M jak miłość, odcinek 1623: Chory Rogowski po wyjściu ze szpitala zostanie dziadkiem! Marysia zupełnie go zaskoczy

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1623: Chory Rogowski po wyjściu ze szpitala zostanie dziadkiem! Marysia zupełnie go zaskoczy

M jak miłość, odcinek 1623: Chory Rogowski po wyjściu ze szpitala zostanie dziadkiem! Marysia zupełnie go zaskoczy

2021-12-20 20:31

Artur (Robert Moskwa) w 1623 odcinku "M jak miłość" odzyska siły i chociaż czeka go naprawę duże wyzwanie, by nie dopuścić do kolejnych problemów z sercem, przez które wylądował w szpitalu, Rogowskiego czeka nie lada wyzwanie. W Grabienie wszystko się zmieni, kiedy Marysia (Małgorzata Pieńkowska) i Artur będą musieli wejść w rolę dziadków i zapewnić opiekę maleństwu. Rogowski w 1623 odcinku "M jak miłość" niemal zapomni o problemach zdrowotnych, kiedy Marysia tak go zaskoczy. Ochoczo zostanie dziadkiem i da z siebie wszystko.

"M jak miłość" odcinek 1623 - poniedziałek, 20.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1623 odcinku "M jak miłość" Artur Rogowski będzie już z rodziną po koszmarnym wypadku, za który odpowiedzialni są Beata (Izabela Warykiewicz) razem ze swoimi facetem Jarkiem (Marcel Wiercichowski). Jeszcze w poprzednich odcinkach "M jak miłość" Rogowski wdał się w bójkę z mężczyzną, a wszystko przez zachłanność Beaty, która próbuje wykorzystać dziecko do wzbogacenia się. Artur zasłabł i wylądował w szpitalu. Kiedy z niego wyjdzie okaże się, że musi wejść w nową rolę! Chodzi oczywiście o zostanie zastępczym dziadkiem dla małej Kalinki. Ula (Iga Krefft) i Bartek (Arkadiusz Smoleński) staną na wysokości zadania i zajmą się Kalinką jak swoim dzieckiem. Szczególnie Ula okaże się świetną opiekunką, nawet pomimo faktu, że dziewczynka cały czas będzie wołała "mamo" do Marzenki (Olga Szomańska), która już niestety nie wróci. 

Przeczytaj: Odeszli z M jak miłość, ale w ich miejsce pojawią się nowe gwiazdy! Po zwolnieniu Olgi Szomańskiej, Tomasza Oświecińskiego i Barbary Kurdej-Szatan znane nazwiska w obsadzie - ZDJĘCIA

W 1623 odcinku "M jak miłość" Marysia i Artur zabiorą małą na spacer po Grabienie, gdzie spotkają zabójcę jej rodziców. Póki co w "M jak miłość" nikt oprócz księdza nie ma pojęcia, że to Mariusz (Tomasz Lulek) zabił Lisieckich. 

- Cześć, Mariusz! - krzyknie Marysia na widok sąsiada, a on nie będzie miał wyjścia i nie zdoła udać, że nie widzi Rogowskich, więc chcąc czy nie, będzie musiał spojrzeć na nich i Kalinkę, której zbił rodziców. - To jest ta dziewczynka, która straciła rodziców? - zapyta głupio Mariusz w 1623 odcinku "M jak miłość". - Tak... Na szczęście mała jeszcze nic nie rozumie. Ale ciągle woła mamę - powie zmartwiona Marysia Jaszewskiemu.

Przeczytaj: Barwy szczęścia, odcinek 2541: Ślub Agaty i Patryka! Pyrka wybierze suknię ślubną, a Jezierski oświadczy się po raz trzeci – ZDJĘCIA

Pomimo że Rogowski w 1623 odcinku "M jak miłość" będzie po pobycie w szpitalu, świetnie sprawdzi się w roli dziadka dla Kalinki. Tylko Ula zacznie się bardzo martwić o męża. 

- Bartek to jest w ogóle inna historia... Prowadzi jakieś swoje własne śledztwo, tylko nie wiem po co - powie na głos Ula, ale Rogowski stanie w obronie mężczyzny. - Ja wierzę w jego rozsądek - powie z przekonaniem w 1623 odcinku "M jak miłość". - Ja nie - przyzna smutno Ula, która tym samym odwróci się od męża, który kompletnie straci głowę, ale będzie mogła liczyć na wsparcie Rogowskich. 

M jak miłość, odcinek 1620: Córka Marzenki i Andrzejka po ich śmierć nie przestanie wołać mamy! Czy Ula i Bartek adoptują Kalinkę?
Najnowsze