M jak miłość, odcinek 1621: Weronika wyżyje się na Poli! Okrutne słowa doprowadzą córkę Kamila do łez

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odcinek 1621: Weronika wyżyje się na Poli! Okrutne słowa doprowadzą córkę Kamila do łez

M jak miłość, odcinek 1621: Weronika wyżyje się na Poli! Okrutne słowa doprowadzą córkę Kamila do łez

2021-12-10 22:36

W 1621 odcinku „M jak miłość” Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska) przejdzie samą siebie. Nie wystarczą jej już bezpośrednie ataki na Kamila (Marcin Bosak), dlatego tym razem weźmie się za własną córkę (Hania Nowosielska)! W 1621 odcinku „M jak miłość” wyrodna matka Poli, kolejny raz pokaże ile warte jest dla niej dziecko. Weronika zaatakuje córkę w podły sposób, a jej okropne słowa aż doprowadzą Polę do łez! Nawet Grycowi nie uda się uspokoić córki, a jego kochance nie zrobi się nawet przykro, że doprowadziła ją do takiego stanu! Takiego okrucieństwa z jej strony w kierunku córki nawet Kamil się nie spodziewał!

"M jak miłość" odcinek 1621 - poniedziałek, 13.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1621 odcinku „M jak miłość” Weronika znów zacznie nachodzić Kamila! Wyrodnej matce Poli ciągle będzie mało mimo swojego teatrzyku, który odstawiała w sądzie, gdy próbowała zrobić z Kamila psychopatę, który znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie, a na dodatek zostawił ją jak zaszła w ciążę i nie interesował się dzieckiem! Weronika myślała, że jej wzruszająca historia zrobi na sędziach wrażenie, ale Kamil ją rozgryzł i w koncertowy sposób załatwił przed sądem, jak sama przyznała się, że Pola jest dla niej nic nie warta! W 1621 odcinku „M jak miłość” Weronika pokaże to kolejny raz, gdy w brutalny sposób zaatakuje własną córkę, że aż doprowadzi ją do łez!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1621: Misiek pogrąży Kamila przed rozprawą w sądzie o Polę! Będzie mógł już zapomnieć o córce

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Weronika wyżywa się na własnym dziecku w 1621 odcinku „M jak miłość” >>>

W 1621 odcinku „M jak miłość” Weronika będzie chciała się spotkać z Polą, ale Kamil jej na to nie pozwoli! Jednak ich córka sama zejdzie na dół i zobaczy się z matką, choć to spotkanie wcale nie będzie należało do przyjemnych! Dziewczynce przyśni się koszmar, a Weronika zamiast ją pocieszyć, to tylko jej dołoży!

- Tato! – krzyknie Pola.

- Co się dzieje króliczku nie możesz spać? – spyta przejęty.

- Bo śnił mi się straszny potwór – przyzna zapłakana.

- Taka duża dziewczynka, a płacze przez byle głupoty. Wstyd Pola – zaatakuje ją Weronika.

Słowa Weroniki w 1621 odcinku „M jak miłość” mocno dotkną Polę, która od razu zwróci matce uwagę! Tylko Kamil zrozumie powagę sytuacji i postara się uspokoić córkę, na co jej wyrodna matka będzie patrzyła z prawdziwym zażenowaniem.

- Nie można tak mówić do dzieci – pouczy ją.

- No właśnie, właśnie. A który ci się śnił ten taki z wystającymi zębami czy ten taki kudłaty z wielką szczekną? – dopyta.

- Ten kudłaty – odpowie.

- Kurczę to ja go znam doskonale, on też się pojawia w moich snach, ale ja mam świetny sposób na niego. Po prostu jak następnym razem ci się przyśni, to wyobraź sobie, że mu spadają gaci. To działa za każdym razem, on się zrobi taki malutki, a potem znika – poradzi jej.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1622: Olek nie będzie chciał mieć dziecka z Anetą! Da sobie nawet odgryźć rękę

Weronika w 1621 odcinku „M jak miłość” już dłużej nie będzie mogła słuchać bzdur, jakie opowiada jej były kochanek i jeszcze raz spróbuje przemówić córce do rozumu, stosując swoje metody. Jej okrutne słowa tak odcisną się na Poli, że aż dziewczynka zacznie płakać i nawet Kamil nie będzie mógł jej uspokoić!

- Ty i te twoje metody wychowawcze. Pola jesteś taka duża, że powinnaś wiedzieć, że takie rzeczy nie istnieją – powie Weronika, coraz bardziej zażenowana ich zachowaniem, czym w 1621 odcinku „M jak miłość” jeszcze bardziej urazi swoją córeczkę.

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1622: Aneta załatwi Argasińskiego! Nie pozwoli, żeby ordynator dłużej ją molestował – ZDJĘCIA

M jak miłość. Matka Poli odbierze córkę Kamilowi? Weronika pożałuje, że oddała mu dziecko!
Najnowsze