M jak miłość, odcinek 1626: Spisek Argasińskiego i Bogny wykończy Patrycję. Opiekunka będzie gorsza niż mąż?

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1626: Spisek Argasińskiego i Bogny wykończy Patrycję. Opiekunka będzie gorsza niż mąż?

M jak miłość, odcinek 1626: Spisek Argasińskiego i Bogny wykończy Patrycję. Opiekunka będzie gorsza niż mąż?

2021-12-30 20:12

W 1626 odcinku „M jak miłość” Argasiński (Karol Strasburger) wymyśli spisek, jakiego jeszcze nie było. Tym razem Jarzy wyjedzie z miasta, ale znajdzie sobie wspólniczkę do zadań specjalnych. Bogna (Katarzyna Skolimowska) przejmie opiekę nad Patrycją (Alżbeta Lenska), która zacznie przypominać przedłużenie rządów ordynatora, a nie profesjonalną opiekę. W 1626 odcinku „M jak miłość” Bogna weźmie sobie Argasińskiego za wzór do naśladowania i spełni każde jego życzenie. Tych będzie sporo, bo Jerzy każe wspólniczce zrobić z Patrycji obłąkaną.

"M jak miłość" odcinek 1626 - wtorek, 4.01.2022, o godz. 20.55 w TVP2

W 1626 odcinku „M jak miłość” Jerzy załatwi Patrycję na całego, a do tego celu wymyśli spisek i znajdzie sobie pomocniczkę. Zatrudni panią Bognę, która spełni każde jego życzenie, bo będzie przekonana, że profesor ma zawsze rację.

- Jak się czujesz, kochanie? – zapyta w 1626 odcinku „M jak miłość” Argasiński, bynajmniej nie z troski. – Jakaś blada jesteś. Wzięłaś poranną dawkę leków? – zapyta żonę o tabletki, którymi wciąż ją faszeruje. - Pamiętaj, żebyś przyjmowała je regularnie, szczególnie jak mnie nie będzie. To bardzo ważne – doda ordynator, a potem pójdzie knuć z Bogną, z którą Patrycja zostanie pod jego nieobecność. Jerzy wytłumaczy opiekunce, że Patrycja jest chora, potrzebuje pomocy i jego tabletek, a ona ślepo mu zaufa.

Przeczytaj: M jak miłość. Poruszająca spowiedź Marzenki. Olga Szomańska zdradziła kulisy odejścia z TVP

- Ja doskonale pamiętam jaki pani miała posłuch u moich kolegów na oddziale – powie Argasiński do Bogny w 1626 odcinku „M jak miłość”. – Ja mam do pani bezgraniczne zaufanie jeśli chodzi o dawkowanie leków i o tę drugą sprawę – doda Jerzy, mając na myśli Łukasza (Jakub Józefowicz) i dając do zrozumienia, że Bogna nie może dopuścić, by syn Marty (Dominka Ostałowska) kręcił się przy Argasińskiej. Właśnie dlatego Jerzy wyciągnie plik banknotów i wręczy je opiekunce. Ona z ochotą weźmie gotówkę i przysięgnie, że Łukasz nie ma szans zbliżyć się do żony ordynatora.

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1625: Koszmarny wypadek u Zduńskich! Marysia uratuje dzieci, ale szkody będą poważne - ZDJĘCIA

W 1626 odcinku „M jak miłość” Łukasz (zgodnie z przewidywaniami Argasińskiego) pojawi się pod domem Patrycji i Jerzego i zacznie składać deklaracje. Wyzna jej miłość i powie, że nie może bez niej żyć. Bogna skutecznie go wygoni, a cała sprawa skończy się przyjazdem policji i aresztowaniem Łukasza. Argasiński nawet będąc daleko, będzie miał pełną kontrolę nad żoną, która przyjmuje coraz więcej leków, których właściwości zna chyba tylko sam ordynator. Wojciechowski jednak nie odpuści i spróbuje dotrzeć do ukochanej, nawet pomimo oporu opiekunki. 

M jak miłość. Aneta załatwi Argasińskiego! Wygarnie mu jakim jest zboczeńcem, ale dostanie się nie tylko ordynatorowi
Najnowsze