M jak miłość, odcinek 1641: Syn Magdy ujawni całą prawdę o siostrze! Magda nie zdąży zapobiec tragedii - ZDJĘCIA

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1641: Syn Magdy ujawni całą prawdę o siostrze! Magda nie zdąży zapobiec tragedii - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1641: Syn Magdy ujawni całą prawdę o siostrze! Magda nie zdąży zapobiec tragedii - ZDJĘCIA

2022-02-21 15:32

W 1641 odcinku "M jak miłość" Maciek (Franciszek Przanowski) nie zniesie dłużej zachowania Ani (Gabriela Świerczyńska), która stanie się wulgarna, opryskliwa i bezczelna. Chłopak długo powstrzymywał się przed komentarzami, ale córka Andrzeja (Krystian Wieczorek) zacznie gnębić całą rodzinę. W 1641 odcinku "M jak miłość" syn Magdy (Anna Mucha) usiądzie z nią i Budzyńskim do poważnej rozmowy i wyjawi całą prawdę o siostrze! Niestety, zrobi to za późno, bo Budzyńscy dostaną paraliżujący telefon z nowymi informacjami o Ani. Tym razem przesadzi.

"M jak miłość", odcinek 1641 - poniedziałek, 28.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1641 odcinku "M jak miłość" Maciek będzie miał dość zachowania siostry, która w coraz gorszy sposób pokaże, że rządzi w domu i potrafi dyrygować Magdą i Andrzejem. Chamskie odzywki i pyskówki staną się dla Ani normalnością, a ułożony syn Budzyńskiej przerazi się na widok przemiany nastolatki, której właściwie wszystko wolno.

- Mama dzwoniła, powiedziała, że cię odbierze po Hiszpańskim - powie Magda w 1641 odcinku "M jak miłość" do Ani. - Nie chodzę na Hiszpański - rzuci wrednie nastolatka. - Od kiedy? - zainteresuje się zdziwiony Andrzej. - Od dzisiaj - rzuci pewna siebie Ania i wyjdzie zamykając za sobą drzwi, a Budzyńscy poczują się tak, jakby ktoś dał im w twarz. Trzeba przyznać, że Maciek nie pozwala sobie na takie odzywki w kierunku dorosłych. U jego siostry stanie się to normą. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1639: Barbara odbierze list z sądu, który na zawsze zmieni życie Mostowiaków! Żal będzie nie tylko Kalinki - ZDJĘCIA

Maciek w 1641 odcinku "M jak miłość" postanowi skonfrontować się z Magdą i Andrzejem i usiąść z nimi do rozmowy. Nie wytrzyma dłużej takiego porządku w domu. - Wiecie, z Anią chyba dzieje się coś niedobrego - powie otwarcie chłopak i nawet nie wie, jaką będzie miał rację. Tego samego dnia Ania spotka się z podejrzaną koleżanką Zuzą (Amelia Zawadzka), przez którą straciła kontakt z Basią (Gabriela Raczyńska). To właśnie od zbuntowanej dziewczyny Ania kupi psychotropy. - Tylko nie przesadź, ok? To są naprawdę mocne psychotropy - powie Zuza, a Ania będzie miała już w głowie plan. Uda, że ktoś ją naćpał i pójdzie do Wareckiego (Wojciech Świeściak). Prawda będzie jednak taka, że sama zażyje substancje. 

Przeczytaj: Zniewolona 3, odcinek 21: Katia w ciąży z Żadanem! Wróci do Andrieja dla dobra dziecka - ZDJĘCIA, ZWIASTUN

W 1641 odcinku "M jak miłość" Maciek będzie się starał pomóc, ale niestety za późno. Wieczorem Budzyńscy dostaną telefon, że córka jest w szpitalu! Adam zawiezie dziewczynę na oddział, gdzie pojadą zaalarmowani rodzice. Maciek słusznie więc zauważy, że zachowanie siostry wymknęło się spod jakiejkolwiek kontroli, a jej akcja w 1641 odcinku "M jak miłość" tylko to potwierdzi. Andrzej i Magda będą musieli zastanowić się nad zachowaniem nastolatki i wiadomo już, że wywiozą ją do siedliska, by tam przemyślała pewne kwestie. 

M jak miłość. Patrycja po porodzie wyrwie się od Argasińskiego! Tutaj zamieszka z Łukaszem?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze