M jak miłość, odcinek 1622: Bosacki naśle psychola na Izę i jej dzieci! Marcin nie zdąży obronić rodziny? - WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1622: Bosacki naśle psychola na Izę i jej dzieci! Marcin nie zdąży obronić rodziny? - WIDEO

M jak miłość, odcinek 1622: Bosacki naśle psychola na Izę i jej dzieci! Marcin nie zdąży obronić rodziny? - WIDEO

W 1622 odcinku "M jak miłość" oszust Bosacki (Dariusz Kordek) zacznie realizować swój nowy chory spisek. Tym razem drań będzie mścił się na Izie (Adriana Kalska) za to, że nie tylko załatwiła go jego własną bronią, ale jeszcze nieźle przy tym upokorzyła jego "męskość". Pisaliśmy jako pierwsi, że Bosacki znajdzie sobie nowego wspólnika, teraz zdradzamy, że naśle go na nowy dom Izy i dzieci! Czyżby miał powtórzyć się koszmar z czasów dręczenia Izy przez psychola Artura (Tomasz Ciachorowski) ? W 1622 odcinku "M jak miłość" Marcin (Mikołaj Roznerski) będzie bliżej rodziny, ale po raz kolejny może nie być w stanie jej obronić! Zobacz na WIDEO, co ujawniają na ten temat gwiazdy w "Kulisach M jak miłość" i zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ!

"M jak miłość" odcinek 1622 - wtorek, 14.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1622 odcinku "M jak miłość" obaczymy szokujący zwrot akcji w związku Izy i Marcina. Chodakowski zakocha się w Izie na nowo i w końcu zrozumie, że musi zrobić absolutnie wszystko, aby odzyskać rodzinę. I kiedy w Gródku zacznie rozkwitać rodzinna sielanka Izy, Marcina i dzieci, gdzie za rogiem znów będzie czaił się Bosacki!

Jak pisaliśmy jako pierwsi TUTAJ - oszust w 1622 odcinku "M jak miłość" znajdzie sobie nowego wspólnika. Zdradzamy, że Bosacki naśle go na nowy dom Izy i dzieci w Gródku!

Zobacz też: Koniec Kurdej-Szatan w M jak miłość. Joasię dobije narzeczona Leszka! Wyśmieje ją w 1617 odcinku i ujawni kulisy ślubu - ZDJĘCIA

- Bosacki jest zaskoczony totalnie! Uważał, że to jest najsłabsze ogniwo tego związku, a okazało się ono najsilniejszym... - ujawnia Darius Kordek w "Kulisach M jak miłość" odkrycie Bosackiego o Izie.  - Iza okazuje się wytrawnym graczem. No i stawka rośnie.  

- Jest taka dziennikarka, która pisze o panu w "Glosie Gródka". Wie pan gdzie ona mieszka? - Bosacki szybko znajdzie "pokrzywdzonego" przez teksty Izy frustrata. Czy okaże się on psycholem na miarę Artura?

Iza i Marcin w 1622 odcinku "M jak miłość" będą totalnie zajęci sobą. Nie przyjdzie im nawet do głowy, że tuż za ich plecami czai się kolejne niebezpieczeństwo...

- Myślę, że gdzieś urosła ta siła w Izie i to ona może rozdawać karty - mówi Kalska w "Kulisach M jak miłość'. - Nie boi się takich sytuacji. Zana swoją wartość i nie boi się walczyć o swoje szczęście!

- Marcin zrobi wszystko, żeby być z Izą. On kocha swoją rodzinę - dodaje szczęśliwy Roznerski.

Czy Marcin w "M jak miłość" poradzi sobie z kolejnym atakiem Bosackiego w "M jak miłość"? Jak niebezpieczny okaże się nowy wróg Chodakowskich, Piotr Graczyk? 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1622: Szokujący zwrot u Izy i Marcina. Tylko terapia może im pomóc - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość. Szokujący zwrot u Izy i Marcina. Znów się zakochają! Takiego pożądania nigdy nie czuł
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze