M jak miłość. Argasiński przeżyje zawał serca i poczeka na jeden błąd Łukasza. Nigdy nie odpuści Patrycji

i

Autor: MTL MAXFILM M jak miłość. Argasiński przeżyje zawał serca i poczeka na jeden błąd Łukasza. Nigdy nie odpuści Patrycji

M jak miłość. Argasiński przeżyje zawał serca i poczeka na jeden błąd Łukasza. Nigdy nie odpuści Patrycji

2022-05-03 12:15

W 1658 odcinku „M jak miłość” Argasiński (Karol Strasburger) dostanie zawału serca, po nieudanej próbie namówienia Patrycji (Alżebta Lenska) do powrotu do domu! Jerzy zostanie odprawiony z kwitkiem, a jego serce nie wytrzyma nadmiaru emocji! Argasiński nie umrze, gdyż jego życie uratuje Łukasz (Jakub Józefowicz), który udzieli mu niezbędnej pomocy do czasu przyjazdu pogotowania. Wojciechowski ocali rywala i szybko pożałuje swojej decyzji, gdyż intencje Argasińskiego mimo wszystko ciągle nie będą czyste, a Jerzy tylko zmieni taktykę wobec Patrycji i Łukasza! Argasiński zrezygnuje z zabójstwa Wojciechowskiego, ale cierpliwie poczeka na błąd rywala, który pozwoli mu odzyskać Patrycję i małego Jasia (Aleksander Cacko)! Poznajcie szczegóły!

Argasiński nie umrze w "M jak miłość" i nigdy nie odpuści Patrycji! Zmieni taktykę i poczeka na błąd Łukasza 

W 1658 odcinku „M jak miłość” Argasiński z pomocą Bogny (Katarzyna Skolimowska) ustali, gdzie aktualnie przebywają Patrycja i Łukasz! Pielęgniarka tak zmanipuluje Kasią (Paulina Lasota), że lekarka wyzna jej, w której przychodni przyjmuje Wojciechowski, a na dostatek, gdzie mieszka! Po uzyskaniu cennych informacji, Jerzy natychmiast wyruszy do leśniczówki w Grabinie i spróbuje namówić ją do powrotu do domu! Argasiński zacznie kpić z nowego wyglądu żony i powie jej wprost, że nie nadaje się do życia na wsi, ale Patrycja już nie da sobą manipulować i teraz to ona będzie rozdawać karty. Argasińska wyrzuci mu w twarz, że jest zwykłym potworem, który truł ją lekami w ciąży i próbował zrobić z niej wariatkę i niech nawet nie liczy, żeby do niego wróciła! W 1658 odcinku „M jak miłość” Patrycja wyrzuci Jerzego z domu, a ordynator pod wpływem silnych emocji w drodze powrotnej dostanie zawału! Jego auto na poboczu dostrzeże Łukasz, który od razu rozpozna zawał i rzuci się na ratunek nim przyjedzie pogotowie, czym ocali rywalowi życie!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1662: Marysia dowie się o przekręcie Nieśpielaka! Kisielowa i Żak przejrzą oszusta i ostrzegą Rogowską

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ nową taktykę Argasińskiego wobec Patrycji i Łukasza w "M jak miłość" >>>

W 1658 odcinku „M jak miłość” Argasiński przeżyje zawał i zmieni taktykę wobec Patrycji i Łukasza! Jerzy będzie naprawdę wdzięczny, że Wojciechowski uratował mu życie i nawet zrezygnuje z jego próby zabójstwa! Ordynator raz na zawsze załatwi tą sprawę z adwokatem Hermana (Piotr Łukawski), ale nie będzie to jednoznaczne z odpuszczeniem sobie Patrycji!  

- To jest taka sytuacja, w której Argasiński trochę liczy na to, że jednak to wszystko, co ich łączyło z Patrycją ma szansę powrotu, że ten jego rywal Łukasz popełni jakiś błąd, że może ona zobacz, że ten Łukasz jednak nie jest tak idealny, jak jej się wydawało – wyznał Karol Strasburger w „Kulisach M jak miłość”.

Argasiński w „M jak miłość” przejdzie zupełną przemianę. Jerzy zrezygnuje z roli bezwzględnego tyrana, który zrobi wszystko, aby osiągnąć założony cel tylko cierpliwie zacznie czekać i pozwoli, żeby to jego rywal popełnił kluczowy błąd, który sprawi, że Patrycja do niego wróci!

- Elementy, jakiegoś zastraszania i tego takiego złego pana ordynatora to czas miniony. Pojawia się trochę inny człowiek, trochę przegrany, ale myślę, że w każdej przegranej istnieje cień nadziei na to, że jednak coś się odbuduje od nowa – tłumaczy Karol Strasburger w „Kulisach M jak miłość”.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1658: Basia dowie się co łączy Anię i Jaśka. Kuzynka znów jej zabierze chłopaka? - ZDJĘCIA, WIDEO

Nowa taktyka Argasińskiego w „M jak miłość” dość szybko zacznie przynosić rezultaty, a Patrycja zacznie mięknąć! Argasińskiej zacznie robić się żal męża, u którego naprawdę dostrzeże zmianę, a nowy Argasiński przypomni jej tego, w którym się zakochała i z którym spędziła tyle życia!

- Patrycja jest w stanie, widząc go momentami zamyślonego, momentami, wracającego do dawnych czasów, chyba trochę wspomina te pierwsze momenty i jeszcze trochę ma sentymentu – przyznaje Alżebta Lenska w „Kulisach M jak miłość”.

- Kiedy ludzie spędzają ze sobą tyle czasu, to jednak siłą rzeczy się przywiązują, jakie by te wspomnienia czasem nie powstawały. Łączy ich jakaś więź i Łukasz to rozumie. Buduje coś nowego wraz z Patrycją. Pytanie, jaką rolę będzie pełnił Argasiński w ich przyszłości – stwierdza Jakub Józefowicz w „Kulisach M jak miłość”.

Czy nowy Argasiński w „M jak miłość” osiągnie swój cel i odzyska Patrycję? Czy Łukasz faktycznie popełni jakiś błąd, a Argasińska wróci do męża z podkulonym ogonem? Jedno jest pewne, w ich wątku jeszcze wiele będzie się działo, co zapowiedział sam Karol Strasburger w „Kulisach M jak miłość”!

- Dużo jest przed nami jeszcze rzeczy, które mogą zaskoczyć wszystkich…

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1662: Trauma Anity z przeszłości położy się cieniem na związku z Kamilem. Ojciec zabił się przez matkę!

M jak miłość. Pierwsze święta Łukasza i Patrycji z synem. Przestanie wreszcie żałować, że wybrała jego?
Najnowsze