M jak miłość, odcinek 1654: Magda zmusi Wernera, żeby krył zdradę Kamila przed Anitą

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1654: Magda zmusi Wernera, żeby krył zdradę Kamila przed Anitą

M jak miłość, odcinek 1654: Magda zmusi Wernera, żeby krył zdradę Kamila przed Anitą

2022-03-31 15:43

W 1654 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) dowie się o zdradzie Kamila (Marcin Bosak), który rzekomo wylądował w łóżku z Julią Malicką (Marta Chodorowska). Właśnie takie informacje przekaże Magdzie Werner (Jacek Kopczyński), który będzie przekonany, że Gryc zdradził Anitę (Melania Grzesiewicz). Adam nie wytrzyma i w 1654 odcinku "M jak miłość" powie o wszystkim Magdzie. Budzyńska zakaże mu wspominać o zdradzie przy Laskowskiej i wymusi na mecenasie to, żeby ten krył Kamila przed kobietą. Uzna, że Anita ma nigdy nie dowiedzieć się o zdradzie.

"M jak miłość" odcinek 1654 - wtorek, 19.04.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1654 odcinku "M jak miłość" Werner nie wytrzyma i powie Magdzie o tym, co wydarzyło się we Wrocławiu. Adam będzie przekonany, że Gryc zdradził Anitę i nie przyjdzie mu do głowy, że tak naprawdę to Andrzej (Krystian Wieczorek) spędził noc z Malicką. Kamil weźmie na siebie winę za zdradę i każe Wernerowi nic nikomu nie mówić. On jednak nie da rady i wygada się przed Magdą.

- Słuchaj, dzwonię w bardzo delikatnej sprawie.... Chodzi o ten cholerny wyjazd... Wiesz, ja długo o tym myślałem i... Ale, Magda, to zostanie tylko między nami? - cytuje "Świat Seriali" słowa Adama z 1654 odcinku "M jak miłość". - No pewnie... - obieca Magda.. - Pamiętasz Julię, tę prawniczkę? Otóż, Kamil... jakby to powiedzieć... ją bzyknął - wyzna wprost Werner, Budzyńska dozna szoku. - Ale słuchaj, czy to jest coś poważnego? - zapyta Budzyńska. - Nie, no skąd?! On kocha Anitę, zeszmacił się i tyle, jednorazowo, chyba po pijaku, a teraz żałuje... To znaczy tego mi nie powiedział, ale na pewno... - potwierdzi Adam, a Magda natychmiast zdecyduje, że ma nic a nic nie odzywać się o zdradzie przy Anicie. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1650: Argasiński po stracie Patrycji tylko Bognie wyzna swój sekret. Opiekunka będzie dla niego gotowa na wszystko - ZDJĘCIA

Magda w 1654 odcinku "M jak miłość" zabroni Adamowi mówić o zdradzie. - Co za ciężki idiota! - wścieknie się Magda. - To już wiemy, ale co teraz? Czy powinien powiedzieć o tym Anicie, a może ja? Sam nie wiem... Kamil powiedział, że go to przerosło... Wyglądał, jakby był załamany... - zacznie głośno myśleć Adam. - Aha, i teraz Anita też ma się załamać, tak? Pewnie, zrzućcie to na nią, niech to dźwiga, a wam ulży. Nie, Anita absolutnie nie może się dowiedzieć. Więc gęby na kłódkę! - rozkaże Budzyńska, a potem sama skonfrontuje się z Andrzejem. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1650: Rogowski odkryje, że ojciec Uli dał Kalince cenny skarb! Jakubczyk ukryje znacznie więcej przed córką - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

- Wiedziałeś, prawda? - zapyta Magda męża po rozmowie z Wernerem. - To dlatego byłeś taki dziwny... Znam cię na wylot... od razu zauważyłam, że coś jest nie tak... - zacznie snuć domysły Budzyńska. - Naprawdę myślisz, że Anita nie powinna się dowiedzieć? - podpyta Budzyński. - Jasne, że nie! To Kamil nawalił, na całej linii, dlaczego Anita ma płacić za jego błąd? Przecież to niczego nie zmieni, poza tym, że teraz ona będzie cierpieć... - stwierdzi Magda, a Andrzejowi da to sygnał, że nie powinien mówić prawdy o tym, że to on jest zdrajcą. 

M jak miłość. Koniec Kasi i Jakuba Karskiego? Po chwilowym szczęściu dopadnie przykra rzeczywistość
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze