M jak miłość, odcinek 1647: Patrycja po urodzeniu syna Łukasza wyzna całą prawdę o dziecku – ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1647: Patrycja po urodzeniu syna Łukasza wyzna całą prawdę o dziecku – ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1647: Patrycja po urodzeniu syna Łukasza wyzna całą prawdę o dziecku – ZDJĘCIA

2022-03-21 20:10

W 1647 odcinku „M jak miłość” emocje związane z odbiciem Patrycji (Alżebta Lenska) z rąk Argasińskiego (Karol Strasburger) przez Łukasza (Jakub Józefowicz) będą tak silne, że jego ukochana zacznie rodzić! Poród Patrycji odbędzie się w leśniczówce w Grabinie, a przyjmą go Maria (Małgorzata Pieńkowska) i Artur (Robert Moskwa) Rogowscy, gdyż karetka nie zjawi się na czas. W 1647 odcinku „M jak miłość” wzruszony Łukasz weźmie noworodka na ręce i obieca ukochanej, że wychowa go jak swojego syna, ale wtedy Patrycja w końcu wyzna mu prawdę i powie, że to on jest ojcem jej dziecka, a nie Jerzy! To będzie najpiękniejsza chwila w życiu Wojciechowskiego, który odzyska nie tylko swoją ukochaną, ale również doczeka się pierwszego syna!

"M jak miłość" odcinek 1647 - poniedziałek, 21.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1647 odcinku „M jak miłość” Łukaszowi przy pomocy Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski) i Marcina (Mikołaj Roznerski) uda się wyrwać ciężarną Patrycję z rąk tyrana Argasińskiego. Wojciechowski wymyśli sprytny plan odbicia ukochanej, w którym detektywi odegrają szczególną rolę i zatrzymają ordynatora. Tuż po odzyskaniu Patrycji, Łukasz zabierze ją w spokojne miejsce do leśniczówki w Grabinie, gdzie już będą czekały na nich Marta (Dominika Ostałowska) i Maria (Małgorzata Pieńkowska), aby gorąco ich powitać. Bliscy Wojciechowskiego zrobią wszystko, aby Patrycja w końcu poczuła się bezpiecznie, ale silne emocje w 1647 odcinku „M jak miłość” wezmą górę i tuż po wyjściu gości, Argasińska zacznie rodzić!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1646: Bandyci Hermana zastawią pułapkę na Łukasza! Jakub nie zdąży mu pomóc

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ szczęście i narodziny pierwszego dziecka Patrycji i Łukasza w 1647 odcinku „M jak miłość” >>>

W 1647 odcinku „M jak miłość” spanikowany Łukasz nie będzie wiedział, co robić! Wojciechowski zadzwoni po karetkę, ale będzie ona zbyt daleko i nie zdąży przyjechać na czas. Na szczęście, na miejscu zjawią się Marysia i Artur Rogowscy, którzy opanują całą sytuację i przyjmą poród Patrycji! Argasińska w 1647 odcinku „M jak miłość” urodzi zdrowego synka, a Łukasz nie będzie mógł wyjść z podziwu. Wzruszony Wojciechowski weźmie noworodka na ręce, a ich widok rozczuli Patrycję, która w końcu wyzna Łukaszowi, że to on jest ojcem, a nie Jerzy!

- Przysięgam, będę się nim opiekował i kochał go tak, jakbym... był naprawdę… - wydusi z siebie Łukasz, ale Patrycja wejdzie mu w słowo i wybierze ten moment, aby wreszcie powiedzieć mu prawdę.  

- Kochanie... ale to naprawdę jest twoje dziecko. To z tobą zaszłam w ciążę... I z tobą mam syna... – wyzna szczęśliwa Patrycja.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1649: Pola wyda Anitę przed Kamilem! Gryc po odkryciu zdrady wyrzuci ją z ich rodziny – WIDEO

W 1647 odcinku „M jak miłość” Łukasz nie będzie mógł uwierzyć w swoje szczęście. Zaskoczony Wojciechowski zacznie dopytywać swoją ukochaną, czy naprawdę chłopiec jest jego synem, ale Patrycja nie pozostawi mu żadnych wątpliwości. Łukasz po raz drugi zostanie ojcem, gdyż ze związku z Katią (Joanna Jarmołowicz) ma już córeczkę Natalię (Lena Dałek), ale tym razem powita na świecie swojego pierwszego syna, który otrzyma imię po dziadkach Jan Lucjan Norbert!

- Mój… synek? Naprawdę mój? – upewni się.

- Nasz... – zapewni go.

W 1647 odcinku „M jak miłość” koszmar Patrycji i Łukasza w końcu się skończy! Zakochani zapłacili olbrzymią cenę i zaryzykowali własnym życiem, aby być razem, ale ich cierpienie i wytrzymałość się opłaciły, gdyż nagroda, jaką dostali od losu w postaci syna, z pewnością była tego warta. Patrycja i Łukasz razem ze swoim synkiem wreszcie rozpoczną szczęśliwe życie z dala od tyrana Argasińskiego i bandyty Hermana (Piotr Łukawski), który za swoje przestępstwa zgnije w więzieniu! 

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1650: Argasiński stoczy się po ucieczce Patrycji! Będzie błagał żonę, aby do niego wróciła

M jak miłość odcinek 1646 ZWIASTUN. Łukasz wymyśli plan odbicia Patrycji. Marta będzie musiała mu pomóc
Najnowsze