M jak miłość. Horror na Deszczowej! Anita zginie broniąc życia małej Poli?! Kamil w jednej sekundzie straci wszystko - WIDEO, ZDJĘCIA

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość. Horror na Deszczowej! Anita zginie broniąc życia małej Poli?! Kamil w jednej sekundzie straci wszystko - WIDEO, ZDJĘCIA

M jak miłość. Horror na Deszczowej! Anita zginie broniąc życia małej Poli?! Kamil w jednej sekundzie straci wszystko - WIDEO, ZDJĘCIA

W najbliższych odcinkach "M jak miłość" zobaczymy porażające sceny walki o Polę (Hania Nowosielska)! Zacznie się w sądzie, gdzie wyrodna matka Poli pogrąży Kamila (Marcin Bosak), ale kończy się na porwaniu dziecka z Deszczowej! To będzie prawdziwy horror! Anita (Melania Grzesiewicz) sama w domu spróbuje zawalczyć o dziecko, ale brutalny facet Weroniki (Ewelina Kudeń-Nowoielska) skatuje ją do nieprzytomności! Kamil w "M jak miłość" po powrocie do domu straci wszystko - Poli już nie będzie, a Anita być może ginęła broniąc jego córki. Sprawdź na WIDEO co tam się będzie działo, co mówią gwiazdy w "Kulisach M jak miłość" i zobacz GALERIĘ ZDJĘĆ!

"M jak miłość". Anita zginie tragicznie broniąc małej Poli?

W najnowszym odcinku "Kulis M jak miłość" zobaczyliśmy przerażające sceny, jakie rozegrają się w domu Kamila! Anita sama w domu z Polą stanie do walki o jego córkę! Na Deszczowej zjawi się wyrodna matka Poli w towarzystwie brutalnego osiłka. Oni przyjdą tam zabrać Polę! Kiedy Anita spróbuje dziecko obronić, zostanie skatowana przez brutala Bartosza. Ostatecznie Pola zostanie porwana, a Kamil znajdzie w domu na podłodze nieprzytomną Anitę!

Weronika wie, że jeżeli nie zdoła zdobyć tych pieniędzy zdarzą się rzeczy przykre nie tylko dla niej, ale i dla Poli - ujawnia Ewelina Kudeń-Nowosielka w "Kulisach m jak miłość". 

Zdradzamy: matce Poli w "M jak miłość" chodzi o kwotę 30 tysięcy złotych, za które zdesperowana Weronika chce "sprzedać" Kamilowi Polę! Jednak kiedy nie dostanie tych pieniędzy, wydarzy się najgorsze! 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1620: Pogrzeb Marzenki i Andrzejka z dramatycznym finałem! Siostra zmarłej ucieknie z cmentarza - ZDJĘCIA

- Wydarzą się rzeczy najbardziej dramatyczne w życiu Anity - ujawnia Melania Grzesiewicz w "Kulisach M jak miłość". 

Sceny, których wrzeszcząca z rozpaczy Pola  "M jak miłość" zostanie wyrwana z rąk ukochanej cioci, mrożą krew w żyłach! Anita zostanie skatowana przez bandytę Bartosza i widzimy ją ostatni raz jak pada na podłogę bez życia.

Jak Kamil w "M jak miłość" poradzi sobie wobec takiego koszmaru we własnym domu? Ukochana córka zniknie, a ukochana kobieta leży beż życia... Przekonamy się już w najbliższych odcinkach "M jak miłość".    

Nie przegap: M jak miłość. Dlaczego Olga Szomańska i Tomasz Oświeciński odchodzą? Marzenka i Andrzejek muszą zginąć z jednego powodu!

M jak miłość. Horror w domu Kamila! Anita zginie broniąc życia małej Poli przed jej wyrodną matką?
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze