M jak miłość, odcinek 1644: Łukasz nie jest ojcem dziecka Patrycji?! Argasiński udowodni żonie swoją rację

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1644: Łukasz nie jest ojcem dziecka Patrycji?! Argasiński udowodni żonie swoją rację

M jak miłość, odcinek 1644: Łukasz nie jest ojcem dziecka Patrycji?! Argasiński udowodni żonie swoją rację

2022-02-18 11:52

W 1644 odcinku "M jak miłość" widzowie przeżyją szok! Patrycja (Alżbeta Lenska) znów stanie się więźniem we własnym domu, a Argasiński (Karol Strasburger) z powrotem nałoży na nią pełną kontrolę. Ciężarna kobieta nawet nie będzie miała ochoty rozmawiać z podłym mężem, ale odezwie się w momencie, w którym ordynator zapewni, że to on jest ojcem nienarodzonego dziecka! W 1644 odcinku "M jak miłość" Jerzy udowodni żonie swoje racje, a przecież ona cały czas mówiła, że ojcem jest Łukasz (Jakub Józefowicz). Co wymyśli podły ordynator?

"M jak miłość", odcinek 1644 - wtorek, 8.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1644 odcinku "M jak miłość" Patrycja znów stanie się więźniem Argasińskiego, który nadal będzie robił z niej głupią. Jak widać, ordynator zdecydowanie "wygrywa" walkę z żoną, no chociaż ta uciekła, znów trafi pod jego "opiekę". Ordynator okaże się na tyle podły, że zacznie grać dobrego męża, który stara się dbać o ciężarną żonę. Wiadomo przecież, że to on spowodował jej załamanie i stany lękowe, ale Jerzy zdaje się tego nie zauważać i cały czas prowadzi swoją grę.

- Kochanie, jak się czujesz? - Jerzy w 1644 odcinku "M jak miłość" przyjdzie do sypialni żony i jak podaje "Świat Seriali" spróbuje znów nią manipulować. Kobieta ledwie wzruszy ramionami i nie podchwyci rozmowy z mężem. - Przecież wiesz, że to dla ciebie najlepsze rozwiązanie. Dla ciebie... I dla naszego dziecka - powie Jerzy i tutaj zacznie się problem. Przecież Argasińska od dawna utrzymywała, że ojcem jej dziecka jest Łukasz. Wojciechowski nadal nie ma pojęcia, że będzie miał dziecko, ale tę informację posiada nawet Marta (Dominika Ostałowska). Jerzy zachowa się jednak tak, jakby był przekonany, że na świat przyjdzie jego potomek. Jaka jest zatem prawda?

- To nie jest twoje dziecko - rzuci w 1644 odcinku "M jak miłość" Patrycja, ale Jerzy nadal pójdzie w zaparte. - I znowu to samo. W kółko powtarzasz te bzdury, w które sama chyba nie wierzysz... Wczoraj już było lepiej, dziś znów jest gorzej... Ale nie martw się, będę przy tobie, będę cię wspierał... Przejdziemy przez to wszystko razem. Obiecuję... - powie niby zmartwiony lekarz, a sytuacja stanie się co najmniej dziwna. 

Przeczytaj: Wiek Basi Rogowskiej z M jak miłość budzi wiele kontrowersji. Ile lat ma Karina Woźniak, która gra 13-latkę? - ZDJĘCIA

W 1644 odcinku "M jak miłość" widzowie mogą być mocno skołowani sytuacją. Przecież od dawna było mówione, że Patrycja urodzi dziecko Łukasza. To z nim miała romans i z nim sypiała. Teraz ordynator zmieni front i zacznie wmawiać żonie, że to właśnie on jest ojcem nienarodzonego maleństwa. To jednak jest oczywiście nieprawda, gdyż Jerzy w 1644 odcinku "M jak miłość" znów zrobi wszystko, by skołować kobietę. Pomyśli, że wmawiając jej pewne rzeczy, zmieni jej myślenie i fakty. Prawda będzie jednak taka, że Patrycja urodzi synka Wojciechowskiego, który do tej pory nie wie, że zostanie tatą po raz drugi. Póki co nie wiadomo jeszcze, w jakich okolicznościach Łukasz dowie się prawdy, ale to raczej nieuniknione, że któregoś dnia będzie musiał odkryć tę tajemnicę. To może jednak jeszcze potrwać. 

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2582: Tragedia Łukasza. Sprawdzą się złe przeczucia Kasi

M jak miłość. Romans Kasi i Jakuba Karskiego skończy się szybkim ślubem
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze