M jak miłość, odcinek 1622: Aneta w ciąży zwyzywa Argasińskiego, a potem straci wszystko!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1622: Aneta w ciąży zwyzywa Argasińskiego, a potem straci wszystko!

M jak miłość, odcinek 1622: Aneta w ciąży zwyzywa Argasińskiego, a potem straci wszystko!

W 1622 odcinku "M jak miłość" ciężarna Aneta (Ilona Janyst) rzuci się na Argasińskiego (Karol Strasburger) i zwymyśla go "od ostatnich"! Tak doktor Chodakowska zapoczątkuje serię koszmarnych zdarzeń, w trakcie której straci pracę! Jak pamiętamy Argasiński od początku nękał śliczną Anetę, bo nie dość, że nie miała ochoty na romans na boku z szefem, to jeszcze miała czelność mieć ambicje chirurga! No ale w 1622 odcinku "M jak miłość" żona Olka (Maurycy Popiel) zdecydowanie przesadzi i Argasiński będzie miał prawo jednym ruchem pozbyć się jej z kliniki. A to dopiero początek koszmaru Anety!

"M jak miłość" odcinek 1622 - wtorek, 14.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Aneta w 1622 odcinku "M jak miłość" będzie obchodziła urodziny. Ukochany mąż powita ją więc o poranku pięknym prezentem, którym okaże się wspólna wyprawa na safari do Kenii. Ale Aneta obudzi się już zła jak osa i nawet nie mruknie, że cieszy się tak fantastycznego podarunku. Doktor Chodakowska szybko wyjdzie do pracy, a w szpitalu uda się prosto do gabinetu Argasińskiego. I tam wywoła niewyobrażalny skandal!

Argasiński w 1622 odcinku "M jak miłość" wysłucha na swój temat porażających obelg. Wszystko co Aneta kiedykolwiek myślała na temat szefa, znajdzie się tego dnia na jej języku! Na reakcję ordynatora nie będzie musiała długo czekać - po "występie" doktor Chodakowskiej Argasiński zwolni ją z pracy! Będzie mógł to zrobić spokojnie, tym bardziej że obelgi to nie wszystko...

Nie przegap: Ostatnie sceny Joasi w M jak miłość. Wyrzucona Barbara Kurdej-Szatan odejdzie bez pożegnania! Nie zdążyli nawet zmienić scenariusza 1619 odcinka - ZDJĘCIA

Aneta rano w 1622 odcinku "M jak miłość" nie będzie jeszcze wiedziała o pranku, że za jej wyjątkowym rozdrażnieniem stoi całkiem normalna przyczyna. Kiedy zrobi sobie w końcu test ciążowy, wszystko wyjdzie na jaw - doktorowie Chodakowscy będą mieli dziecko!

- Co tam w pracy? - zapyta córkę Iwona (Hanna Śleszyńska) w 1622 odcinku "M jak miłość". Aneta w odpowiedzi ujawni matce, że Argasiński ją zwolnił. Opowie też szczerze za co. 

- Najpierw go zwyzywałam, a potem... zwymiotowałam mu na biurko!

Na szczęście, Argasiński jeszcze tego samego dnia w 1622 odcinku "M jak miłość" przywróci Anetę do pracy. Za to pani doktor zaszaleje też w domu i... wyrzuci Olka za drzwi! 

Jak zakończą się urodziny Anety w 1622 odcinku "M jak miłość"? Zobaczymy już 14 grudnia o stałej porze w TVP2.  

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1620: Rafał po pogrzebie Marzenki i Andrzejka wpadnie na trop pijaka Jaszewskiego! Wsadzi go na resztę życia?

M jak miłość. Szokujący zwrot u Izy i Marcina. Znów się zakochają! Takiego pożądania nigdy nie czuł
Najnowsze