M jak miłość, odcinek 1632: Policja na wieczorze panieńskim Franki! Paweł stoczy walkę z kibolami

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1632: Policja na wieczorze panieńskim Franki! Paweł stoczy walkę z kibolami

M jak miłość, odcinek 1632: Franka aresztowana na swoim wieczorze panieńskim! Policja przerwie imprezę, a Paweł rzuci się na ratunek

2022-01-15 15:48

W 1632 odcinku "M jak miłość" rozpocznie się wieczór panieński Franki (Dominika Kachlik). Niestety nikt nie przewidzi, że impreza skończy się wielkim hałasem i aferą. W 1632 odcinku "M jak miłość" panie będą miały na wieczorze panieńskim nieproszonych gości w postaci kiboli, którzy zaczną dobijać się do drzwi "Nasz zielony sad", gdzie kobiety będą bawiły się w najlepsze. Cała impreza wymknie się spod kontroli, na miejscu zjawi się policja. Do akcji będą musieli wkroczyć Paweł (Rafał Mroczek) i cała jego ekipa.

"M jak miłość" odcinek 1632 - wtorek, 25.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1632 odcinku "M jak miłość" Franka wreszcie doczeka się wieczoru panieńskiego, który odbędzie się w knajpie Kingi (Katarzyna Cichopek). Główną organizatorką przyjęcia zostanie Ala (Alicja Ostolska), która zaprosi nawet striptizera w postaci policjanta. Nikt się nie domyśli, że to wywoływanie wilka z lasu.

- Która z pań jest menedżerem? - zapyta tancerz w 1632 odcinku "M jak miłość". - Będę musiał panią aresztować... Ale najpierw dla pani... zatańczę! - doda. Impreza rozkręci się na całego, a do lokalu wpadnie prawdziwa policja. Magda (Anna Mucha) weźmie ich za kolejnych tancerzy i sytuacja zrobi się nieciekawa. 

- Dobry wieczór, panowie... - przywita się Budzyńska, która będzie przekonana, że to kolejni striptizerzy.  - Widzicie tę dziewczynę? Za dwa dni wychodzi za mąż... Dajcie czadu, chłopaki, pokażcie jej, co traci! - rzuci do policjantów. - Starszy posterunkowy Jarosław Stankiewicz... Dostaliśmy zgłoszenie o zakłócaniu ciszy nocnej - powie dobitnie funkcjonariusz na służbie. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1629: Bartek zabije Jaszewskiego? Dawid go nie powstrzyma, ale Rogowski stanie w obronie mordercy Andrzejka i Marzenki

Niestety w 1632 odcinku "M jak miłość" to początek kłopotów Franki, bo po wyjściu policji, do lokalu zaczną dobijać się kibole, którzy wrócą z meczu reprezentacji na Stadionie Narodowym. Co ciekawe, właśnie na tym meczu mieli się pojawić Paweł ze swoją ekipą, z którą również spędzi wieczór kawalerski. 

- Ej, no! Laska, nie zamykaj! Mecz chcemy opić! Jedno piwo i spadamy! Otwieraj, bo wywalimy drzwi - zacznie się awantura pod lokalem. Do akcji za to wkroczą Paweł i wszyscy panowie, którzy spędzają z nim wieczór kawalerki. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1628: Ula i Bartek z Kalinką cudem unikną śmierci w wypadku! Wszystko przez tego psychola - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Afera w bistro Kingi rozkręci się na całego, a nawet dojdzie do bójki. W 1632 odcinku "M jak miłość" Paweł mocno oberwie, ale będzie przy tym szczęśliwy. - Żenię się z kobietą mojego życia i jeszcze mogę to świętować w towarzystwie swoich najlepszych, wspaniałych przyjaciół! - wykrzyczy w 1632 odcinku "M jak miłość" Zduński i pomimo wszystko, każdy będzie się dobrze bawił. Niestety sytuację zacznie też obserwować ukryta w ciemności Majka (Laura Samojłowicz), która najwyraźniej nie ma zamiaru odpuszczać. 

Nowa czołówka M jak miłość od 1625 odcinka. Wycięli nie tylko aktorów, którzy odeszli
Najnowsze