M jak miłość odcinek 1642: To Argasiński wywiózł i schował Patrycję? Łukasz powierzy Olkowi szokujące informacje o zaginionej - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość odcinek 1642: To Argasiński wywiózł i schował Patrycję? Łukasz powierzy Olkowi szokujące informacje o zaginionej - ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1642: To Argasiński wywiózł i schował Patrycję? Łukasz powierzy Olkowi szokujące informacje o zaginionej - ZDJĘCIA

2022-02-10 10:56

W 1642 odcinku "M jak miłość" padną nowe, szokujące informacje o miejscu przebywania Patrycji (Alżbeta Lenska), która po wielu tygodniach otumaniania przez Argasińskiego (Karol Strasburger) lekami i przetrzymywaniu w domu, uciekła i nie ma z nią kontaktu. W 1642 odcinku "M jak miłość" Łukasz (Jakub Józefowicz) zwierzy się Olkowi (Maurycy Popiel), że podejrzewa najgorsze. To Jerzy miałby wywieźć i schować gdzieś żonę, a Wojciechowski zacznie odchodzić od zmysłów z zamartwiania się. Tylko Chodakowski pozna przerażającą teorię na temat tego, co stało się z Patrycją.

"M jak miłość" odcinek 1642 - wtorek, 1.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1642 odcinku "M jak miłość" wszyscy będą poszukiwali Patrycji, która odważyła się na odważy krok i uciekła od męża tyrana. Ordynator nadal będzie współpracował z Hermanem (Piotr Łukawski), ale w tym samym czasie na poszukiwaniach ciężarnej kobiety skupi się też działający na zlecenie Wojciechowskiego Karski (Krzysztof Kwiatkowski). Zarówno bandyta, jak i detektyw nie dadzą rady odkryć, gdzie przybywa Argasińska. W 1642 odcinku "M jak miłość" Łukasz powoli zacznie tracić nadzieję, a jak podaje "Świat Seriali", ze swych obaw zwierzy się Olkowi.

- Od tygodnia nie mam żadnych wiadomości od Patrycji. Wcześniej odezwała się tylko raz, na chwilę i się rozłączyła, nie powiedziała gdzie jest, co się dzieje... Nie rozumiem tego, przecież takie rzeczy dzieją się non stop - ludzie się zakochują, małżeństwa rozpadają... Patrycja nie zrobiła niczego złego, więc przed czym tak ucieka? Kogo się boi? Męża? - powie zdruzgotany Łukasz, który pogubi się w trudnej sytuacji. - Może po prostu chce być sama? - rzuci pomysł Olek, ale Wojciechowski będzie miał swoją teorię na to, co dzieje się z ukochaną. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1637: Marcin przedstawi Izie nową żonę. Chodakowska jeszcze mu pogratuluje - ZDJĘCIA

Łukasz w 1642 odcinku "M jak miłość" zacznie podejrzewać najgorsze. Uzna, że Patrycja może nie uciekać, a być przetrzymywaną.  - Nie wierzę. Wiesz, co myślę? Że ten sukinsyn coś jej zrobił. Wywiózł ją gdzieś, odizolował, zabrał komórkę... - powie okrutną teorię fizjoterapeuta, ale Chodakowski nie bardzo się zgodzi z tymi domysłami. - Wiem, że się o nią martwisz, ale zaczynasz świrować.. - podsumuje dywagowania Wojciechowskiego ortopeda. Akurat w tej sytuacji w 1642 odcinku "M jak miłość" Olek będzie miał rację, bo Argasińska mimo wszystko nie została porwana. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1638: Franka dwa tygodnie po ślubie z Pawłem będzie miała dosyć. Przyzna się teściowej, a najgorsze dopiero przed Zduńskimi - ZDJĘCIA

Argasiński w 1642 odcinku "M jak miłość" też nie będzie miał pojęcia, gdzie przebywa żona, dlatego zacznie naciskać na Hermana i nie pozwoli, by Łukasz odnalazł żonę pierwszy. 

- Obserwuję chłopaka i mam pewność, że nie kontaktuje się z pańską żoną... Nie wie, gdzie ona jest - powie bandyta w 1642 odcinku "M jak miłość". - Nikt nie wie. Nawet pan nie wie... (...) Chcę, żeby pan ją odnalazł. Obaj mamy w tym interes. Patrycja zabrała z mojego sejfu dokumenty. Dokumenty, które pana też dotyczą... - powie ordynator, by wymusić na Hermanie dodatkową motywację do postarania się, ale mężczyzna wścieknie się, że Jerzy nie dopilnował, by obciążające ich dowody mogły trafić w niepowołane ręce. 

M jak miłość, odcinek 1637: Tak Argasiński dowie się gdzie się ukryła Patrycja? Wyciągnie od Łukasza całą prawdę
Najnowsze