M jak miłość, odcinek 1645: Jagoda znajdzie pierścionek zaręczynowy Oli, który wyrzuci Tadeusz! Przyniesie jej szczęście? - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1645: Jagoda znajdzie pierścionek zaręczynowy Oli, który wyrzuci Tadeusz! Przyniesie jej szczęście? - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1645: Jagoda znajdzie pierścionek zaręczynowy Oli, który wyrzuci Tadeusz! Przyniesie jej szczęście? - ZDJĘCIA

2022-03-14 20:58

Jagoda (Katarzyna Kołeczek) w 1645 odcinku "M jak miłość" odnajdzie coś niezwykle cennego, należącego do Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski), co stanowi ostatnią pamiątkę po krótkiej, ale intensywnej miłości z Olą (Justyna Karłowska). Sadownik pogrąży się w smutku, bo nie tak wyobrażał sobie uczucie do ukochanej, która zostawiła go dla męża Darka (Paweł Paprocki). W 1645 odcinku "M jak miłość" Jagoda przechwyci jego najcenniejszą rzecz związaną z Olą i wykorzysta to w dziwny sposób. Kiemlicz na pewno nie będzie zadowolony, kiedy pozna prawdę.

"M jak miłość", odcinek 1645 - poniedziałek, 14.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1645 odcinku "M jak miłość" Jagoda przechwyci najcenniejszą rzecz, którą Tadeusz miał podarować Oli, ale tak naprawdę nigdy do tego nie doszło, bo kobieta odeszła ze swoim mężem, zostawiając Kiemlicza pogrążonego w smutku. Sadownik nie pozbiera się po stracie miłości, która tak długo kiełkowała, a zakończyła się nagle i z hukiem. Rozżalony uda się nad rzekę, gdzie przeczyta list, który Ola wyśle mu w ramach swego rodzaju przeprosin i dziwnego tłumaczenia się.

"Nikt nigdy nie był dla mnie tak dobry jak ty, nie wiem jak mam cię przepraszać. Wiem tylko jedno, nie zasługuję na Ciebie i Twoją miłość" - przeczyta w 1645 odcinku "M jak miłość" Kiemlicz i to będzie dla niego zbyt wiele. Spojrzy na pierścionek zaręczynowy, który miał się znaleźć na palcu ukochanej i wyrzuci go w piach. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1644: Budzyński zostawi Magdę w siedlisku. To dlatego Warecki wykorzysta okazję - ZDJĘCIA

Jagoda w 1645 odcinku "M jak miłość" także znajdzie się na plaży przy rzece, ale nie spotka się twarzą w twarz z sadownikiem. Miną się, ale siostrzenica Modrego (Stefan Friedmann) zauważy w piasku świecący przedmiot, a kiedy się nad nim pochyli okaże się, że to pierścionek. Zabierze ze sobą przedmiot i bacznie się mu przyjrzy, a potem wsadzi sobie na palec. Jagoda w 1645 odcinku "M jak miłość" nie pomyśli, że to pewnie wyjątkowa rzecz, która dla kogoś na pewno jest bardzo ważna. Nie będzie wiedziała, że założyła na palec ostatnią pamiątkę Tadeusza po Oli.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1647: Patrycja i Łukasz znów razem po porodzie! Połączy ich syn - ZDJĘCIA

Żeby niefortunnych zdarzeń było mało, w 1645 odcinku "M jak miłość" Tadeusz osobiście spotka Jagodę w sklepie, gdzie ta podejmie pracę jako ekspedientka. Ich pierwsze spotkanie okaże się koszmarem i już na starcie się mocno pokłócą. 

- Nareszcie... Może mnie pani w końcu skasować? - zapyta poirytowany Kiemlicz, kiedy Jagoda będzie rozmawiać przez telefon, zamiast zająć się klientem. - Nie słyszał pan, że cukier zabija? - zapyta wrednie kobieta. - A pani nie słyszała, żeby nie wtrącać się w nieswoje sprawy? - nie pozostanie dłużny sadownik, a kłótnia tak się rozkręci, że mężczyzna wykrzyczy w końcu, że jego noga więcej w sklepie nie postanie! Dopiero później w "M jak miłość" sadownik zorientuje się, że siostrzenica Modrego przechwyciła pierścionek Oli i na pewno nie będzie z tego powodu zachwycony.

M jak miłość. Nowy romans Tadeusza. Piękna blondynka zastąpi mu Olę
Najnowsze