M jak miłość, odcinek 1605: Umierający Dawid wygarnie Jaszewskiemu, że nie jest jego ojcem! Mariusz wreszcie wyzna całą prawdę!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1605: Umierający Dawid wygarnie Jaszewskiemu, że nie jest jego ojcem! Mariusz wreszcie wyzna całą prawdę!

M jak miłość, odcinek 1605: Umierający Dawid wygarnie Jaszewskiemu, że nie jest jego ojcem! Mariusz wreszcie wyzna całą prawdę!

W 1602 odcinku "M jak miłość" Dawid (Iwo Wiciński) w ciężkim stanie w szpitalu wykrzyczy ojcu, że zna całą prawdę! Zrozpaczony chłopak już nie będzie ukrywał przed Jaszewskim, że już od dawna zna tajemnicę swojego pochodzenia i Mariusz (Tomasz Lulek) nie ma prawda nazywać się jego ojcem! Niezwykle dramatyczna scena, w której ledwo żywy Dawid prawie rzuci się na ojca spowoduje, że Jaszewski wreszcie przyzna się, jak było. Czy prawda pomoże Dawidowi nareszcie odnaleźć spokój i pogodzić się z rodziną? Jeżeli wyznanie doprowadzi do pojednania ojca z synem, w 1605 odcinku "M jak miłość" może zdarzy się cud i nastolatek zacznie zdrowieć?

"M jak miłość" odcinek 1605 - poniedziałek, 12.10.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1605 odcinku "M jak miłość" Dawid odzyska przytomność, ale będzie w ciężkim stanie. Również psychicznie - chłopak będzie dosłownie przerażony tym, że zaraz umrze! Ten moment w życiu nastolatka może zadecydować o jego życiu lub śmierci - o tym będzie przekonany Dawid, więc zaatakuje Jaszewskiego ostrym wyznaniem. Jak zareaguje Mariusz, kiedy zrozumie, że syn wie o wszystkim od dawna?

Stan psychiczny Dawida w 1605 odcinku "M jak miłość" pogorszy się, kiedy chłopak usłyszy rozmowę ojca z lekarzem. Informacje na temat jego stanu zdrowia będą niepokojące, więc chłopak postawi wszystko na jedną kartę. 

- Ty nie jesteś moim ojcem! Co, myślałeś, że nie wiem? Wiem! - wykrzyczy załamany chłopak Jaszewskiemu. - W sumie jak się dowiedziałem, to mi nawet trochę ulżyło. Przynajmniej stało się jasne, dlaczego zawsze miałeś mnie gdzieś!

Czytaj także: Barwy szczęścia, odcinek 2479: Zaginiony Damian wróci i okrutnie zemści się na Renacie! Znajdzie pocieszenie u Dominiki

M jak miłość, odcinek 1601 ZWIASTUN: Paweł uratuje Majkę z rąk bandyty. Dawid wyląduje w szpitalu, Rogowski przewidzi najgorsze

Zszokowany Jaszewski w 1605 odcinku "M jak miłość" aż zaniemówi z wrażenia. Mariusz będzie wyglądał jakby dostał cios w samo serce od umierającego syna. Co zrobi, kiedy już dalej nie będzie sensu udawać, że wszystko jest w porządku?

- Jak możesz tak mówić? To nieprawda... - zaprotestuje na początku Mariusz. Ale po naradzie z Marysią podejmie męską decyzję i w 1605 odcinku "M jak miłość" wyzna nareszcie największą tajemnicę Jaszewskich!

I tak w 1605 odcinku "M jak miłość" Jaszewski wyzna Dawidowi, jak poznał jego mamę Olgę (Małgorzata Lewińska). Okaże się, że ona już wtedy była w 3 miesiącu ciąży!

- Zakochaliśmy się, wzięliśmy ślub. Wkrótce urodziłeś się ty. Podjęliśmy z twoją mamą decyzję, żeby ci o tym nic nie mówić. Może popełniliśmy błąd... - wyzna skruszony Mariusz.

- Może - ostro odpowie Dawid.

W tym momencie 1605 odcinka Jaszewski odpowie Dawidowi na cios. Przypomni chłopakowi, że też nie zawsze był w porządku i on, jako ojciec, musiał się z tym mierzyć. Ale zdobędzie się też na niezwykle wzruszające wyznanie!

- Posłuchaj, ty też popełniłeś kilka błędów. I jeśli byłem wobec ciebie ostry, to zawsze miałem ku temu powód. Chciałem, żebyś się jakoś opamiętał! Wiesz, kiedy pierwszy raz wziąłem cię na ręce, od razu wiedziałem, że... Dawid! Ty po prostu jesteś moim synem i bardzo cię kocham! Możesz z tym zrobić, co chcesz, ale tak właśnie jest - wyzna wzruszające słowa Mariusz.

Czy pojednanie ojca z synem w 1605 odcinku "M jak miłość" uratuje dziecku życie? 

Zobacz też: M jak miłość, odcinek 1601: Barbara nie będzie chciała, aby Dawid został jej wnukiem! Zniszczy marzenia zakochanej Basi!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze