M jak miłość, odcinek 1646: Marta ujawni Łukaszowi sekret Patrycji. Nie będzie mogła dłużej kryć Argasińskiego!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1646: Marta ujawni Łukaszowi sekret Patrycji. Nie będzie mogła dłużej kryć Argasińskiego!

M jak miłość, odcinek 1646: Marta ujawni Łukaszowi sekret Patrycji. Nie będzie mogła dłużej kryć Argasińskiego!

2022-02-25 17:25

W 1646 odcinku "M jak miłość" Marta (Dominika Ostałowska) nie zdoła dłużej milczeć, okłamywać Łukasza (Jakub Józefowicz), że Patrycja (Alżbeta Lenska) wróciła do tyrana Jerzego Argasińskiego (Karol Strasburger), bo naprawdę kocha męża! Od dawna Marta jako jedyna wie, że Patrycja jest w ciąży z Łukaszem, że lada moment urodzi jego syna, ale ukrywa to przed synem. Taką obietnicę złożyła Patrycji, która w ten sposób chciała chronić Wojciechowskiego. Ale po tym co się stanie w 1646 odcinku "M jak miłość" Marta ujawni Łukaszowi tajemnicę Patrycji. Powie synowi, że będzie ojcem?

"M jak miłość" odcinek 1646 - wtorek, 15.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Wstrząsające zdarzenia w 1646 odcinku "M jak miłość", które dotkną Łukasza Wojciechowskiego doprowadzą do tego, że Marta nie będzie w stanie nadal kryć Jerzego Argasińskiego, oszukiwać syna, że Patrycja wybrała męża z miłości! Już dawno Marta jako była sędzia i prawniczka uruchomiła wszystkie kontakty, żeby znaleźć haki na Argasińskiego. Przekonana, że tylko w ten sposób zdoła ochronić przed nim syna. Udało jej się nawet przechytrzyć ordynatora, który nie miał pojęcia, że przyjaciółka Patrycji wie o nim znacznie więcej, niż mogłoby się wydawać. Mimo to Marta nie zrobiła nic, by wsadzić Argasińskiego do więzienia i uwolnić od niego Patrycję. Wszystko się zmieni w 1646 odcinku "M jak miłość"!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1646: Łukasz wyrwie Patrycję z domu Argasińskiego przed porodem?! Sam nie rady rady odbić ukochanej

Kolejny bestialski napad na Łukasza w 1646 odcinku "M jak miłość", który zleci Argasiński, oskarżenie go o próbę podpalania jego rezydencji, nachodzenie jego żony popchną Martę do tego, by wreszcie przerwała milczenie! Kiedy jak podaje swiatseriali.interia.pl Łukasz zjawi się u matki z żądaniem, by wreszcie powiedziała mu co wie o Argasińskim, dlaczego dostał ostrzeżenie przed ordynatorem nawet od detektywa Jakuba Karskiego (Krzysztof Kwiatkowski), Marta nie będzie mogła dłużej okłamywać syna.

Dlatego w 1646 odcinku "M jak miłość" wyjawi Łukaszowi, że Argasiński ma powiązania z groźnymi przestępcami, wyciąga bandytów z więzienia, fałszując ich dokumentację medyczną, a do tego jest lekarzem mafii! Mało tego, Marta uprzedzi Łukasza, że ordynator może chcieć go zabić! Nie będzie miała jednak wystarczających dowodów, żeby wsadzić męża Patrycji do więzienia.

Sprawdź też: 16-letnia gwiazda M jak miłość przerywa milczenie w sprawie stanu zdrowia. Gabriela Świerczyńska wylądowała pod opieką specjalisty - ZDJĘCIA

Po tym wyznaniu matki w 1646 odcinku "M jak miłość" Łukasz zrozumie dlaczego Patrycja musiała wrócić do Argasińskiego, okłamała go, że kocha męża i chce z nim stworzyć rodzinę dla ich dziecka. Jednego Marta nie powie jednak synowi - że to on, a nie Jerzy jest ojcem dziecka Patrycji. Dochowa obietnicy danej przyjaciółce, która poprosiła ją, żeby do porodu trzymała prawdę o dziecku w tajemnicy.

M jak miłość. Obrzydliwy ojciec Jaśka zamieni życie Franki w koszmar. Paweł zostanie oszukany
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze