M jak miłość, odcinek 1637: Marcin przedstawi Izie nową żonę. Chodakowska jeszcze mu pogratuluje

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1637: Marcin przedstawi Izie nową żonę. Chodakowska jeszcze mu pogratuluje

M jak miłość, odcinek 1637: Marcin przedstawi Izie nową żonę. Chodakowska jeszcze mu pogratuluje - ZDJĘCIA

2022-02-11 8:32

W 1637 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) bez ogródek przedstawi Izie (Adriana Kalska) nową żonę! Ledwo Chodakowscy się ze sobą dogadali i znów zamieszkali we wspólnym mieszkaniu w Warszawie, a detektyw już sobie kogoś znajdzie? Szokiem będzie to, że w 1637 odcinku "M jak miłość" Iza zamiast rozkręcić aferę o nową kobietę Marcina, zacznie się śmiać i dopytywać. Chodakowski zmieni się nie do poznania, ale chociaż będzie szczery co do faktu, że ma inną kobietę. Cała sytuacja w mieszkaniu Izy i Marcina da im dużo śmiechu.

"M jak miłość" odcinek 1637 - poniedziałek, 14.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1637 odcinku "M jak miłość" Marcin zmieni tożsamość na potrzeby pracy. Chodakowski będzie musiał wcielić się w rolę informatyka i zatrudnić się w firmie, gdzie zacznie pracę jako informatyk. Zmieni nieco wizerunek i uda, że jest osobą znającą się na systemach informatycznych. Wszystko na potrzeby śledztwa podejrzanego dyrektora Mikuckiego (Piotr Kazimierzczak), który rzekomo szpieguje dla konkurencji. Chodakowski będzie musiał wejść w szeregi firmy i zaprzyjaźnić się z nowym szefem. Z tego powodu w 1637 odcinku "M jak miłość" pokaże Izie zdjęcie swojej nowej żony i dzieci.

- Ty bierzesz nasze zdjęcie do pracy? - zapyta zdziwiona Iza, kiedy zobaczy w ręku męża fotografię. - Niezupełnie - rzuci Marcin i okaże się, że na zdjęciu widnieje obca kobieta i dwójka dzieci. - O, fajna rodzinka - rzuci Iza. - Twoja żona jak ma na imię? - zapyta Chodakowska jak gdyby nigdy nic. - To tak. To jest Ola i jest stomatologiem i w ogóle jest bardzo mądra i jest fajną laską - powie bez ogródek Chodakowski. - Gratuluję. Cudne dzieciaki - doda Iza. - Dzieci to Jaś i Sara. Jaś gra na skrzypcach i oboje uwielbiają myć zęby - opisze swoją nową rodzinkę detektyw. - Zaraz, zaraz, twoja żona co na to? - Moja żona jest niezwykle tolerancyjna. - Ten kamuflaż, intrygi, prawdziwy z ciebie James Bond. A właściwie co ty masz tam robić? - zapyta Iza. - Muszę sprawdzić dyrektora regionalnego, czy nie ma jakichś układów z konkurencją. Zarząd nas zatrudnił. Coś podejrzewają, ale nie mają żadnych dowodów - powie Marcin i wszystko stanie się jasne. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1641: Anita wyda Polę jej matce Weronice. Tak ukochana Gryca załatwi go za jego plecami - ZDJĘCIA

W 1637 odcinku "M jak miłość" Iza będzie dobrze wiedziała, że mąż musi zmienić tożsamość, by dobrze wcielić się w swoją rolę. Nie mógłby przyznać się, że to Iza jest jego prawdziwą żoną, więc postawi na biurku w pracy zdjęcie nieznajomej kobiety z dziećmi. Chodakowską rozbawi cała sytuacja. Niestety cały plan się posypie, kiedy w 1637 odcinku "M jak miłość" Marcin zaprosi Izę na szaloną rankę, a na balu spotkają Mikuckiego. Właśnie wtedy Chodakowski uda, że Iza to nie jego żona, a kochanka. Chodakowska wejdzie w grę męża i oczaruje Mikuckiego. Szef Marcina będzie oczarowany piękną kobietą i bez trudno uwierzy, że to kochanka podwładnego. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1638: Pierwszy kryzys Franki i Pawła po ślubie. Za jego plecami podejmie najważniejszą decyzję - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze