M jak miłość, odcinek 1644: Argasiński ubezwłasnowolni Patrycję i wmówi jej, że urodzi jego dziecko - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1644: Argasiński ubezwłasnowolni Patrycję i wmówi jej, że urodzi jego dziecko - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1644: Argasiński po uwięzieniu Patrycji wmówi jej, że urodzi jego dziecko! Odetnie żonę od świata - ZDJĘCIA

2022-02-18 8:43

W 1644 odcinku "M jak miłość" Jerzy Argasiński (Karol Strasburger) uwięzi odnalezioną Patrycję (Alżbeta Lenska) w ich domu, nie pozwoli ciężarnej żonie na żaden kontakt ze światem, a do tego wykorzysta jej "chorobę psychiczną", by ją całkiem ubezwłasnowolnić. Okrutny plan ordynatora po tym jak znajdzie Patrycję w szpitalu w Gdańsku zadziała na tyle skutecznie, że zmusi żonę do powrotu do ich rezydencji. Już w 1644 odcinku "M jak miłość" udając troskliwego męża Argasiński będzie więził Patrycję wbrew jej woli, cały czas podając jej leki psychotropowe na depresję. Posunie się nawet do tego, że wmówi Patrycji, że to on, a nie Łukasz (Jakub Józefowicz) jest ojcem jej dziecka!

"M jak miłość", odcinek 1644 - wtorek, 8.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

Odnaleziona Patrycja w 1644 odcinku "M jak miłość" przekona się na własnej skórze do czego zdolny jest Jerzy Argasiński, żeby zatrzymać ją przy sobie na zawsze! Z pomocą pielęgniarki Bogny (Katarzyna Skolimowska) ordynator namierzy ciężarną żonę w szpitalu w Gdańsku, gdzie trafi na oddział patologii ciąży, bo życie dziecka znów będzie zagrożone. Bez większego trudu zmusi Patrycję, żeby wróciła z nim do domu. Wykorzysta do tego groźby, szantaże i jej strach o Łukasza. Bo przecież już wiele razy Argasiński uprzedzał żonę, że jej kochanek nie przeżyje jeśli ona ośmieli się od niego odejść. Dom Argasińskich w 1644 odcinku "M jak miłość" znów stanie się dla Patrycji więzieniem.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1644: Magda i Budzyński rozstaną się? To dla niego odejdzie od Andrzeja - ZDJĘCIA

Nie dość, że dręczona i terroryzowana Patrycja w 1644 odcinku "M jak miłość" będzie musiała posłusznie poddać się mężowi, zażywać podawanego przez niego i pielęgniarkę Bognę leki na depresję, to jeszcze Argasiński spróbuje wpędzić ją w psychiczne szaleństwo wmawiając żonie, że dziecko, które urodzi jest jego. Jak podaje swiatseriali.interia.pl będzie przy tym odgrywał rolę troskliwego, kochającego męża, który martwi się o ukochaną i ich nienarodzonego syna. Odurzona psychotropami Patrycja w 1644 odcinku "M jak miłość" z trudem powstrzyma łzy, kiedy Jerzy zacznie wygadać bzdury o tym co ich łączy.

- Przecież wiesz, że to dla ciebie najlepsze rozwiązanie. Dla ciebie... I dla naszego dziecka - przyzna z troską w głosie, licząc na to, że pod wpływem leków Patrycja w 1644 odcinku "M jak miłość" da sobie wmówić każdą wymyśloną przez niego brednię. - To nie jest twoje dziecko - zaprotestuje Patrycja, lecz Jerzy nie odpuści.

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1644: Łukasz od kuzynki Patrycji dowie się jak Argasiński ją uwięził i wpędził w chorobę psychiczną - ZDJĘCIA

Potwór Argasiński w 1644 odcinku "M jak miłość" będzie konsekwentnie realizował chory plan zrobienia z żony wariatki, żeby ją cały czas kontrolować, dalej więzić, odciąć od świata i Łukasza. - I znowu to samo. W kółko powtarzasz te bzdury, w które sama chyba nie wierzysz... Wczoraj już było lepiej, dziś znów jest gorzej... Ale nie martw się, będę przy tobie, będę cię wspierał... Przejdziemy przez to wszystko razem. Obiecuję... - zapewni "kochający" mąż. Niestety Patrycja w 1644 odcinku "M jak miłość" nie będzie miała już żadnej drogi ucieczki. A kiedy przed willą Argasińskich pojawi się Łukasz, by ją uratować, Jerzy posunie się do jeszcze większej podłości.

M jak miłość. Argasiński wynajmie bandytę Hermana, żeby odnalazł Patrycję! To Łukasz znajdzie ją pierwszy?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze