M jak miłość, odcinek 1622: Olek nie będzie chciał mieć dziecka z Anetą! Da sobie nawet odgryźć rękę

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1622: Olek nie będzie chciał mieć dziecka z Anetą! Da sobie nawet odgryźć rękę

M jak miłość, odcinek 1622: Olek nie będzie chciał mieć dziecka z Anetą! Da sobie nawet odgryźć rękę

2021-12-10 10:18

W 1622 odcinku „M jak miłość” Aneta (Ilona Janyst) odkryje, że jest w ciąży, choć radosna nowina wcale jej nie ucieszy, gdyż dziecko będzie jedynie wpadką! Powoli zacznie oswajać się z myślą, że zostanie mamą, do czasu aż Olek (Maurycy Popiel) wbije jej nóż w plecy! W 1622 odcinku „M jak miłość” Chodakowski wyzna swojej żonie wprost, że nigdy nie chciałby mieć dzieci, gdyż sieją one jedynie spustoszenie i nie przynoszą niczego dobrego! Olek wolałby nawet stracić rękę i przestać być lekarzem, aniżeli miałby zostać tatusiem! Jego słowa tak zbulwersują Anetę, że wyrzuci go z domu i nie będzie chciała go znać!

"M jak miłość" odcinek 1622 - wtorek, 14.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1622 odcinku „M jak miłość” charakter Anety stanie się jeszcze bardziej wybuchowy! Buzujące hormony sprawią, że nawet najdrobniejsza rzecz lub uwaga zacznie ja irytować i będzie naskakiwać na ludzi! Zamieni się nie tylko jej zachowanie, ale również wygląd zewnętrzny. Jej biust będzie pełniejszy, a skóra bardziej promienna. Jednak jej samopoczucie wcale nie będzie dobre, gdyż od rana zacznie ją mdlić, a nawet zwymiotuje w pracy na biurko samego Argasińskiego (Karol Strasburger)! W 1622 odcinku „M jak miłość” Aneta zacznie podejrzewać, że jest w ciąży i idąc tropem Kasi (Paulina Lasota) wykona test ciążowy! Jednak w jej przypadku okaże się on pozytywny!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1622: Aneta załatwi Argasińskiego! Nie pozwoli, żeby ordynator dłużej ją molestował – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Olek reaguje na dziecko w 1622 odcinku „M jak miłość” >>>

W 1622 odcinku „M jak miłość” Aneta będzie miała wrażenie, że jej cały świat zawalił się w jednej minucie! W końcu nie planowali w najbliższym czasie dziecka z Olkiem, a nawet o nim nie rozmawiali. Jej matka (Hanna Śleszyńska) uświadomi jej, że to nie koniec świata, a bycie mamą to coś najwspanialszego, co może być na świecie! Za jej radą Chodakowska wreszcie zbierze się na odwagę i próbuje powiedzieć mężowi o ciąży, ale nim zdoła wydusić to z siebie to jej mąż w 1622 odcinku „M jak miłość” wyzna jej wprost, ze nigdy nie chciałby mieć dzieci i wolałby nawet stracić rękę aniżeli zostać tatusiem!

- A co ty kochanie dzisiaj jesteś taka milcząca? A super, udało ci się z tymi spinkami, dzięki wielkie – zacznie Olek.

- Co, nawet nie spojrzysz? – oburzy się Aneta.

- Daj mi trochę odsapnąć, ten gówniarz mnie wykończył. Jak od ciebie to na pewno piękne. Boże taki młody gnojek to jest żywa reklama antykoncepcji. Wolałbym sobie rękę odgryźć. Chyba w ogóle z dziećmi. Ja nie wiem o co chodzi z całą tą histerią na rodzicielstwo… Ten tort jakoś dziwnie wygląda – powie bezmyślnie.

- Wypad! – Aneta już dłużej nie wytrzyma.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1621: Piotrek znów zdradzi Kingę?! Będzie podrywał inną na oczach żony – ZDJĘCIA

Słowa Olka w 1622 odcinku „M jak miłość” mocno dotkną Anetę, która od razu wyrzuci męża z domu! Zdezorientowany Chodakowski nie będzie miał pojęcia, co tym razem zrobił źle, ale od razu zacznie się tłumaczyć, aby jeszcze mocniej nie wkurzyć swojej żony. Niestety osiągnie zupełnie odwrotny skutek, gdyż swoją postawą doprowadzi Anetę do czerwoności!

- Ale jest bardzo dobry – usprawiedliwi się.

- Wyjdź mi stąd, bo zaraz cię uduszę! – nakaże mu.

- Dobrze, no może trochę za dużo czekolady – Olek tylko doleje oliwy do ognia.

- Za dużo czekolady? To do mamusi z pretensjami zadzwoń – wybuchnie.

- Co? Ale? – Olek już kompletnie nie będzie wiedział o co chodzi.

Bezmyślność i żałosne tłumaczenia Olka w 1622 odcinku „M jak miłość” doprowadzą Anetę do szału! Wzburzona Chodakowska zacznie tłuc wszystko, co będzie miała pod ręką byleby jej mąż jak najszybciej sobie poszedł! Jego podejście do rodzicielstwa kompletnie ją dobije…

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1621: Argasiński przeciągnie na swoją stronę kuzynkę Patrycji! Już nie będzie miała dokąd uciec – WIDEO

Gwiazda M jak miłość jest w ciąży! Ilona Janyst pochwaliła się radosną nowiną! Aneta i Olek również zostaną rodzicami?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze