M jak miłość, odcinek 1632: Policja na wieczorze panieńskim Franki! Paweł stoczy walkę z kibolami

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1632: Policja na wieczorze panieńskim Franki! Paweł stoczy walkę z kibolami

M jak miłość, odcinek 1632: Franka aresztowana na swoim wieczorze panieńskim! Policja przerwie imprezę, a Paweł rzuci się na ratunek

2022-01-15 15:48

W 1632 odcinku "M jak miłość" rozpocznie się wieczór panieński Franki (Dominika Kachlik). Niestety nikt nie przewidzi, że impreza skończy się wielkim hałasem i aferą. W 1632 odcinku "M jak miłość" panie będą miały na wieczorze panieńskim nieproszonych gości w postaci kiboli, którzy zaczną dobijać się do drzwi "Nasz zielony sad", gdzie kobiety będą bawiły się w najlepsze. Cała impreza wymknie się spod kontroli, na miejscu zjawi się policja. Do akcji będą musieli wkroczyć Paweł (Rafał Mroczek) i cała jego ekipa.

"M jak miłość" odcinek 1632 - wtorek, 25.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1632 odcinku "M jak miłość" Franka wreszcie doczeka się wieczoru panieńskiego, który odbędzie się w knajpie Kingi (Katarzyna Cichopek). Główną organizatorką przyjęcia zostanie Ala (Alicja Ostolska), która zaprosi nawet striptizera w postaci policjanta. Nikt się nie domyśli, że to wywoływanie wilka z lasu.

- Która z pań jest menedżerem? - zapyta tancerz w 1632 odcinku "M jak miłość". - Będę musiał panią aresztować... Ale najpierw dla pani... zatańczę! - doda. Impreza rozkręci się na całego, a do lokalu wpadnie prawdziwa policja. Magda (Anna Mucha) weźmie ich za kolejnych tancerzy i sytuacja zrobi się nieciekawa. 

- Dobry wieczór, panowie... - przywita się Budzyńska, która będzie przekonana, że to kolejni striptizerzy.  - Widzicie tę dziewczynę? Za dwa dni wychodzi za mąż... Dajcie czadu, chłopaki, pokażcie jej, co traci! - rzuci do policjantów. - Starszy posterunkowy Jarosław Stankiewicz... Dostaliśmy zgłoszenie o zakłócaniu ciszy nocnej - powie dobitnie funkcjonariusz na służbie. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1629: Bartek zabije Jaszewskiego? Dawid go nie powstrzyma, ale Rogowski stanie w obronie mordercy Andrzejka i Marzenki

Niestety w 1632 odcinku "M jak miłość" to początek kłopotów Franki, bo po wyjściu policji, do lokalu zaczną dobijać się kibole, którzy wrócą z meczu reprezentacji na Stadionie Narodowym. Co ciekawe, właśnie na tym meczu mieli się pojawić Paweł ze swoją ekipą, z którą również spędzi wieczór kawalerski. 

- Ej, no! Laska, nie zamykaj! Mecz chcemy opić! Jedno piwo i spadamy! Otwieraj, bo wywalimy drzwi - zacznie się awantura pod lokalem. Do akcji za to wkroczą Paweł i wszyscy panowie, którzy spędzają z nim wieczór kawalerki. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1628: Ula i Bartek z Kalinką cudem unikną śmierci w wypadku! Wszystko przez tego psychola - ZWIASTUN, ZDJĘCIA

Afera w bistro Kingi rozkręci się na całego, a nawet dojdzie do bójki. W 1632 odcinku "M jak miłość" Paweł mocno oberwie, ale będzie przy tym szczęśliwy. - Żenię się z kobietą mojego życia i jeszcze mogę to świętować w towarzystwie swoich najlepszych, wspaniałych przyjaciół! - wykrzyczy w 1632 odcinku "M jak miłość" Zduński i pomimo wszystko, każdy będzie się dobrze bawił. Niestety sytuację zacznie też obserwować ukryta w ciemności Majka (Laura Samojłowicz), która najwyraźniej nie ma zamiaru odpuszczać. 

Nowa czołówka M jak miłość od 1625 odcinka. Wycięli nie tylko aktorów, którzy odeszli
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze