M jak miłość, odcinek 1662: Trauma Anity z przeszłości położy się cieniem na związku z Kamilem. Ojciec zabił się przez matkę!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1662: Trauma Anity z przeszłości położy się cieniem na związku z Kamilem. Ojciec zabił się przez matkę!

M jak miłość, odcinek 1662: Trauma Anity z przeszłości położy się cieniem na związku z Kamilem. Ojciec zabił się przez matkę!

2022-05-03 9:35

W 1662 odcinku "M jak miłość" poznamy bolesną prawdę o Anicie (Melania Grzesiewicz). Okazuje się, że narzeczona Kamila (Marcin Bosak) dźwiga przez życie wielką traumę! Jej podła matka doprowadziła nawet do samobójstwa jej ojca! Kamil stanie wobec sytuacji, w której będzie musiał zdecydować, czy dla dobra wybranki swojego serca, porzuci dotychczasowy styl życia. Czy Gryc w 1662 odcinku "M jak miłość" wywróci swój świat do góry nogami dla skrzywdzonej w dzieciństwie Anity? Sprawdź co już wiemy!

"M jak miłość" odcinek 1662 - poniedziałek, 23.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1662 odcinku "M jak miłość" Anita po raz pierwszy zdecyduje się wyznać, jak kiedyś wyglądało jej życie. Ta opowieść aż mrozi krew w żyłach! Kiedy Kamil usłyszy cała prawd e o traumie Anity zrozumie, że od teraz musi zmienić całe swoje życie. Czy będzie na to gotów dla ukochanej?

Do aż tak poważnej rozmowy Anity z Kamilem w 1662 odcinku "M jak miłość" dojdzie w wyniku innych poruszających zdarzeń. Zacznie się od tego, że narzeczona Gryca uzna, iż bardzo źle postępuje kryjąc nadal zdradę Andrzeja (Krystian Wieczorek) przed Magdą. A potem Anita zarzuci Kamilowi, że za dużo pije! I tak do słowa do słowa "mleko się wyleje"...

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1662: Kochanka Andrzeja w ciąży! Budzyński zostanie ojcem dziecka Julii Malickiej

- Zawsze, kiedy sobie wypiję, mnie ochrzaniasz, reagujesz wtedy bardzo emocjonalnie, kotku, a zdążyłem cię już trochę poznać... Zwykle jesteś rozsądną i wyważoną osobą. O co tu chodzi? - wg portalu swiatseriali.interia.pl zapyta Kamil w 1662 odcinku "M jak miłość". 

- Nigdy z nikim o tym nie rozmawiałam i... nadal nie chcę - odpowie Anita. -

- Ale ja nie jestem "nikt". Hej... Nie masz do mnie zaufania? No, dzięki!

- Jestem DDA. Dorosłe dziecko alkoholika. Matka była alkoholiczką, ojciec popełnił przez nią samobójstwo... Teraz rozumiesz, dlaczego nie chcę o tym rozmawiać?

Czy Kamil w 1662 odcinku "M jak miłość" po tak szczerym wyznaniu Anity zdecyduje się przejąć nad nią opiekę i odstawi na bok swoje kawalerskie przyzwyczajenia bogatego prawnika? Wygląda na to, że tak!

- I po sprawie... - oznajmi Gryc wylewając to zlewu pełną butelkę drogiej whisky.

- Zwariowałeś?! Taki drogi alkohol!... - zaprotestuje Anita. - Boże, Kamil, ty naprawdę jesteś stuknięty... - uśmiechnie się jednak.

- Może i jestem... - doda zamyślony Kamil.

Nie przegap: Stulecie Winnych 4, odcinek 50: Śmierć podłej matki Janusza. Zanim Gołębianka umrze, wyzna dlaczego zniszczyła rodzinie życie! – ZWIASTUN, ZDJĘCIA

M jak miłość. Andrzej zdradził Magdę z Julią, ale na tym nie koniec! Jak i kiedy Magda pozna prawdę o zdradzie?
Najnowsze