M jak miłość, odcinek 1622: Bosacki okradnie Izę i napuści na nią zbira z Grabiny! Marcin stanie w obronie żony - ZDJĘCIA

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1622: Bosacki okradnie Izę i napuści na nią zbira z Grabiny! Marcin stanie w obronie żony - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1622: Bosacki okradnie Izę i napuści na nią zbira z Grabiny! Marcin stanie w obronie żony - ZDJĘCIA

W 1622 odcinku "M jak miłość" Bosacki (Dariusz Kordek) przypuści nowy atak na Izę (Adriana Kalska). Oszust zacznie od tego, że żonę Marcina (Mikołaj Roznerski) okradnie! Zrobi to bezczelnie w biały dzień, w redakcji gazety "Głos Gródka", gdzie Iza pracuje. Potem oskarży Izę o manipulację, a w finale naśle na nią mściwego zbira. Gdyby nie to, że z rodziną w Gródku będzie już Marcin, to by się bardzo źle skończyło! Jak będzie wyglądał nowy atak Bosackiego na Chodakowskich w 1622 odcinku "M jak miłość"? Kim okaże się wspólnik Bosackiego? To wpływowy zbir z Grabiny. Sprawdź co już wiemy i zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1622 - wtorek, 14.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1622 odcinku "M jak miłość" Bosacki wróci do spokojnego życia Izy. Zacznie ją nachodzić w "Głosie Gródka", a kiedy szefowa gazety odprawi go z kwitkiem, będzie miał kolejny powód do zemsty. Jak pamiętamy, Bosacki obiecał żonie Marcina, że "to jeszcze nie koniec", kiedy zrozumiał, że załatwiła go jego własną bronią.   

- No, no, no... Taka cicha, spokojna myszka, a potrafi pokazać ząbki i pazurki... - wkroczy Bosacki do gabinetu Izy. 

- Chyba coś ci powiedziałam... Daj mi spokój!

- Ja przyszedłem tylko ci pogratulować, że tak umiejętnie przestawiasz pionki na szachownicy... - oszust oskarży Izę o manipulację.

- Nie będę tego słuchać - powie dumna Iza i opuści gabinet

- Brawo, brawo, mistrzowska robota! - będzie jeszcze za nią wołał Bosacki. 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1623: Ula odwróci się od Bartka! Tylko Rogowski stanie po jego stronie

Niestety, wzburzona Iza w 1622 odcinku "M jak miłość" nie pomyśli, że nie powinna zostawiać Bosackiego samego w swoim gabinecie. Tylko Iza zamknie za sobą drzwi, on natychmiast ją okradnie!

Tak Bosacki w 1622 odcinku "M jak miłość" wejdzie w posiadanie poufnym danych na temat zbira, o którym pisze Iza Chodakowska w "Głosie Gródka". I natychmiast z nich skorzysta. 

- Pan Piotr Graczyk (Zacharjasz Muszyński)? Kto? Nieważne, życzliwy... Jest taka dziennikarka, która pisze o panu w "Głosie Gródka". Wie pan gdzie ona mieszka? W mieszkaniu służbowym, w redakcji. Adres znajdzie pan w stopce - Bosacki wykona jeden telefon do "bohatera" artykułów Izy.  

Na efekty w 1622 odcinku "M jak miłość" nie trzeba będzie długo czekać. Zbir pojawi się pod nowym domem Izy w Gródku i z miejsca ją zaatakuje!

- Pani Iza Chodakowska?

- Tak, a o co chodzi? 

- O to, że przez ciebie wsadzą mnie do pierdla!

Na szczęście u boku Izy będzie Marcin, który w 1622 odcinku "M jak miłość" natychmiast stanie w obronie żony.  

- Ej, zdaje mi się, że moja żona nie przeszła z tobą na ty?

- Nie wtrącaj się, rozmawiam! Piotr Graczyk, mówi ci to coś? Moi adwokaci cię zajadą! - będzie wrzeszczał obezwładniony Graczyk na do widzenia. 

I choć ta sytuacja zakończy się dobrze dla Izy i dzieci, nie będziemy mieli wątpliwości w 1622 odcinku "M jak miłość", że Bosacki i jego nowy kumpel jeszcze z nią nie skończyli... 

Nie przegap: Na dobre i na złe, odcinek 826: Hania oskarży Michała o zabójstwo Piotra! Odkryje jego błąd lekarski – ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1622 ZWIASTUN. Ciąża Anety na zawsze zmieni życie jej i Olka! Brutalny napad na Chodakowskich
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze