M jak miłość, odcinek 1621: Misiek pogrąży Kamila przed rozprawą w sądzie o Polę! Będzie mógł już zapomnieć o córce

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odcinek 1621: Misiek pogrąży Kamila przed rozprawą w sądzie o Polę! Będzie mógł już zapomnieć o córce

M jak miłość, odcinek 1621: Misiek pogrąży Kamila przed rozprawą w sądzie o Polę! Będzie mógł już zapomnieć o córce

2021-12-11 10:50

W 1621 odcinku „M jak miłość” Kamil (Marcin Bosak) spotka się z Dagmarą Bednarek (Marianna Janczarska), psycholog sądową, która oceni jego relacje z Polą (Hania Nowosielska). Niestety nie wszystko będzie układało się po jego myśli i Gryc zaliczy wpadkę za wpadką! Oliwy do ognia tylko doleje wizyta u Zduńskich! W 1621 odcinku „M jak miłość” Misiek (Aleksander Bożyk) bez żadnych zahamowań wyzna psycholog, że Kamil nie tylko ją okłamuję, ale również zupełnie nie nadaje się na ojca, czym ostatecznie pogrzebie jego szansę na prawa do opieki nad Polą!

"M jak miłość" odcinek 1621 - poniedziałek, 13.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1621 odcinku „M jak miłość” w domu Kamila zjawi się psycholog sądowa, która od razu wpadnie mu w oko, gdyż bdzie wyglądała zupełnie inaczej niż myślał! Zamiast starszej i ostrej baby z urzędu odwiedzi go młoda i seksowana dziewczyna, która zdecydowanie będzie w jego typie! Z tego względu już na wstępie Gryc będzie popełniał gafę za gafą! Początkowo w 1621 odcinku „M jak miłość” z opresji uratuje Kamila syn Kingi (Katarzyna Cichopek) i Piotrka (Marcin Mroczek), który poprosi ich o pomóc w szukaniu Sapera! Pola bardzo przejmie się losem czworonoga, dlatego psycholog zgodzi się, aby wspólnie go poszukali! Niestety tej wizyty Kamil nie zaliczy do udanych, gdyż chwilę później nóż w plecy wbije mu nie kto inny jak Misiek!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1622: Olek nie będzie chciał mieć dziecka z Anetą! Da sobie nawet odgryźć rękę

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Misiek wkopuje Kamila przed psychologiem sądowym w 1621 odcinku „M jak miłość” >>>

W 1621 odcinku „M jak miłość” Zduńscy zrobią na Dagmarze dobre wrażenie! Piotrek podobnie jak Kamil również będzie podatny na jej wdzięki i zacznie ją nawet podrywać na oczach Kingi! Z kolei Misiek z oddaniem będzie zajmował się swoją koleżanką, co nie ujdzie jej uwadze! Psycholog od razu zauważy, że miedzy dzieciakami jest silna więź, co potwierdzi sam Gryc. Niestety miłe chwile nie potrwają długo, gdyż atmosferę zepsuje kolejna kłótnia Marszałka (Emilian Kamiński) z sąsiadem Wieśkiem (Marcin Zarzeczny)! Od tego momentu w 1621 odcinku „M jak miłość” wszystko zacznie się psuć!

- My też z Polą bardzo często tutaj spędzamy czas. Z resztą z Piotrkiem i z Kingą znamy się już wiele lat także żyjemy właściwie tak jak wielka rodzina – wytłumaczy.

- Ups, dziadek znów pokłócił się z sąsiadem. Ostatnio prawie się pobili – zdradzi Misiek, na co psycholog zrobi wielkie oczy.

- No taka włoska rodzina – podsumuje Kamil.

- A od dawna państwo tu mieszkacie? – spyta psycholog.

- Od kilku miesięcy. Pewnie mi pani nie uwierzy, ale tu jest zwykle nudno. Taka spokojna, senna, podmiejska okolica – wyjaśni Kamil.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1622: Aneta załatwi Argasińskiego! Nie pozwoli, żeby ordynator dłużej ją molestował – ZDJĘCIA

Wtedy w 1621 odcinku „M jak miłość” do akcji wkroczy Misiek, który wytknie Kamilowi kłamstwo! Syn Zduńskich nie będzie go szczędził i otwarcie wyzna pani psycholog, że wujek kupił nawiedzony dom i tym samym skazał Polę na poważne niebezpieczeństwo! Gwóźdź do trumny wbije jego własna córka, która podchwyci narrację Miśka i wszystko potwierdzi!

- Wcale nie jest tu nudno. A wie pani, że wujek wynajął dom, w którym straszy – zdecydowanie zaprzeczy.

- To prawda! – potwierdzi Pola.

- W sklepie słyszałem, że tam mieszkał morderca i że kręcą się tam ludzie z półświatka – doda syn Kingi i Piotrka, czym jeszcze mocniej zszokuje Dagmarę!

- A proszę panią, co to jest półświatka? – zainteresuje się Pola.

Wówczas w 1621 odcinku „M jak miłość” Kamil zda sobie sprawę, że jest na przegranej pozycji, a ostatnia szansę odebrały mu najbliższe osoby!

- No wiesz, jest świadek także może być półświatka. Także dzięki dzieciaki, dzięki – skwituje rozczarowany.

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1622: Okrutna zmowa Anety i Argasińskiego! Olek o niczym się nie dowie – ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1621: Kamil i Anita wezmą ślub dla Poli. Oszukają sąd, żeby zatrzymać córkę
Najnowsze