M jak miłość, odcinek 1629: Tadeusz wyzna miłość do Oli! Cudowne pojednanie kochanków wzruszy wszystkich

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1629: Tadeusz wyzna miłość do Oli! Cudowne pojednanie kochanków wzruszy wszystkich

M jak miłość, odcinek 1629: Tadeusz wyzna miłość do Oli! Cudowne pojednanie kochanków wzruszy wszystkich - ZDJĘCIA

2022-01-14 13:37

W 1629 odcinku "M jak miłość" dojdzie do wzruszającego zjednoczenia Tadeusza (Bartłomiej Nowosielski) i Oli (Justyna Karłowska). Skończą się wzajemne podchody, niedomówienia i ukradkowe spojrzenia. Tadeusz w 1629 odcinku "M jak miłość" najpierw zwróci się o pomoc do Barbary (Teresa Lipowska), a potem wreszcie zakończy całą farsę, jaką jest pseudo związek z Edytą (Kamila Urzędowska). Sąsiad Mostowiaków raz na zawsze rozwiąże sprawę i weźmie w ramiona Olę, a ten pocałunek wzruszy wszystkich. Miłość wreszcie zwycięży, ale czy na zawsze?

"M jak miłość" odcinek 1629 - poniedziałek, 17.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1629 odcinku "M jak miłość" Tadeusz nie zniesie dłużej trwania w pseudo związku z Edytą, której nie kocha. To do Oli ewidentnie czuje miłość, zresztą ze wzajemnością, ale oboje nie mogą się dogadać. W końcu w 1629 odcinku "M jak miłość" Tadeusz postanowi porozmawiać z Barbarą o dręczącej go sprawie. 

- Pani Basiu, traktuję panią prawie jak swoją rodzinę... Ja bym nie chciał, żeby to było śmieszne. Ja w celibacie nie żyłem, święty też nie byłem. Ale w tej Olce to się zakochałem tak na zabój! Jak gówniarz! Ale ilekroć próbuję zrobić krok naprzód, to wpadam w jakąś panikę i uciekam gdzie pieprz rośnie... - wyzna Tadeusz Mostowiakowej. - Jak umarła moja narzeczona, to prawie serce mi pękło! - doda. - Wiem, wiem Tadziu, ale życie płynie dalej. A ból, nawet największy po prostu mija... - poradzi Barbara. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1629: Tadeusz będzie opłakiwał śmierć narzeczonej! Ten wypadek zniszczy jego ślub z Olą. Tylko Barbara pozna całą prawdę - ZDJĘCIA

- Posłuchaj. Ja bardzo dużo przeżyłam. I wiesz jak to jest w życiu, raz z górki, raz pod górkę. Ale jeżeli się naprawdę zakochałeś, to o takie uczucie trzeba powalczyć. Czasem trzeba zaryzykować. Nawet gdy boimy się, że będziemy odrzuceni... Bo jak się nie odważysz, to całe życie będziesz samotny i możesz w ogóle nigdy nie spotkać tej swojej miłości. Weź się w garść stary i do przodu! - zmotywuje Tadeusza do działania Barbara, a on w 1629 odcinku "M jak miłość" wreszcie zerwie z Edytą, która ucieknie, a on uda się do Oli. 

Przeczytaj: Na dobre i na złe, odcinek 833: Oświadczyny Falkowicza! Profesor znajdzie Edziowi nową mamę

- Nie mogę uwierzyć, że w końcu się zdecydowałeś - powie Ola, która przyjmie kwiaty od Tadeusza w 1629 odcinku "M jak miłość". - Po prostu ja nie wiedziałem jak cię zaprosić na tę cholerną randkę - powie szczerze sadownik. - Tadeusz, dawałam ci znaki... - powie Ola. - Tylko ja byłem ślepy, głuchy... - Typowy facet - Parę razy mi się prawie udało, ale na końcu tchórzyłem - A ja przestałam wierzyć, że w końcu to zrobisz, dlatego pomyślałam, że poszukam innej pracy, zmienię otoczenie, zapomnę, bo ile można się narzucać facetowi - Kochana, aż do skutku - powie Tadeusz i złączy się z Olą w pocałunku. 

M jak miłość, odcinek 1629: Dawid uratuje Jaszewskiemu życie! I tak skończy się tragedią
Najnowsze