M jak miłość, odcinek 1622: Szokujący zwrot u Izy i Marcina. Tylko terapia może im pomóc - ZDJĘCIA, WIDEO

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1622: Szokujący zwrot u Izy i Marcina. Tylko terapia może im pomóc - ZDJĘCIA, WIDEO

M jak miłość, odcinek 1622: Szokujący zwrot u Izy i Marcina. Tylko terapia może im pomóc - ZDJĘCIA, WIDEO

Szok w 1622 odcinku "M jak miłość"! U Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski) wszystko się zmieni i dojdą do punktu, w którym stanie się jasne, że albo pójdą po pomoc, albo rozstaną się na zawsze. Bardzo szczera rozmowa Chodakowskich i jasne postawienie spraw przez Izę spowodują, że Marcin nie będzie miał wyboru. W dodatku wszyscy zobaczą, że oni kochają się najbardziej na świecie! Czy Marcin nareszcie otrząśnie się i pójdą z Izą na terapię? Sprawdź co już wiemy i zobacz co mówią na ten temat gwiazdy na WIDEO z "Kulis M jak miłość"!

"M jak miłość" odcinek 1622 - wtorek, 14.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Marcin w 1622 odcinku "M jak miłość" przeżyje pewien wstrząs. O dziwo to dawno nie widziany Olewicz (Tomasz Dedek) potrząśnie Chodakowskim, opowiadając swoją historię z żoną, która o mało nie zakończyła się rozwodem. Poprze go Jakub (Krzysztof Kwiatkowski), który już od dawna nie może patrzeć na to, jak Marcin się męczy po wyjeździe Izy. I Marcin w końcu zrozumie, że musi zawalczyć o ukochaną żonę! Ale czy da sobie z tym radę?

- Iza chce walczyć o swoje szczęście - mówi w "Kulisach "M jak miłość" Adriana Kalska. 

W 1622 odcinku "M jak miłość" Marcin pojedzie do żony do Gródka, gotów wszystko postawić na jedną kartę. Widok szczęśliwej, pięknej silnej żony powali go na kolana! I wtedy dojdzie między nimi do bardzo poważnej rozmowy. Czy ostatecznej?

- Ludzie się rozstają i nie wiedzą dlaczego! A my wiemy na czym polega nas problem - powie Marcinowi Iza, namawiając go na szukanie pomocy. 

- Myślę, że te wszystkie wydarzenia są po coś. Iza odkrywa w sobie silną kobietę, Siła kobiet to jest taki power, że ona wie, że w każdym momencie poradzi sobie sama, niezależnie od mężczyzny - komentuje zachowanie swojej bohaterki Kalska w "Kulisach M jak miłość". 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1618: Magda zniszczy Anię za wygląd! Córka Budzyńskiego odda jej z nawiązką - ZDJĘCIA

- Marcin widzi silną kobietę, widzi kobietę, która mu imponuje, widzi radosną kobietę, widzi zmysłową kobietę, jeszcze bardziej jej pożąda i zupełnie inaczej patrzy na swoją żonę - wyznaje Mikołaj Roznerski  "Kulisach M jak miłość". 

- To jest super! To buduje Izę, jej nową osobowość, sprawia, że ona jest wyzwolona, szczęśliwsza, bo może się spełniać i sięgać po wszystko, o czym zamarzy - dodaje Kalska z uśmiechem.

Jak ostatecznie w 1622 odcinku "M jak miłość" będzie wyglądała przełomowa rozmowa Chodakowskich?

- To, co się stało, strasznie nas poraniło... całą naszą rodzinę. I wiem, że utracone zaufanie odzyskać nie jest łatwo... Ale jeśli chcemy uratować nasze małżeństwo... - zacznie silna Iza.

- Ja chcę... - powie Marcin, łapiąc Izę za rękę.

- Sami sobie z tym nie poradzimy... A ty nie chciałeś i chyba nadal nie chcesz pójść ze mną na terapię... 

Marcin zamilknie w 1622 odcinku "M jak miłość"  i nie odpowie od razu na pytanie Izy. I kiedy ona już będzie smutna i zrezygnowana, że jednak nic się nie mieniło, ukochany mąż totalnie ją zaskoczy. 

- W porządku. Terapia - oświadczy zdeterminowany Marcin, który od tego momentu zrobi dla swojej żony wszystko! 

Czytaj także: Koniec Kurdej-Szatan w M jak miłość. Joasię dobije narzeczona Leszka! Wyśmieje ją w 1617 odcinku i ujawni kulisy ślubu - ZDJĘCIA

M jak miłość. Szokujący zwrot u Izy i Marcina. Znów się zakochają! Takiego pożądania nigdy nie czuł
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze