M jak miłość, odcinek 1660: Koniec koszmaru Patrycji i Łukasza! Argasiński zrezygnuje z zabójstwa Wojciechowskiego i da im spokój

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1660: Koniec koszmaru Patrycji i Łukasza! Argasiński zrezygnuje z zabójstwa Wojciechowskiego i da im spokój

M jak miłość, odcinek 1660: Koniec koszmaru Patrycji i Łukasza! Argasiński zrezygnuje z zabójstwa Wojciechowskiego i da im spokój

2022-05-01 22:26

W 1660 odcinku „M jak miłość” Argasiński (Karol Strasburger) raz na zawsze zamknie sprawę zabójstwa Łukasza (Jakub Józefowicz)! Po tym jak Wojciechowski uratuje mu życie po zawale, Jerzy zrozumie, jakim był potworem i spojrzy na życie zupełnie inaczej. W 1660 odcinku „M jak miłość” Argasiński zmieni taktykę wobec Patrycji (Alżbeta Lenska) i Łukasza i wreszcie da im spokój! Zakochani w końcu będą mogli czuć się bezpiecznie w leśniczówce w Grabinie, gdyż Jerzy skontaktuje się z prawnikiem Hermana (Piotr Łukawski) i odwoła zaplanowane zabójstwo Wojciechowskiego!

"M jak miłość" odcinek 1660 - poniedziałek, 16.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1660 odcinku „M jak miłość” koszmar Patrycji i Łukasza w końcu się skończy, gdy Wojciechowski uratuje życie swojego największego rywala! Argasiński dostanie zawału w drodze powrotnej z leśniczówki w Grabinie, gdzie uda się, aby przekonać żonę do powrotu, ale zostanie odprawiony z kwitkiem! Z nadmiaru emocji serce Argasińskiego nie wytrzyma, ale na szczęście w porę zjawi się Łukasz, który natychmiast przystąpi do resuscytacji, czym uratuje mu życie! Jerzy trafi do szpitala, gdzie jak podaje swiatseriali.interia.pl dopiero wtedy dowie się, kto jest jego wybawcą!

- Miał pan dużo szczęścia. Chłopak, który pana reanimował, zrobił to naprawdę zawodowo. Jest fizjoterapeutą. Mój kolega zna go osobiście, mówi, że pracuje w przychodni, w Lipnicy, więc tam pewnie można go znaleźć. A nazywa się Łukasz Wojciechowski... – wyzna mu lekarz, co całkowicie zmieni taktykę Jerzego w 1660 odcinku „M jak miłość” wobec Patrycji i Łukasza!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1657: Pierwsza noc 13-letniej Basi i 13-letniego Dawida! Barbara przewidzi najgorsze

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ wypadek Argasińskiego i jego odwiedziny w leśniczówce w "M jak miłość" >>>

Tuż po wyjściu ze szpitala w 1660 odcinku „M jak miłość” Argasiński przejdzie przemianę i ponownie wybierze się do Patrycji i Łukasza, aby dać im spokój raz na zawsze! Jerzy oświadczy żonie, że już nie będzie ich dłużej nękał, a także przeprosi ją za wszystkie krzywdy i zaoferuje swoją pomoc. Jednak Argasińska nie skorzysta z jego propozycji, ale jej serce zmięknie na tyle, że na pożegnanie pozwoli mu zobaczyć małego Jasia (Aleksander Cacko)!

- To, co się wydarzyło... ten zawał... Niewiele brakowało, żebym już dziś z tobą nie rozmawiał... To wiele zmienia, wiele zrozumiałem, na wiele spraw spojrzałem zupełnie inaczej... Nie chcę już utrudniać życia tobie ani twojej rodzinie... – wyzna skruszony Jerzy.

- Więc dlaczego tu jesteś? – zdziwi się Patrycja.

- Żeby cię przeprosić... Wiem, że to, co robiłem... że to niewybaczalne, ale jeśli mogę coś dla ciebie zrobić, jakoś pomóc... choćby finansowo... – zaproponuje, ale żona odmówi.

Argasiński w 1660 odcinku „M jak miłość” zwróci się również do Łukasza! Jerzy podziękuje swojemu rywalowi za uratowanie życie i obieca mu, że da im spokój i zniknie z ich życia już na zawsze!

- Ja chciałem tylko... podziękować. Dowiedziałem się, co pan dla mnie zrobił... - wydusi z siebie Argasiński.  

- Zrobiłbym to dla każdego - stwierdzi Wojciechowski.

- Obiecuję, że od tej pory zostawię was w spokoju... – zapewni go i spełni swoją obietnicę!

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1657: Nieśpielak zmanipuluje Marysię, aby zostawiła Artura! Rogowska wyrwie się na wolność i wpadnie w sidła oszusta

Jeszcze w 1660 odcinku „M jak miłość” z Argasińskim skontaktuje się prawnik bandyty Hermana, który w końcu trafi do więzienia za wszystkie przestępstwa, jakich się dopuścił, a z jakich wyciągał go ordynator za sprawą lewych dokumentów. Tym razem gangster się nie wywinie, ale jego ludzie, którym zlecił zabójstwo Łukasza Wojciechowskiego ciągle będą na wolności! I to właśnie w tej sprawie odezwie się do Jerzego adwokat Hermana!  

- Panie profesorze, chcę się tylko upewnić, że dotrzyma pan wcześniejszych ustaleń... Mój klient liczy na pańską lojalność i pyta, czy mamy ostatecznie zamknąć sprawę młodego... - zacznie prawnik, ale nie usłyszy żadnej odpowiedzi.

Adwokat Hermana w 1660 odcinku „M jak miłość” nie odpuści i jeszcze raz ponowi pytanie o zabójstwo Łukasza. Wówczas Argasiński na chwilę wyjdzie ze swojej zadumy i da prawnikowi jasno do zrozumienia, że rezygnuje z zabójstwa Wojciechowskiego i zamyka tą sprawę raz na zawsze!

- Halo? Profesorze, jest tam pan? Chce pan odzyskać żonę, czy nie? – dopyta.

- Proszę przekazać panu Hermanowi, że wszystkie sprawy z nim związane uważam za zamknięte. Żegnam – powie stanowczo Jerzy, po czym świadomy swojej porażki, usiądzie na łóżku, zapatrzony w zdjęcie Patrycji…

Spójrz również: Zmiany w obsadzie M jak miłość. Nikt się nie spodziewał takiego zwrotu akcji u Zduńskich, Budzyńskich i Chodakowskich

M jak miłość. Pierwsze święta Łukasza i Patrycji z synem. Przestanie wreszcie żałować, że wybrała jego?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze