M jak miłość, odcinek 1619: Anita zlituje się nad matką Poli! Okrutna Weronika będzie chciała ją zabić - ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1619: Anita zlituje się nad matką Poli! Okrutna Weronika będzie chciała ją zabić - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1619: Anita zlituje się nad matką Poli! Okrutna Weronika będzie chciała ją zabić - ZDJĘCIA

2021-12-06 15:05

W 1619 odcinku "M jak miłość" Anita (Melania Grzesiewicz) nabierze się na sprytne sztuczki matki Poli (Hania Nowosielska)! Niezrównoważona psychicznie Weronika (Ewelina Kudeń-Nowosielska) najpierw zrobi z Kamila Gryca (Marcin Bosak) potwora, który zmuszał ją do aborcji, a potem w 1619 odcinku "M jak miłość" odegra niezłą scenę, wcielając się w zrozpaczona mamę, która chce tylko odzyskać córkę. Łzy Weroniki sprawią, że Anicie zrobi się jej żal. Do tego stopnia, że spróbuje przekonać Kamila, że jest za ostry dla byłej kochanki. Żadne z nich nie będzie nawet podejrzewało jak to się dla nich skończy. Bo Weronika spróbuje zabić Anitę! Zobaczcie WIDEO z "M jak miłość" i ZDJĘCIA z 1619 odcinka.

"M jak miłość" odcinek 1619 - poniedziałek, 6.12.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1619 odcinku "M jak miłość" Weronika ośmieli się spotkać z Polą, choć obiecała Kamilowi, że nigdy nie pokaże się córce na oczy. Wyciągnęła od Gryca sporo pieniędzy, żeby ten mógł spać spokojnie, nie obawiając się, że matka Poli spróbuje mu ją zabrać. Niespodziewanie była kochanka Kamila zmieni jednak taktykę i w 1619 odcinku "M jak miłość" postanowi w sądzie walczyć o prawo opieki nad córką. Tyle tylko, że dziecko nie będzie się dla niej wcale liczyło. Posunie się do samych kłamstw, żeby udowodnić, że Kamil nie nadaje się na ojca. Ale nie osiągnie swojego celu!

Nie przegap: Ostatnie sceny Joasi w M jak miłość. Wyrzucona Barbara Kurdej-Szatan odejdzie bez pożegnania! Nie zdążyli nawet zmienić scenariusza 1619 odcinka - ZDJĘCIA

Właśnie dlatego w 1619 odcinku "M jak miłość" Weronika spotka się z Polą, którą będzie przekonywać do wspólnego wyjazdu do Londynu. Tyle tylko, że 5-latka nie zechce wyjechać z mamą, bo nie będzie chciała zostawić taty i ukochanej cioci. Pola przyzna się Kamilowi, że widziała się z mamą, która odwiedziła ją przed domem cioci Kingi.

Gryc w 1619 odcinku "M jak miłość" nie zdoła zapanować nad emocjami. W rozmowie z Anitą da się ponieść wściekłości. - Wyobrażasz to sobie w ogóle?! Ona przyszła dziś pod dom Kingi. Robi się coraz bardziej bezczelna! - rzuci oburzony do Anity, a ta niespodziewanie stanie w obronie Weroniki.  - Przecież to jest matka. Ma prawo się z nią widywać...

- Ma prawo, ale za moim pozwoleniem i kiedy ja jestem w pobliżu!

Sprawdź też: M jak miłość. Horror na Deszczowej! Anita zginie broniąc życia małej Poli przed jej wyrodną matką?!

Na tym jednak nie koniec niespodzianek Weroniki w 1619 odcinku, bo zaraz potem znów zjawi się u Gryca. Błagając, że pozwolił jej zabrać Polę, bo bez córki czuje się taka samotna.  - Kamil, zrozum ja jestem zupełnie sama. Mam tylko Polę! Nie walczmy proszę cię! Zgódź się, żeby wróciła ze mną do Londynu...

- Nie ma takiej możliwości! Spójrz na siebie! Przecież ty jesteś kompletnie niestabilna! Nie potrafisz się zaopiekować sobą, co dopiero dzieckiem! - Kamil nie pozwoli już jednak Weronice zbliżyć się do ich córki.

M jak miłość, odcinek 1619: Wyrodna matka Poli załatwi Kamila w sądzie. Straci córkę na zawsze?

Reakcja Anity w 1619 odcinku "M jak miłość" na kłótnię Kamila z Weroniką będzie jednoznacznie wskazywała na to, że ją matka Poli zdołała omotać. - Nie mów tylko, że dałaś się nabrać na ten teatrzyk?!

- Nie wiem, trochę jest mi jej żal... W końcu to matka. Może byłeś dla niej zbyt surowy...

- Wiem, że trudno ci uwierzyć w to, że ktoś może być aż tak wyrachowany, ale nie wierz w ani jedno słowo! To jest gra! Ja ją znam doskonale!

- Mimo wszystko mam nadzieję, że się mylisz...

Niestety w 1619 odcinku "M jak miłość" Anita i Kamil nie zauważą, że Weronika cały czas kręci się pod ich domem, żądna zemsty na Grycu za to, że nie pozwala jej zbliżyć się do Poli i ułożył sobie życie z inna kobietą. Za jakiś czas w "M jak miłość" w domu Kamila dojdzie do przerażających zdarzeń. Weronika porwie Polę dla dużych pieniędzy, a Anita próbując ratować dziewczynkę przed matką zostanie ciężko ranna i omal nie zginie!

M jak miłość. Horror w domu Kamila! Anita zginie broniąc życia małej Poli przed jej wyrodną matką?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze