M jak miłość, odcinek 1641: Okrutna zdrada Anity. Udawała kochającą Gryca, a wbije mu nóż w plecy - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1641: Okrutna zdrada Anity. Udawała kochającą Gryca, a wbije mu nóż w plecy - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1641: Okrutna zdrada Anity. Udawała kochającą Gryca, a wbije mu nóż w plecy - ZDJĘCIA

2022-02-28 20:55

W 1641 odcinku "M jak miłość" Anita (Melania Grzesiewicz) zdradzi Kamila (Marcin Bosak)! Gryc myślał, że znalazł dobrą, lojalną partnerkę, która przecież tak kocha Polę (Hanna Nowosielska). Niestety szybko się okaże, że Anita się wycwaniła i myśli, że może decydować za prawnika w kwestiach, w których nie ma do tego prawa. W 1641 odcinku "M jak miłość" Anita zacznie działać na własną rękę i nie będzie miała na uwadze zdania ukochanego. Wbije mu nóż w plecy, a Gryc przez jakiś czas nie dowie się, co zrobiła Laskowska.

"M jak miłość", odcinek 1641 - poniedziałek, 28.02.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1641 odcinku "M jak miłość" Anita i Kamil będą mocno zaaferowani wydarzeniami w domu, bo nie da się ukryć, że Werner (Jacek Kopczyński) wywróci ich życie do góry nogami. Nic nie będzie wskazywało na to, że Anita wbije nóż w plecy ukochanemu. Niestety tak się właśnie stanie, a chodzi oczywiście o Polę, która pozostaje pod opieką Gryca po niedawnych wydarzeniach, kiedy podła Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska) porwała i przetrzymywała dziecko. Sąd wyznaczy matce dziewczynki tylko odpowiednie dni i godziny widzenia się z córką. Pech zechce, że Weronika będzie musiała przesunąć spotkanie z Polą, na co z premedytacją nie zgodzi się Kamil.

- Sorry, spotkania z dzieckiem to nie lista życzeń - przegapisz termin, trudno, będziesz musiała poczekać do następnego... - prawnik nie zgodzi się na żadne ustępstwa. - Ale wtedy nie zobaczę Poli przez całe dwa tygodnie... Specjalnie znalazłam pracę tutaj, na miejscu, żeby móc się z Polą regularnie widywać - zauważy kobieta. - Gdyby to ode mnie zależało, nie zobaczyłabyś jej już nigdy - zamknie temat Gryc.

Przeczytaj: M jak miłość. Obrzydliwy ojciec Jaśka zamieni życie Franki w koszmar. Paweł zostanie oszukany - WIDEO

W 1641 odcinku "M jak miłość" Anita zlituje się nad Weroniką i spotka się z nią na kawę. Podła matka Poli zacznie ją błagać o wsparcie i przejście na jej stronę.

- Posłuchaj, ja... Po tym, co się wydarzyło inaczej patrzę na swoje życie... I widzę, ile popełniłam błędów i jaką krzywdę wyrządziłam Poli... Zrobię wszystko, żeby to naprawić (...) Nie chcę walczyć o odzyskanie córki, chcę tylko być obecna w jej życiu... Wiem, że bardzo kochasz Polę, że wspaniale się nią opiekujesz i niczego jej nie brakuje, ale ja... Boże, tak strasznie za nią tęsknię... Wyobraź sobie, że musiałabyś tyle czekać, żeby ją zobaczyć... - powie błagalnym tonem wyrodna matka Poli, ale Anita będzie mocno zmieszana. - Jesteś tu, przyszłaś... Czyli wiesz, że to, że Kamil odcina mnie od Poli, nie jest dla niej dobre... Jeśli ty Kamila nie przekonasz, to już nikt... - doda Stępień.

Przeczytaj: 16-letnia gwiazda M jak miłość przerywa milczenie w sprawie stanu zdrowia. Gabriela Świerczyńska wylądowała pod opieką specjalisty - ZDJĘCIA

W 1641 odcinku "M jak miłość" Anita wbrew woli Gryca wysłucha Weroniki i będzie widać, że pogadanka zrobiła na niej wrażenie. Laskowska początkowo podzieli się z ukochanym informacjami, że faktycznie widziała się z Weroniką, ale na tym jej szczerość się skończy. - Co się dzieje? - zapyta prawnik w 1641 odcinku "M jak miłość". - Zdenerwujesz się jak ci powiem... (...) Widziałam się z Weroniką - wyzna z trudem Laskowska, a Grycowi faktycznie zrzednie mina. - Nie powinnaś się z nią widywać. Ona potrafi tylko kłamać i manipulować. Jeżeli o cokolwiek chcesz mnie prosić w tej sprawie, to mówię nie - rzuci ostro Kamil i nie pozostawi pola do dyskusji. 

W 1641 odcinku "M jak miłość" Anita zlekceważy Kamila. Wie doskonale, że prawnik przeszedł przez piekło, kiedy Pola została porwana przez matkę i jej chłopaka bandytę. Gryc nigdy tego nie zapomni. Poza tym, to on jest jedyną osobą, która ma prawo decydować o losie dziecka. Anita może i kocha Polę, ale to nie jest jej prawny opiekun. Mimo tego, Laskowska wbije Grycowi nóż w plecy i przejdzie na stronę wroga. Zdradzi do i zmówi się z Weroniką za jego plecami.

"Jutro o piętnastej będę z Polą na placu zabaw" - da znać w wiadomości sekretarka w 1641 odcinku "M jak miłość", bez wiedzy prawnika. Można się domyślić, że Kamil nie zniesie takie zdrady ze strony ukochanej. 

M jak miłość, odcinek 1641 ZWIASTUN. Ania zamieni życie Budzyńskich w koszmar. Weronika podejdzie Anitę
Najnowsze