M jak miłość, odcinek 1657: Kolejna afera Jagody i Tadeusza. Przeprosi go, ale to będzie początek dramatu

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1657: Kolejna afera Jagody i Tadeusza. Przeprosi go, ale to będzie początek dramatu

M jak miłość, odcinek 1657: Kolejna afera Jagody i Tadeusza. Przeprosi go, ale to będzie początek dramatu

2022-04-15 15:17

W 1657 odcinku "M jak miłość" Jagoda (Katarzyna Kołeczek) znów zmierzy się z gniewem Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski). Siostrzenica Modrego (Stefan Friedmann) i Kiemlicz poznali się raczej w kiepskiej sytuacji, a ich znajomość zaczęła się od afery i ostrej wymiany zdań. W 1657 odcinku "M jak miłość" Jagodna nie będzie obojętna wobec Tadeusza, który znów pojawi się w sklepie. Ich kolejne spotkanie znowu skończy się sprzeczką, za którą Jagoda postanowi przeprosić. Nie spodziewa się jednak, że ten gest przyniesie same nieszczęścia.

"M jak miłość" odcinek 1657 - poniedziałek, 2.05.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1657 odcinku "M jak miłość" Jagoda i Tadeusz spotkają się ponownie, ale to znów nie będzie należało do przyjemności. Przypomnijmy, że sadownik i siostrzenica Modrego poznali się w trakcie afery w sklepie, gdzie kobieta jest ekspedientką. Właśnie wtedy załamany Kiemlicz chciał kupić sobie dużą ilość słodyczy na pocieszenie po rozstaniu z Olą (Justyna Karłowska), ale Jagoda ostro skwitowała jego ciągoty do cukru. Sadownik ostro zareagował na przytyki, a potem było jeszcze gorzej, ponieważ siostrzenica Modrego spotkała Kiemlicza w lesie, gdzie wzięła go za zboczeńca i zaatakowała go gazem pieprzowym! Od tego wszystkiego zaczęła się ich dziwna znajomość, a Jagoda nawet nie ukrywa, że poczuła słabość do mężczyzny.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1654: Wielki wstyd Budzyńskiego. Nic nie będzie pamiętał z nocy z kochanką. Ona mu tego nie wybaczy – ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Kiemlicz w 1657 odcinku "M jak miłość" znów zawita do sklepu, gdzie obsłuży go Jagoda, ale ponownie dojdzie między nimi do kłótni. Sadownik nie ma najlepszego zdania o siostrzenicy Modrego, bo ta nie pokazała się od najlepszej strony. Sadownik nie ma też pojęcia o jej powiązaniach z mafią i o tym, że może sprowadzić na Grabinę duże niebezpieczeństwo. Mimo wszystko, Jagoda poczuła nietypową więź z Tadeuszem, do czego nie chce się przyznać. W 1657 odcinku "M jak miłość" znów dojdzie między nimi do afery, ale kobieta postanowi wyjaśnić sprawę. Osobiście uda się do Kimlicza i przeprosi za swoje zachowanie. Nie da rady powiedzieć mu prawdy o tym, że tak naprawdę zależy jej na sadowniku. Ta historia dopiero się zaczyna, a finał nie jest jeszcze znany. Może Jagoda i Tadeusz mają szansę na miłość... Tego dowiemy się niebawem. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1655: Szokująca decyzja Basi rozwścieczy Frankę. Nastolatka pójdzie o krok za daleko

M jak miłość. Dziecko Franki umiera! Ukryje to przed Pawłem i będzie koniec
Najnowsze

Materiał sponsorowany