” podejrzenia Izy nie dadzą Rogowskiej spokoju i sama postanowi wypytać Nieśpielaka o szczegóły! Niestety, Marysia kolejny raz da się zbajerować prostymi komplementami i pięknym bukietem kwiatów i zdecyduje się już więcej nie drążyć przy lewej inwestycji Mariusza!

"M jak miłość" odcinek 1660 - poniedziałek, 16.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1660 odcinku „M jak miłość” do Grabiny przyjdą Iza i Marcin (Mikołaj Roznerski) Chodakowscy razem z 4 dzieci Mają (Laura Jankowska) i Szymkiem (Staś Szczypiński), a także córkami Moniki (Joanna Niemirska), którymi zaopiekowali w czasie jej pobyty w szpitalu. Chodakowska zjawi się tam jednak w celach służbowych, gdyż do redakcji „Głosu Gródka” zacznie zgłaszać się coraz więcej mieszkańców zaniepokojonych dziwną inwestycją Nieśpielaka, która pochłania coraz więcej terenów. W 1660 odcinku „M jak miłość” Iza bardziej przyjrzy się tej sprawie i rozpocznie swoje dziennikarskie śledztwo, a pierwsze cenne informacje postara zdobyć się od Marysi i Artura (Robert Moskwa) Rogowskich, których odwiedzi w ich klinice!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1660: Rogowski zniszczy prezent Marysi od Nieśpielaka! Od początku wiedział, że Mariusz coś knuje - ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Nieśpielak kolejny raz przekabaca Marysię w 1660 odcinku „M jak miłość” >>>

W 1660 odcinku „M jak miłość” Iza trafnie dobierze swoich rozmówców, gdyż Rogowscy faktycznie będą wiedzieli nieco więcej o inwestycji Nieśpielaka. Chodakowska napomknie im, że jest wokół niej sporo zamieszania, a do jej redakcji zaczęło zgłaszać się coraz więcej osób, przekonanych, że Nieśpielak coś kręci! Podobne zdanie wygłosi sam Rogowski, ale Marysia szybko wejdzie mu w słowo i jako jedyna weźmie oszusta w obronę!

- Coś tam wiemy, prawda... Takie inwestycje w małych miejscowościach to wzbudzają małą sensację. Ludzie gadają... – zacznie Artur.

- Wiesz, tak się składa, że pomysłodawcą i jednym z inwestorów jest profesor Nieśpielak, nasz dobry znajomy i taka niezręczna sytuacja – Marysia jak najszybciej będzie chciała skończyć ten temat.

- Aha, rozumiem. Ja zbieram informacje ze wszystkich możliwych źródeł zanim się z nim skontaktuję w Warszawie... – skwituje Iza.

Jednak wtedy w 1660 odcinku „M jak miłość” Marysia przyzna się Izie, że akurat dzisiaj Nieśpielak ma być w Grabinie, więc może zdobyć informacje z pierwszej ręki. Słowa żony aż wprawią Artura w zdumienie, któremu coraz bardziej zacznie nie podobać się, że podejrzany Nieśpielak tak bardzo się do nich zbliżył!

- Ale wiesz co, tak się składa, że on dzisiaj ma być w Grabinie! Ale nie patrz tak na mnie. Po prostu nie miałam, kiedy ci powtórzyć. Będzie dzisiaj za naszym sadem, na tych nowych działkach – zdradzi Rogowska.

- Chyba wiem, gdzie. Dobrze, to dziękuję w takim razie. Do widzenia – pożegna się Chodakowska.  

- Ale numer Mariusz miał dzisiaj do nas wpaść. Ale by było, gdyby się spotkali – uśmiechnie się Marysia.

- My chyba nigdy nie pozbędziemy się go z naszego życia, co? – zdenerwuje się Artur, a naiwna Marysia ciągle będzie myślała, że mężowi chodzi wyłącznie o zazdrość!

- Co ty wygadujesz? A z resztą rozumiem. Zazdrość jest uczuciem najbardziej pobudzającym… wyobraźnię – skwituje.

Zobacz także: Koniec M jak miłość. Kinga i Piotrek dowiedzą się o zdradzie Andrzeja w ostatnim 1665 odcinku! Zduńscy będą rżnąć głupa przed Magdą

Chwilę później 1660 odcinku „M jak miłość” Iza uda się na rozmowę z Nieśpielakiem, gdzie tylko utwierdzi się w tym, że podejrzenia mieszkańców są słuszne, a inwestor ma coś na sumieniu. Tuż po rozmowie z dziennikarką z Marysią skontaktuje się Mariusz, ale nie usłyszy od niej dobrych wieści, gdyż Rogowska odwoła ich spotkanie ze względu na Chodakowskich. Jednak rozmowa Izą wzbudzi u Marysi pewien niepokój i sama również postara się wybadać sprawę działek u źródła, ale Nieśpielak szybko zbije ją z tropu! Rogowska kolejny raz da się zmanipulować i postanowi już nigdy więcej nie drążyć tego tematu!

- O, dziękuję, że oddzwaniasz. Słuchaj, coś nam wypadło i będziemy musieli przełożyć te kawę – zacznie Marysia.

- Łamiesz mi serce Marysiu. Na szczęście, często bywam w okolicy – przyzna Mariusz.

- No właśnie, słuchaj. Czy dzisiaj rozmawiałeś z dziennikarką z lokalnej gazety? No tak się składa, że ją dobrze znamy i od niej dowiedzieliśmy się, że z tą budową jest takie zamieszanie. O co właściwie chodzi? – dopyta lekko zaniepokojona.

- Marysiu, uwierz mi, ja też nie wiem. Inwestycja jest jeszcze w powijakach, to potrwa całe lata. No z resztą sam nie wiem, ile. Wiesz, jak to bywa. A następnym razem możecie o wszystko zapytać mnie osobiście – skłamie, a Marysia oczywiście wszystko łyknie.

- A, nie będzie takiej potrzeby. No dobra, cześć – zakończy uradowana Marysia.

Jednak Nieśpielak tuż po rozmowie z Marysią w 1660 odcinku „M jak miłość” nie podzieli jej entuzjazmu i zdecyduje się przyśpieszyć negocjacje! Wszystko po to, aby jego przekręt nie wyszedł na jaw, a Rogowska nie poznała jego prawdziwych intencji!

- Halo, proszę przyśpieszyć działania. Musimy, jak najszybciej zakończyć negocjacje – powie stanowczo Nieśpielak.

W 1660 odcinku „M jak miłość” bardzo dobrze mu się to uda, gdyż zmanipulowana Marysia będzie go bronić nawet mimo sprzeciwu Artura! Proste komplementy i piękny bukiet kwiatów wystarczą, aby Rogowska przestała myśleć zdroworozsądkowo!

- Słuchaj, ja do Mariusza nic nie mam. Przysięgam, nie mam do Mariusza nic, ale ta cała sytuacja z kliniką to tam mi od początku coś nie grało. No, a teraz proszę bardzo. Redakcja w Gródku już jest na tropie – wytknie Artur.

- Wiesz, lepiej nie zajmować stanowiska, póki się nie pozna wszystkich faktów – oburzy się Rogowska.

Spójrz również: M jak miłość. Argasiński przeżyje zawał serca i poczeka na jeden błąd Łukasza. Nigdy nie odpuści Patrycji

M jak miłość odcinek 1660 ZWIASTUN. Argasiński po zawale ostatecznie załatwi Łukasza? Nie przyzna się, że go uratował!
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze