M jak miłość, odcinek 1619: Kamil załatwi Weronikę jej własną bronią! Nigdy nie odda jej Poli

i

Autor: MTL MAXFILM M jak miłość, odcinek 1619: Kamil załatwi Weronikę jej własną bronią! Nigdy nie odda jej Poli

M jak miłość, odcinek 1619: Kamil załatwi Weronikę jej własną bronią! Nigdy nie odda jej Poli

2021-12-03 15:34

W 1619 odcinku "M jak miłość" Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska) i Kamil (Marcin Bosak) rozpoczną sądową batalię o prawo do opieki nad Polą (Hania Nowosielska). Była kochanka Gryca przyjmie ostrą taktykę i zaszantażuje go, że zamierza odegrać swoją szopkę, więc i tak jest bez szans! W 1619 odcinku "M jak miłość" Wyrodna matka Poli zacznie realizować swój plan, a nawet zrobi z Kamila psychopatę, ale nie przewidzi tego, że sama mu się podłoży i będzie jedynie pionkiem w jego grze! Gryc wykorzysta to bez żadnych skrupułów i rozprawi się z nią jej własną bronią!

"M jak miłość" odcinek 1619 - poniedziałek, 6.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1619 odcinku "M jak miłość" Weronika i Kamil spotkają się w sądzie na rozprawie o przyznanie opieki nad Polą! Wyrodna matka dziewczynki wreszcie przypomniała sobie, ze ma dziecko i zaczęła o nie walczyć, choć jeszcze niedawno sama zrzekła się do niej praw i podrzuciła ją Kamilowi niczym rzecz, w ogóle nie interesując się jej losem! Nieraz robiła Poli złudną nadzieję, że po nią przyjedzie, ale nigdy się nie zjawiła, co odcisnęło się na psychice dziecka, którą Kamil z pomocą Anity (Melania Grzesiewicz) starał się odbudowywać. Tuż przed rozprawą w 1619 odcinku "M jak miłość" Gryc poprosi byłą kochankę, aby się wycofała, jednak ona tylko go wyśmieje i zagrozi mu, że jej jedna łza wystarczy, aby raz na zawsze pożegnał się z dzieckiem! Weronika będzie tak pewna swego, że nie przewidzi, że Kamil załatwi ją jej własną bronią.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1620: Marysia dobije Bartka po tragicznej śmierci Marzenki i Andrzejka! To przez nią załamie się jeszcze bardziej

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ batalię sądową Weroniki i Kamila w w 1619 odcinku "M jak miłość" >>>

W 1619 odcinku "M jak miłość" mecenas Weroniki przyjmie ostrą taktykę i zrobi w oczach sądu z jej byłego kochanka psychopatę, który się nad nią znęcał i kazał jej pozbyć się dziecka, a gdy go nie posłuchała, to ją porzucił i zostawił z niczym! Gryc zacznie odpierać te zarzuty, ale początkowo sąd nie będzie mu przychylny. Dopiero wtedy Kamil wyciągnie as z rękawa, którym koncertowo skreśli Weronikę w oczach sądu!

- Teraz, kiedy Pola nawiązała więź ze mną i moją partnerką, która się nią opiekuje matka dziecka znowu próbuje wytrącić ją z równowagi i to z cynicznych pobudek. Wnoszę o dołączenie nagrania z mojej rozmowy z matką dziecka przed dzisiejszą rozprawą. Uprzedzę pana mecenasa nie miałem zgody na nagrywanie - opisze Kamil.

- Wysoki Sądzie wnoszę o oddalenie tego wniosku - zaprotestuje.

- Nagranie ujawnia prawdziwe intencje strony przeciwnej - podkreśli Gryc.

- Sąd postanawia dopuścić dowód z nagrania. Proszę poprosić informatyka celem zabezpieczenia dowodów - te słowa będą dla Weroniki niczym wyrok w 1619 odcinku "M jak miłość".

Następnie w 1619 odcinku "M jak miłość" informatyk puści ich fragment rozmowy, z którego jasno będzie wynikało, że Weronice wcale nie zależy na dziecku! Kochanka Gryca znów zacznie kłamać, ale tym razem jej to nie przejdzie!

- Widziałeś wokandę, sędzia jest kobietą. Może sama ma dzieci? Wystarczy, że puszczę łezkę czy dwie i jesteś bez szans!

- Ale to jest wyrwane z kontekstu, ja wcale nie miałam tego na myśli - zacznie się bronić.

- Dokładnie to miałaś na myśli i co liczysz teraz na to, że ktoś uwierzy w tę twoją rozpacz i troskę matki? - zirytuje się Kamil.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1619: Wypadek Poli! To syn Kingi i Piotrka doprowadzi do tragedii - ZDJĘCIA

Jeszcze w 1619 odcinku "M jak miłość" Weronika nie będzie umiała pogodzić się z przegraną i tuż po wyjściu z sali rzuci się na Kamila.

- Zmanipulowałeś mnie! Tak bardzo ci zależy na dziecku, że upokarzasz publicznie matkę jego, co? Taki jesteś cwany - wybuchnie.

- Kompletnie ci już odbiło? Sąd nie powierzy opieki nad dzieckiem kobiecie niestabilnej emocjonalnie. I nie łudź się, że tego nie wyciągnę, bo ja też potrafię być bezwzględny. Nigdy ci nie oddam Poli - zagrozi jej Gryc.

- To się jeszcze okaże! - powie pod nosem.

Zaraz po wyjściu z sądu w 1619 odcinku "M jak miłość" Weronika uda się do Zduńskich, aby w końcu spotkać się córką. Pola bardzo ucieszy się z jej wizyty, ale wcale nie będzie chciała jechać z nią do Londynu, co bardzo ją zaboli! Córka wprost wyzna jej, że Anita stała się jej o wiele bliższa niż ona i że wołałby zostać w Polsce z nową ciocią i Kamilem!

- Teraz wszystko nadrobimy. Polecimy razem do Londynu! Myślałam, że się ucieszysz - powie z nadzieją.

- A co z tatusiem i ciocią Anitką? - zasmuci się Pola.

- Będziemy ich często odwiedzać. W końcu ciocia to ciocia, a mamę masz tylko jedną - zagra na jej uczuciach, ale mocno się przeliczy.

- Ale ja ciocię kocham jak ciebie mamo - córka wbije jej kolejny nóż w plecy i tylko utwierdzi ją w tym, że jest na przegranej pozycji!

Spójrz również: Ostatni odcinek M jak miłość z Barbarą Kurdej-Szatan! Joasia również nie zazna spokoju! Zadręczą ją natrętni paparazzi

M jak miłość, odcinek 1619 ZWIASTUN. Tak Joasia na zawsze zniknie z serialu! Matka Poli zabierze Kamilowi córkę?
Najnowsze