M jak miłość, odcinek 1642: Aneta namówi 6-letniego Szymka, żeby wlał koledze! Później się wszystkiego wyprze - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1642: Aneta namówi 6-letniego Szymka, żeby wlał koledze! Później się wszystkiego wyprze - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1642: Aneta namówi 6-letniego Szymka, żeby wlał koledze! Później się wszystkiego wyprze - ZDJĘCIA

2022-03-01 21:20

W 1642 odcinku „M jak miłość” Szymek (Staś Szczypiński) wda się w bójkę z kolegą z klasy, który będzie dokuczał Amelce (Ninel Kos)! Mimo iż Chodakowski stanie w obronie słabszych, to jego sposób rozwiązywania konfliktu nie spodoba się ani Marcinowi (Mikołaj Roznerski) ani Izie (Adriana Kalska)! W 1642 odcinku „M jak miłość” bójka Szymka zrobi wrażenie jedynie na Anecie (Ilona Janyst), która nie dość, że pochwali jego zachowanie, to jeszcze każe mu bić kolegów tak, aby nikt go nie przyłapał! Po chwili dojdzie do niej jednak, że przesadziła, ale wyprze się tylko tego, że to ona mu to zasugerowała! Poznajcie szczegóły!

"M jak miłość" odcinek 1642 - wtorek, 1.03.2022, o godz. 20.55 w TVP 2

W 1642 odcinku „M jak miłość” Szymkowi nie będzie do śmiechu, a to wszystko przez niemiła sytuację, jaka wydarzy się w jego klasie! Jego kolega Maurycy zacznie przezywać i śmiać się z jego przyjaciółki Amelki, której życie i jej mamy (Joanna Niemirska) jeszcze niedawno uratowali Chodakowscy! To Iza i Marcin wyrwali kobiety z rąk agresora (Mateusz Łasowski), który znęcał się nad własną rodziną, dzięki czemu koszmar matki i córki się skończył! Do czasu, gdyż w 1642 odcinku „M jak miłość” kolega z klasy przywoła bolesne wspomnienia i przypomni jej, że jej ojciec poszedł siedzieć! W tej sytuacji Szymek nie będzie obojętny i postanowi rozwiązać sprawę po męsku, co już wcześniej poradzi mu Marcin tylko, że Chodakowski wcale nie będzie miał na myśli bicia tylko rozmowę z wychowawczynią, ale panowie się nie zrozumieją!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1641: Budzyński zlituje się nad mordercą, który chciał go załatwić! Tylko dzięki niemu nie wróci do więzienia

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ niepedagogiczne podejście Anety do Szymka w 1642 odcinku „M jak miłość” >>>

W 1642 odcinku „M jak miłość” z Marcinem skontaktuje się wychowawczyni Szymka, która poinformuje go o bójce Szymka z Maurycym. Chodakowski niezwłocznie zjawi się w szkole i na poważnie porozmawia z synem. Marcin wyzna mu, że bicie to nie najlepszy sposób rozwiazywania konfliktów i lepiej załatwić to rozmową! Szczera rozmowa pozwoli im wyjaśnić wcześniejsze nieporozumienie, ale nie na długo, gdyż jeszcze w 1642 odcinku „M jak miłość” zupełnie inną radę da Szymkowi, Aneta, która również dowie się o pobiciu przez Szymka kolegi!

- Coś ci dziś nie idzie – zauważy Aneta.

- A tam, wszystko mi jedno – powie zasmucony.

- Ooo, to nowość. A co się stało? – spyta Aneta.

- Pobiłem się z takim jednym w szkole, co dokuczał Amelce. Tata się martwi. Dałem plamę – wyzna jej Szymek.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1642: Ostatnia prośba Argasińskiego do Olka! Weźmie go na litość, a wcześniej sam z niego zrezygnował

Wtedy w 1642 odcinku „M jak miłość” Aneta postanowi szybko wyprowadzić go z błędu i w przeciwieństwie do Marcina, pochwalić jego zachowanie! Chodakowskiej spodoba się, że Szymek zachował się jak prawdziwy mężczyzna i wbrew Marcinowi wmówi chłopcu, że tak naprawdę jego tata także tak myśli, a jest zły tylko dlatego, że dał się przyłapać!

- Ojej, tata się martwi, bo się dałeś przyłapać. Czasem w życiu trzeba grać ostro, nie ma innego wyjścia. Tylko jak już musisz komuś wlać, to rób to tak, aby nie było na ciebie, jasne? – zachęci go Aneta.

Słowa Anety w 1642 odcinku „M jak miłość” mocno zaskoczą samego Szymka, który zacznie je kwestionować! W końcu lada moment Chodakowska sama zostanie mamą, a już teraz daje takie niepedagogiczne wzorce Szymkowi! Po chwili zda sobie z tego sprawę sama zainteresowana i poprosi syna Marcina, aby nikomu nie mówił, że to ona namówiła go do przemocy, bo jak będzie trzeba, to wszystkiego i tak się wyprze!

- Ale tata powiedział, że tak nie wolno – przypomni jej.

- Bla, bla, bla. Bo tata mówił jak być powinno. Tylko wiesz nie powtarzaj tego nikomu, bo to jest bardzo niepedagogiczne i jakby co to ja się wszystkiego wyprę - zaznaczy Chodakowska i skończy ten temat. 

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1641: Werner zniszczy ostatnią pamiątkę Kamila! Przetrwała wojnę, a Adamowi wystarczy kilka sekund - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1637: Pierwsza taka noc Izy i Marcina po rozstaniu
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze