M jak miłość, odcinek 1622: Szokujący zwrot u Izy i Marcina. Tylko terapia może im pomóc - ZDJĘCIA, WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1622: Szokujący zwrot u Izy i Marcina. Tylko terapia może im pomóc - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość, odcinek 1622: Szokujący zwrot u Izy i Marcina. Tylko terapia może im pomóc - ZDJĘCIA, WIDEO

Szok w 1622 odcinku "M jak miłość"! U Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) wszystko się zmieni i dojdą do punktu, w którym stanie się jasne, że albo pójdą po pomoc, albo rozstaną się na zawsze. Bardzo szczera rozmowa Chodakowskich i jasne postawienie spraw przez Izę spowodują, że Marcin nie będzie miał wyboru. W dodatku wszyscy zobaczą, że oni kochają się najbardziej na świecie! Czy Marcin nareszcie otrząśnie się i pójdą z Izą na terapię? Sprawdź co już wiemy i zobacz co mówią na ten temat gwiazdy na WIDEO z "Kulis M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1622 - wtorek, 14.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Marcin w 1622 odcinku "M jak miłość" przeżyje pewien wstrząs. O dziwo to dawno nie widziany Olewicz (Tomasz Dedek) potrząśnie Chodakowskim, opowiadając swoją historię z żoną, która o mało nie zakończyła się rozwodem. Poprze go Jakub (Krzysztof Kwiatkowski), który już od dawna nie może patrzeć na to, jak Marcin się męczy po wyjeździe Izy. I Marcin w końcu zrozumie, że musi zawalczyć o ukochaną żonę! Ale czy da sobie z tym radę?

- Iza chce walczyć o swoje szczęście - mówi w "Kulisach "M jak miłość" Adriana Kalska. 

W 1622 odcinku "M jak miłość" Marcin pojedzie do żony do Gródka, gotów wszystko postawić na jedną kartę. Widok szczęśliwej, pięknej silnej żony powali go na kolana! I wtedy dojdzie między nimi do bardzo poważnej rozmowy. Czy ostatecznej?

- Ludzie się rozstają i nie wiedzą dlaczego! A my wiemy na czym polega nas problem - powie Marcinowi Iza, namawiając go na szukanie pomocy. 

- Myślę, że te wszystkie wydarzenia są po coś. Iza odkrywa w sobie silną kobietę, Siła kobiet to jest taki power, że ona wie, że w każdym momencie poradzi sobie sama, niezależnie od mężczyzny - komentuje zachowanie swojej bohaterki Kalska w "Kulisach M jak miłość". 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1618: Magda zniszczy Anię za wygląd! Córka Budzyńskiego odda jej z nawiązką - ZDJĘCIA

- Marcin widzi silną kobietę, widzi kobietę, która mu imponuje, widzi radosną kobietę, widzi zmysłową kobietę, jeszcze bardziej jej pożąda i zupełnie inaczej patrzy na swoją żonę - wyznaje Mikołaj Roznerski  "Kulisach M jak miłość". 

- To jest super! To buduje Izę, jej nową osobowość, sprawia, że ona jest wyzwolona, szczęśliwsza, bo może się spełniać i sięgać po wszystko, o czym zamarzy - dodaje Kalska z uśmiechem.

Jak ostatecznie w 1622 odcinku "M jak miłość" będzie wyglądała przełomowa rozmowa Chodakowskich?

- To, co się stało, strasznie nas poraniło... całą naszą rodzinę. I wiem, że utracone zaufanie odzyskać nie jest łatwo... Ale jeśli chcemy uratować nasze małżeństwo... - zacznie silna Iza.

- Ja chcę... - powie Marcin, łapiąc Izę za rękę.

- Sami sobie z tym nie poradzimy... A ty nie chciałeś i chyba nadal nie chcesz pójść ze mną na terapię... 

Marcin zamilknie w 1622 odcinku "M jak miłość"  i nie odpowie od razu na pytanie Izy. I kiedy ona już będzie smutna i zrezygnowana, że jednak nic się nie mieniło, ukochany mąż totalnie ją zaskoczy. 

- W porządku. Terapia - oświadczy zdeterminowany Marcin, który od tego momentu zrobi dla swojej żony wszystko! 

Czytaj także: Koniec Kurdej-Szatan w M jak miłość. Joasię dobije narzeczona Leszka! Wyśmieje ją w 1617 odcinku i ujawni kulisy ślubu - ZDJĘCIA

M jak miłość. Szokujący zwrot u Izy i Marcina. Znów się zakochają! Takiego pożądania nigdy nie czuł
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze