M jak miłość, odcinek 1601: Barbara nie będzie chciała, aby Dawid został jej wnukiem! Zniszczy marzenia zakochanej Basi!

i

Autor: MTL Maxfilm M jak miłość, odcinek 1601: Barbara nie będzie chciała, aby Dawid został jej wnukiem! Zniszczy marzenia zakochanej Basi!

M jak miłość, odcinek 1601: Barbara nie będzie chciała, aby Dawid został jej wnukiem! Zniszczy marzenia zakochanej Basi!

2021-09-26 16:38

W 1601 odcinku „M jak miłość” Basia (Karina Woźniak) już nie będzie mogła doczekać się wspólnej wycieczki z Dawidem (Iwo Wiciński) do Warszawy. Chwilę przed nią Rogowska odbędzie z Barbarą (Teresa Lipowska) poważną rozmowę i tylko babci wyjawi, że wiąże z Jaszewskim poważne plany, ale reakcja Barbary całkowicie podetnie jej skrzydła. W 1601 odcinku „M jak miłość” seniorką aż wstrząśnie, gdy dowie się, co planuje jej wnuczka i ze wszystkich sił postara się ją odwieść od tego pomysłu! Załamana Rogowska nie będzie mogła w to uwierzyć…

"M jak miłość" odcinek 1601 - poniedziałek, 27.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1601 odcinku „M jak miłość” Basia i Dawid krok po kroku będą realizowali plan opuszczenia szkolnej wycieczki i urządzenia sobie wspólnych wagarów w Warszawie. Zakochani wszystko dobrze przemyślą i nie dadzą po sobie nic poznać. Na początku oboje zwolnią się u nauczycielki, która niczego nie będzie podejrzewać. Rogowska napisze sobie usprawiedliwienie i podrobi podpis Artura (Robert Moskwa), z kolei Dawid zadzwoni do wychowawczyni i podszyje się pod swojego ojca (Tomasz Lulek). Kobietę nie zdziwi nawet fakt, że Jaszewski powie jej, że z wycieczki rezygnuje nie tylko jego syn, ale również i Basia! Jeszcze w 1601 odcinku „M jak miłość” Basia okrutnie podejdzie własną babcię i wyciągnie od niej potrzebne pieniądze, choć wcale nie przyjdzie jej to łatwo.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1601: Ula pożałuje powrotu do Grabiny. Bartek przyzna się co go łączy z sąsiadką

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak przebiegła rozmowa Basi i Barbary w 1601 odcinku "M jak miłość" >>>

W 1601 odcinku „M jak miłość” nastolatka będzie miała wyrzuty sumienia, że przyszła tylko i wyłącznie po kasę, dlatego pociągnie rozmowę, aby znaleźć sobie jakieś usprawiedliwienie. Początkowo Basia nie będzie świadoma, że swoim pytaniem wzbudzi u Barbary dość poważne podejrzenia,  ale gdy to odkryje szybko zmieni temat, aby uśpić jej czujność! Jednak tym razem w 1601 odcinku „M jak miłość” babcia szybko pozna jej prawdziwe intencje.

- Babciu, a jak byliście z dziadkiem Lucjanem (śp. Witold Pyrkosz) młodzi, to zrobiliście kiedyś coś szalonego? – zapyta nieśmiało.

- Wiesz to były zupełnie inne czasy. Ja byłam bardzo młoda jak miałam dzieci, mieliśmy dużo obowiązków, ale pewnie coś tam takiego się wydarzyło. A co, ty planujesz coś takiego szalonego? – mocno zdziwi ją pytanie wnuczki.

- Nie, nie no skąd. Ja tak po prostu pytam. Po prostu bardzo cieszę się na tą wycieczkę. Jedzie cała szkoła. W końcu zero nauki, wiosna i… – szybko utnie tamten temat.

- I Dawid w pakiecie – zauważy Barbara.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1602: Aneta wywoła aferę w klinice Argasińskiego! Szlag ją trafi kiedy zobaczy co wyrabia lekarz

Wtedy w 1601 odcinku „M jak miłość” Basia już dłużej nie będzie mogła kryć się ze swoimi uczuciami i zdecyduje się podzielić z babcią ważnym wyznaniem. Zakochana Rogowska przyzna się nestorce rodów Mostowiaków, iż w głębi serca wie, że Dawid zostanie jej mężem, ale Barbara zdecydowanie nie podzieli jej entuzjazmu i postara się przemówić wnuczce do rozsądku!  

- Babciu, ale nie śmiej się proszę… bo Dawid zostanie kiedyś moim mężem, ja to wiem – wyzna Barbarze.

- Aha… córeńko, ty jesteś jeszcze taka młodziutka, nie wiadomo, co przyszłość przyniesie. Może nie warto wybiegać aż tak daleko w przyszłość – skwituje wyraźnie niezadowolona jej pomysłem

Jeszcze w 1601 odcinku „M jak miłość” Basia mocno rozczaruje się słowami babci, gdyż myślała, że w kim jak w kim, ale w jej osobie znajdzie największe wsparcie i że tylko ona będzie potrafiła ją zrozumieć. Niestety prawda okazała się być zupełnie inna…

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1602: Naiwny Łukasz po brutalnym pobiciu będzie bronił Argasińskiego! Nie posłucha nawet Anety - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1601 ZWIASTUN: Paweł uratuje Majkę z rąk bandyty. Dawid wyląduje w szpitalu, Rogowski przewidzi najgorsze
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze