M jak miłość, odcinek 1642: Ostatnie spotkanie Anety i Olka z Izą i Marcinem. Nie zdążą już się pożegnać przed wyjazdem - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1642: Ostatnie spotkanie Anety i Olka z Izą i Marcinem. Nie zdążą już się pożegnać przed wyjazdem - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1642: Ostatnie spotkanie Anety i Olka z Izą i Marcinem. Nie zdążą już się pożegnać przed wyjazdem - ZDJĘCIA, ZWASTUN

2022-03-01 20:59

W 1642 odcinku "M jak miłość" Aneta (Ilona Janyst) i Olek (Maurycy Popiel) pożegnają się z rodziną przed wyjazdem do Wiednia! Ostatnie spotkanie Chodakowskich z Izą (Adriana Kalska) i Marcinem (Mikołaj Roznerski) będzie przebiegało w szampańskiej atmosferze, przepełnionej radością! Podczas pożegnania z bliskimi Aneta i Olek dzięki Izie poznają wreszcie płeć swojego dziecka. W tej wyjątkowej chwili w 1642 odcinku "M jak miłość" Marcin wzniesie toast za brata i bratową, świadomy tego, że przez długi czas się nie zobaczą. Aneta i Olek odejdą z "M jak miłość", ale nie na zawsze. Poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1642 - wtorek, 1.03.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1642 odcinku "M jak miłość" Aneta i Olek ostatni raz pojawią się na ekranie przed wyjazdem do Wiednia! Decyzja o przeprowadzce Chodakowskich do Austrii, na kilka miesięcy przed narodzinami ich dziecka zapadła już jakiś czas temu. Na Olka w wiedeńskiej klinice czeka dobrze płatna posada chirurga ortopedy, a Aneta postanowiła, że wyjedzie razem z mężem i w Wiedniu urodzi! Pożegnanie Anety i Olka w 1642 odcinku "M jak miłość" będzie związane z tym, że Ilona Janyst i Maurycy Popiel w listopadzie zeszłego roku odeszli z serialu. Ciężarna aktorka była tuż przed porodem, więc scenarzyści zdecydowali wysłać tę parę za granicę.

Ilona Janyst urodziła syna na początku grudnia urodziła drugie dziecko, syna i obecnie gwiazda "M jak miłość" jest na urlopie macierzyńskim. A to oznacza, że Aneta co najmniej do końca tego sezonu nie zagra w "M jak miłość". Inaczej wygląda sytuacja z Olkiem, bo wiadomo już, że Chodakowski wróci do Polski bez żony i... syna!

Nie przegap: M jak miłość. Rozstanie Olka i Anety po wyjeździe do Wiednia. Chodakowski wróci już bez żony i dziecka - ZDJĘCIA

Tuż przed wyjazdem w 1642 odcinku "M jak miłość" Aneta i Olek poznają płeć dziecka dzięki Izie! To właśnie żona Marcina będzie towarzyszyła przyjaciółce podczas kolejnego badania USG i za zgodą przyszłej mamy poprosi lekarkę, żeby zdradziła jej czy Aneta urodzi dziewczynkę czy chłopca. Ciężarna Chodakowska wyjawi Izie, że to przez Olka do tej pory nie wie czy będą mieli córkę czy syna, bo ukochany chce mieć niespodziankę. Ale wszystko się zmieni kiedy w 1642 odcinku "M jak miłość" Aneta na prośbę Izy zgodzi się zająć jej dziećmi, Szymkiem (Staś Szczypiński) i Mają (Laura Jankowska).

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1645: Śmiertelna choroba spadnie na Ulę i Bartka w najgorszej chwili - ZDJĘCIA

Kolejny wieczór u Chodakowskich w 1642 odcinku "M jak miłość" będzie zarazem pożegnaniem Anety i Olka z rodziną. W momencie kiedy przyszli rodzice dowiedzą się, że będą mieli syna, Marcin zacznie wznosić toasty za bratanka, brata i bratową. - Kiedy wy jedziecie do tego Wiednia? To jest nasze ostatnie spotkanie?- A nawet jeśli, to przecież jest rzut beretem. Możemy się widywać, może nie co weekend, ale... - zapewni Olek, a Aneta doda, że nawet jeśli przez pół roku będą mieszkali w Wiedniu, to nie oznacza, że nie będą mogli wpaść z wizytą. - Co drugi! Tak łatwo się mnie nie pozbędziecie!- Całe szczęście! - uśmiechnie się Iza. - To za Chodakowskich! - wzniesie kolejny toast Marcin.

Co prawda w 1642 odcinku "M jak miłość" Aneta i Olek jeszcze nie wyjadą, ale to będzie ostatni odcinek z udziałem Ilony Janyst i Maurycego Popiela w tym sezonie serialu.

M jak miłość odcinek 1642 ZWIASTUN. Argasiński odnajdzie Patrycję, a Jakub Karski dowie się kim jest Kasia!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze