M jak miłość, odcinek 1646: Łukasz wymyśli plan odbicia Patrycji! Wtajemniczy we wszystko Marcina i Jakuba – ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1646: Łukasz wymyśli plan odbicia Patrycji! Wtajemniczy we wszystko Marcina i Jakuba – ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1646: Łukasz wymyśli plan odbicia Patrycji! Wtajemniczy we wszystko Marcina i Jakuba – ZDJĘCIA

2022-03-15 20:56

W 1646 odcinku „M jak miłość” Łukasz (Jakub Józefowicz) cudem uniknie śmierci, gdy napadną na niego bandyci Hermana (Piotr Łukawski)! Wojciechowski nie będzie miał żadnych wątpliwości, że za wszystkim stoi Argasiński (Karol Strasburger), który udowodnił, że jest nieobliczalny i może zrobić krzywdę Patrycji (Alżbeta Lenska) i dziecku! W 1646 odcinku „M jak miłość” Łukasz uzna, że nie może już czekać i musi jak najszybciej odbić ukochaną z rąk tyrana! Syn Marty (Dominika Ostałowska) wymyśli, jak odzyskać ukochaną, ale w realizacji jego planu niezbędna będzie pomoc Jakuba (Krzysztof Kwiatkowski) i Marcina (Mikołaj Roznerski), którzy oczywiście ruszą na ratunek uwięzionej Argasińskiej!

"M jak miłość" odcinek 1646 - wtorek, 15.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1646 odcinku „M jak miłość” Łukasz zrozumie, że Argasiński oszalał, a Patrycja znajduje się w poważnym niebezpieczeństwie. Ordynator postanowi raz na zawsze rozwiązać kwestie Łukasza i naśle na niego zbirów Hermana, którzy zaczają się na niego tuż przed jego mieszkaniem. Wojciechowski cudem wyrwie się gangsterom, ale będzie zdany wyłącznie na siebie, gdyż ani Jakub ani Marcin nie odbiorą od niego telefonu. Syn Marty uniknie śmierci, ale uzna, że tym razem miarka się już przebrała i postawni wyciągnąć z matki wszystko, co wie o Argasińskim, żeby uwolnić Patrycję z rąk tyrana! W 1646 odcinku „M jak miłość” Wojciechowska potwierdzi, że ordynator jest szczególnie niebezpiecznym typkiem i chcąc go uchronić, Patrycja musiała zerwać z nim kontakt!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1649: Pola wyda Anitę przed Kamilem! Gryc po odkryciu zdrady wyrzuci ją z ich rodziny – WIDEO

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Łukasz wciąga w swój plan odbicia Patrycji, Jakuba i Marcina w 1646 odcinku „M jak miłość” >>>

W 1646 odcinku „M jak miłość” Łukasz wszystko sobie poukłada i uzna, że nie może pozwolić, aby Patrycja spędziła jeszcze chwilę z psycholem. Tuż po wizycie u matki, Łukasz uda się do Jakuba, żeby powiedzieć mu o napaści i przegadać z nim plan odbicia Patrycji z rąk tyrana!

- Kuba! – zacznie Łukasz.

- A co ty tu robisz? – zdziwi się Karski.

- Nie mogłem się do ciebie dodzwonić ani do Marcina. Dwóch karków czekało na mnie pod domem – przyzna.

- No co ty mówisz – jego słowa mocno zszokują detektywa.

- Ze 2 godziny temu. Gdybyś mnie nie ostrzegł, to kto wie, mogło być różnie… - podsumuje.

Jeszcze w 1646 odcinku „M jak miłość” Jakub uzna, że sprawy zaszły już za daleko i zaalarmuje o wszystkim Marcina. Chodakowski będzie zszokowany tak szybkim obrotem spraw, ale oczywiście zgodzi się im pomóc.

- Jest robota. Łukasza chcieli zabić – zdradzi mu Jakub.

- Co? – Marcin nie będzie mógł w to uwierzyć.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1650: Bandyta Herman skończy w więzieniu, ale Łukasz ciągle nie będzie bezpieczny

W tym samym czasie w 1646 odcinku „M jak miłość” Łukasz wyśle do Patrycji SMS-a, aby zapewnić ją, że zrobi wszystko, aby znów mogli być razem.

- Wiem, dlaczego to zrobiłaś. Nie bój się. Nie zostawię cię – napisze Łukasz.

Chwilę później w 1646 odcinku „M jak miłość” wyzna Marcinowi i Jakubowi, że Argasiński jest szczególnie niebezpiecznym typkiem, który zagraża nie tylko jemu, ale również Patrycji i dziecku! Wojciechowski przedstawi im swój plan dobicia ukochanej, który uda się tylko przy ich pomocy. Na ich reakcję długo nie będzie musiał czekać, gdyż detektywi zgodzą się mu pomóc i rozpoczną dramatyczną walkę o życie Patrycji!

- Argasiński wysłał dzisiaj na mnie 2 zbirów. To jest niebezpieczny człowiek, zdolny do wszystkiego. Ja nie mogę pozwolić na to, żeby Patrycja spędziła z nim ani chwili dłużej – wyjaśni im.

- Czekaj, czekaj. Co chcesz zrobić? – zapyta Marcin.

- Jeżeli mi pomożecie, to wywiozę Patrycję w bezpieczne miejsce – przedstawi.

- Kiedy? – dopyta.

- Dziś, teraz, zaraz – powie, po czym ruszy do akcji, a wraz z nim Jakub i Marcin.

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1650: Argasiński stoczy się po ucieczce Patrycji! Będzie błagał żonę, aby do niego wróciła

M jak miłość odcinek 1646 ZWIASTUN. Łukasz wymyśli plan odbicia Patrycji. Marta będzie musiała mu pomóc
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze