M jak miłość, odcinek 1622: Siostra Anety dobije ciężarną. Karolina nie będzie miała litości. To już jej koniec

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1622: Siostra Anety dobije ciężarną. Karolina nie będzie miała litości. To już jej koniec

M jak miłość, odcinek 1622: Siostra Anety dobije ciężarną. Karolina nie będzie miała litości. To już jej koniec

2021-12-10 14:18

W 1622 odcinku „M jak miłość” ciąża Anety (Ilona Janyst) sprawi, że jej świat wywróci się do góry nogami! Nieplanowane dziecko zupełnie zmieni ich dotychczasowe życie z Olkiem (Maurycy Popiel) i spowoduje wiele wyrzeczeń. W 1622 odcinku „M jak miłość” jako pierwszy dowie się o tym Argasiński (Karol Strasburger), który o dziwo okaże jej więcej wsparcia i zrozumienia aniżeli jej własna siostra (Oliwia Motyka-Radłowska)! Karolina wbije jej prawdziwy nóż w plecy i zamiast ją wesprzeć tylko jej dołoży! To będzie już koniec jej życia…

"M jak miłość" odcinek 1622 - wtorek, 14.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1622 odcinku „M jak miłość” Aneta będzie miała jeszcze bardziej bojowy charakter niż zwykle! Wszystko będzie ją denerwować i zacznie naskakiwać na ludzi! Dostanie się nie tylko Olkowi, ale również i sąsiadom, a nawet samemu Argasińskiemu! Ordynator od razu zauważy zmiany w wyglądzie Chodakowskiej, jej pełniejszy biust i nie omieszka zostawić tego bez komentarza! W efekcie nabuzowana Aneta naskoczy na niego na środku korytarza, a Jerzy będzie chciał ją zwolnić! To właśnie wtedy dowie się, że jego podopieczna jest w ciąży i natychmiast zmieni swoje podejście! Ku zdziwieniu wszystkich Argasiński okaże Chodakowskiej więcej wsparcia niż jej najbliższa rodzina, gdyż w 1622 odcinku „M jak miłość” Olek nawet nie będzie chciał słyszeć o dziecku, a jej siostra Karolina jeszcze bardziej ją dobije!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1621: Weronika wyżyje się na Poli! Okrutne słowa doprowadzą córkę Kamila do łez

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Karolina dołuje ciężarną Anetę w 1622 odcinku „M jak miłość” >>>

W 1622 odcinku „M jak miłość” o ciąży Anety tuż po Argasińskim dowiedzą się Iwona (Hanna Śleszyńska) oraz Karolina! Chodakowska będzie załamana, gdyż przyzna się, że dziecko jest jedynie wpadką, gdyż ani ona ani Olek nie planowali w najbliższym czasie zostać rodzicami! Jej matka i siostra będą równie zaskoczone radosną nowiną, ale postarają się ją wesprzeć. Niestety Karolina zrobi to w bardzo niefortunny sposób, czym tylko zamiast pomóc tylko dobije Anetę!

- Pokaż się, nie no nic nie widać. Chociaż nie no, cycki to masz teraz takie trochę większe – „pocieszy” ją Karolina.

- Jezu – załamie się.

Słowa Karoliny w 1622 odcinku „M jak miłość” pozwolą Anecie zrozumieć, że jej świat właśnie się skończył! Ciąża pojawi się w jej życiu niespodziewanie i całkowicie wywróci je do góry nogami! Spowoduje, że nie tylko zmieni się ich dotychczasowe życie, ale również będzie równoznaczna z porzuceniem marzeń o ukochanej Afryce!

- Przecież to jest koniec młodości, figury, seksu, wszystkiego… Jeszcze ta Afryka, najpierw ten długi lot, potem te wszystkie tropikalne choroby, przecież ja się teraz nie zaszczepię na te wszystkie świństwa. Boże, prawdziwe pożegnanie z Afryką, nie wierzę – powie kompletnie zdołowana.

- Przykro mi siostra. Faktycznie koniec twojego życia – podsumuje Karolina.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1622: Okrutna zmowa Anety i Argasińskiego! Olek o niczym się nie dowie – ZDJĘCIA

Wtedy w 1622 odcinku „M jak miłość” Aneta pogrąży się w ogromnej rozpaczy, ale matka nie zostawi jej samej! Zarzuci Karolinie, że opowiada bzdury, a ciąża wcale nie jest taką udręką, jak ją przedstawia! Kryńska przypomni sobie moment, jak sama zaszła w ciążę i przekona swoją córkę, że to najpiękniejszy dar, jaki można dostać od losu!

- Kochanie no nie bądź idiotką. To jest początek czegoś absolutnie cudownego. Nawet sobie nie wyobrażam jakby wyglądał mój świat, gdyby ciebie w nim nie było. No pewnie no zmieni się teraz wszystko, ale na lepsze – podtrzyma ją na duchu matka, dzięki czemu w 1622 odcinku „M jak miłość” Chodakowska nieco się uspokoi.

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1621: Misiek pogrąży Kamila przed rozprawą w sądzie o Polę! Będzie mógł już zapomnieć o córce

Gwiazda M jak miłość jest w ciąży! Ilona Janyst pochwaliła się radosną nowiną! Aneta i Olek również zostaną rodzicami?
Najnowsze