M jak miłość, odcinek 1621: Piotrek znów zdradzi Kingę?! Będzie podrywał inną na oczach żony – ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1621: Piotrek znów zdradzi Kingę?! Będzie podrywał inną na oczach żony – ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1621: Piotrek znów zdradzi Kingę?! Będzie podrywał inną na oczach żony – ZDJĘCIA

2021-12-10 8:21

W 1621 odcinku „M jak miłość” Piotrek (Marcin Mroczek) znów ulegnie pokusie i zacznie podrywać psycholog (Marianna Janczarska), która przyszła ocenić relacje Kamila (Marcin Bosak) z Polą (Hania Nowosielska). Seksowna i młoda Dagmara wpadnie w oko nie tylko Gryca, ale również Zduńskiego, który od razu zacznie się do niej przystawiać i nie będzie mógł opanować się nawet w obecności Kingi (Katarzyna Cichopek)! W 1621 odcinku „M jak miłość” Piotrek będzie tak nachalny, że nawet Kamilowi zrobi się żal jego żony i odbędzie z przyjacielem poważną rozmowę! Jednak psycholog zrobi na Zduńskim takie wrażenie, że to będzie silniejsze od niego!

"M jak miłość" odcinek 1621 - poniedziałek, 13.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1621 odcinku „M jak miłość” u Kamila zjawi się Dagmara Bednarek, psycholog sądowa, która będzie przyglądać się jego relacjom z córką. Kobieta już na wstępnie wpadnie Grycowi w oko, gdyż zamiast starszej i ostrej babki z sądu, odwiedzi go młoda i bardzo seksowana dziewczyna, w której prawnik będzie widział już przyszłą kochankę! Niestety jej wizytę przerwie przeraźliwe wołanie Miśka (Aleksander Bożyk) o pomoc, gdyż kolejny raz zaginie jego ukochany pies Saper! Mimo początkowej niechęci po wstawiennictwu Dagmary, Kamil zgodzi się, aby Pola włączyła się w poszukiwania i wszyscy udadzą się do domu Zduńskich. W 1621 odcinku „M jak miłość” Dagmara od razu zwróci uwagę Piotrka, który natychmiast ruszy ją poderwać!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1622: Okrutna zmowa Anety i Argasińskiego! Olek o niczym się nie dowie – ZDJĘCIA

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Piotrek napala się na Dagmarę i podrywa ją na oczach żony w 1621 odcinku „M jak miłość” >>>

W 1621 odcinku „M jak miłość” Kamil zwierzy się Kindze, że bardzo boi się opinii psycholog, gdyż ich początek nie był najlepszy! Zduńska od razu go uspokoi i razem z Grycem pójdzie na zwiady, gdzie dozna szoku!

- Chodź, pokaż mi jaka ona jest – zainteresuje się Kinga.

- Ona jest w ogóle bardzo fajna, wiesz. Seksi, młoda, fajnie wygląda tylko, że to w ogóle nie ułatwia sprawy – wyliczy Kamil.

W 1621 odcinku „M jak miłość” okaże się, że pod nieobecność Kamila, jej mąż doskonale zajął się panią psycholog, z którą bawi się w najlepsze w ich własnym ogrodzie! U Kingi od razu zapali się wtedy czerwona lampka, gdyż przypomni sobie jego romans z równie atrakcyjną Kamilą (Anna Gojarska), która także niemal natychmiast wpadła Piotrkowi w oko! Na domiar złego jej podejrzenia potwierdzi Kamil, co tylko dodatkowo ją zdenerwuje!

- O kurczę, rzeczywiście ładna i młoda. I ewidentnie w typie mojego męża. Czaruś jeden – wkurzy się Zduńska.

- Powinnaś może po prostu trzymać go na krótszej smyczy – skwituje.

- Chyba powinnam – jeszcze bardziej się zdenerwuje.

- Ewidentnie – podsumuje Gryc.  

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1621: Argasiński przeciągnie na swoją stronę kuzynkę Patrycji! Już nie będzie miała dokąd uciec – WIDEO

W 1621 odcinku „M jak miłość” Piotrek nie ustąpi w swoich próbach poderwania Dagmary, co mocno zirytuje również Kamila, któremu psycholog również wpadła w oko! Jednak działania Zduńskiego wobec Bednarek będą tak nachalne, że Grycowi aż zrobi się żal jego żony i postanowi sprowadzić go na ziemię!

- Stary, fajna ta twoja pani psycholog – napali się Piotrek.

- Nie, no oczywiście, bardzo fajna. Tylko ty nie musisz rwać biegłej sądowej na oczach twojej żony – zauważy.

- Co?! – oburzy się.

- Robisz mi siarę – wyrzuci mu Gryc.

Jeszcze w 1621 odcinku „M jak miłość” Piotrek nie będzie widział nic złego w swoim zachowaniu, gdyż uzna, że podrywanie seksownych kobiet po prostu leży w naturze mężczyzn i nic nie może na to poradzić. Tłumaczenia Zduńskiego nie bardzo przekonają Gryca, jednak w końcu Piotrek go zagnie!

- Siarę ci robię?! Weź wyluzuj tyłek ci ratuję. A po prostu uśmiechnąłem się do młodej, ładnej dziewczyny. Taki odruch bezwarunkowy – wytłumaczy się.

- No jasne – skwituje.

- No akurat ty chyba coś o tym wiesz, co? – przerzuci pałeczkę i nie usłyszy już żadnej odpowiedzi!

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1621: Anita odkryje jak Kamil ją wykorzystuje! Nie zgodzi się na ślub - WIDEO

M jak miłość, odc. 1621: Piotrek (Marcin Mroczek), psycholog Dagmara Bednarek (Marianna Janczarska), Kinga (Katarzyna Cichopek), Kamil (Marcin Bosak)

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odc. 1621: Piotrek (Marcin Mroczek), psycholog Dagmara Bednarek (Marianna Janczarska), Kinga (Katarzyna Cichopek), Kamil (Marcin Bosak)
M jak miłość, odc. 1621: Kinga (Katarzyna Cichopek)

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odc. 1621: Kinga (Katarzyna Cichopek)
M jak miłość, odcinek 1621 ZWIASTUN. Patrycja wpadnie w obłęd przez Argasińskiego! Łukasz będzie miał romans z Kasią
Najnowsze