M jak miłość, odcinek 1644: Łukasz zawiąże sojusz z kuzynką Patrycji. To wciąż za mało, by wyrwać ją od Argasińskiego

i

Autor: Materiały prasowe TVP M jak miłość, odcinek 1644: Łukasz zawiąże sojusz z kuzynką Patrycji. To wciąż za mało, by wyrwać ją od Argasińskiego

M jak miłość, odcinek 1644: Łukasz zawiąże sojusz z kuzynką Patrycji. To wciąż za mało, by wyrwać ją od Argasińskiego

2022-02-15 11:15

W 1644 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) wreszcie znajdzie osobę, która również zorientuje się, że Argasiński (Karol Strasburger) to oszust, krętacz i manipulant. Kuzynka Patrycji (Alżbeta Lenska) długo wierzyła Jerzemu, ale kiedy zacznie odkrywać prawdę o koszmarnym traktowaniu ciężarnej przez męża, włączy się do ratowania kobiety. W 1644 odcinku "M jak miłość" szczerze porozmawia z Łukaszem i przekaże mu ważne informacje o Patrycji, Wojciechowski wreszcie znajdzie sojusznika w walce z ordynatorem, ale to niestety nie zapewni mu odzyskania ukochanej.

"M jak miłość", odcinek 1644 - wtorek, 8.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1644 odcinku "M jak miłość" Łukasz uzyska cenne informacje o Patrycji, która stosunkowo niedawno zdołała uciec z domu, które tak naprawdę stało się więzieniem i udać się do Gdańska. Jak się okaże, ciężarna kobieta zdąży wygadać się kuzynce o tragicznym losie, który zgotował jej Jerzy. Dominika Krakowska (Magdalena Bocianowska), czyli kuzynka Argasińskiej, zorientuje się, że Jerzy to podły manipulant. Patrycja znów wyląduje w szpitalu, gdzie dzięki Bognie (Katarzyna Skolimowska) dorwie ją Jerzy i przetransportuje do mieszkania w Warszawie. Właśnie wtedy w "M jak miłość" Dominika skontaktuje się z Karskim (Krzysztof Kwiatkowski), który usilnie szuka zaginionej. Jak podaje "Świat Seriali" zrelacjonuje Jakubowi, co dzieje się z kuzynką. 

- Przede wszystkim muszę przeprosić, nie byłam z panem szczera... Wtedy, kiedy pan jej szukał. Patrycja była u mnie - wyjawi Dominika przez telefon. - A w takim razie gdzie jest teraz? - zapyta się detektyw. - Pojawiły się komplikacje z ciążą, leżała w klinice na podtrzymaniu... I nagle, trzy dni temu, wypisała się na własne żądanie. Zerwała kontakt, nie odbiera ode mnie telefonów... - zrelacjonuje kobieta. - Bardzo dziwne. Nie domyśla się pani, gdzie może być? - dopyta Karski. - Dowiedziałam się, że to Jerzy przyjechał, przekonał lekarzy, że Patrycja leczy się psychiatrycznie, pokazał im dokumentację i zabrał ją do domu - wyjawi Dominika. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1644: Magda i Budzyński rozstaną się? To dla niego odejdzie od Andrzeja - ZDJĘCIA

W 1644 odcinku "M jak miłość" Łukasz dowie się od Dominiki, że Patrycja sporo o nim wspominała. Kuzynka Patrycji uda się nawet do jej domu, gdzie spróbuje się zobaczyć z ciężarną, ale Argasiński do tego nie dopuści. Jak podje "Świat Seriali" Krakowska spotka się więc z Wojciechowskim i przekaże mu interesujące wieści. 

- Patrycja nie mówiła o panu zbyt wiele, ale zdążyłam się zorientować, że jest pan dla niej kimś bardzo ważnym, najważniejszym... - powie kobieta w 1644 odcinku "M jak miłość". - Raczej... byłem. Kiedyś... - stwierdzi smutno syn Marty (Dominika Ostałowska). - Myli się pan. Patrycja... - urwie poruszona, nerwowo zaciskając dłonie. - O, Boże... Nie mogę panu powiedzieć zbyt wiele, ale... ona robi to wszystko ze względu na pana... Ona... boi się o pana. Jerzy, jej mąż to bardzo niebezpieczny człowiek. Pan sobie nawet nie zdaje sprawy... Jestem pewna, że Patrycja nie wróciła do domu z własnej woli... - doda Dominika, a Wojciechowski będzie chciał natychmiast jechać do domu ukochanej. Krakowska mu na to nie pozwoli, bo sama przecież doskonale wie, że Argasiński nikogo do niej nie dopuszcza. 

Ona i Łukasz zawiążą sojusz, ale w 1644 odcinku "M jak miłość" nie wydostaną ciężarnej z rąk męża. To jednak pocieszająca wiadomość, że coraz więcej osób poznaje się na ordynatorze i jego podłych działaniach. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1644: Łukasz od kuzynki Patrycji dowie się jak Argasiński ją uwięził i wpędził w chorobę psychiczną

Kinga oślepnie jak kiedyś?Choroba żony dobije Piotrka
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze