M jak miłość, odcinek 1602: Naiwny Łukasz po brutalnym pobiciu będzie bronił Argasińskiego! Nie posłucha nawet Anety - ZDJĘCIA

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odcinek 1602: Naiwny Łukasz po brutalnym pobiciu będzie bronił Argasińskiego! Nie posłucha nawet Anety - ZDJĘCIA

M jak miłość, odcinek 1602: Naiwny Łukasz po brutalnym pobiciu będzie bronił Argasińskiego! Nie posłucha nawet Anety - ZDJĘCIA

2021-09-25 20:42

W 1602 odcinku „M jak miłość” Łukasz (Jakub Józefowicz) ciągle nie będzie miał pojęcia, że brutalne pobicie przez zbirów wcale nie było zwykłym napadem, a zaplanowanym atakiem, zleconym przez Jerzego Argasińskiego (Karol Strasburger). Bezwzględny ordynator będzie robił dobrą minę do złej gry i tuż po bandyckim napadzie okaże Wojciechowskiemu swoje „dobroduszne serce”, czym znów uśpi jego czujność. W 1602 odcinku „M jak miłość” Aneta (Ilona Janyst) nie uwierzy w taki zbieg okoliczności i naprowadzi Łukasza na właściwy trop, ale on ją wyśmieje, a nawet w jej obecności będzie bronił swojego oprawcy!

"M jak miłość" odcinek 1602 - wtorek 28.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1602 odcinku „M jak miłość” Łukasz pojawi się w klinice Argasińskiego po feralnym pobiciu, zleconym przez samego ordynatora. Jerzy nie mógł znieść myśli, że Patrycja (Alżbeta Lenska) wpakowała się w romans z rehabilitantem, którego sam jej podsunął. Argasiński od razu chciał okrutnie zemścić się na kochanku swojej żony, ale poszedł za radą bandyty Hermana (Piotr Łukawski) i zdecydował się, że nim go załatwi, to całkowicie uśpi jego czujność. Tuż przed pobiciem Jerzy zaoferował mu podwyżkę i zaproponował dodatkowe szkolenia, aby nie dać po sobie poznać, że cokolwiek wie o jego romansie z Patrycją, a potem nasłał na Łukasza osiłków, którzy doszczętnie go pobili! Na szczęście Wojciechowski przeżył, ale został dotkliwe pobity. W 1602 odcinku „M jak miłość” zjawi się w szpitalu, a Argasiński kolejny raz zaśmieje mu się w twarz i uda troskliwego wujka, czym już całkowicie zbije go z tropu.

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1602: Zrozpaczony Łukasz wyrzuci ostatnią pamiątkę po Patrycji! Nie będzie mógł już na nią patrzeć

Zobacz w GALERII ZDJĘĆ jak Łukasz daje się wrobić w intrygę Argasińskiego w 1602 odcinku "M jak miłość" >>>

W 1602 odcinku „M jak miłość” Łukasz odbierze wyniki badań od Anety, która na poważnie zmartwi się o kolegę z pracy. Jego pobicie w sytuacji, gdy cały szpital aż huczy o jego romansie z żona ordynatora od razu wyda jej się podejrzane, choć Łukasz nie zauważy w tym niczego dziwnego. Chodakowską w 1602 odcinku „M jak miłość” szczególnie zdziwi fakt, że do napadu doszło w bardzo spokojnej okolicy, która jest dobrze monitorowana.

- No miałeś sporo szczęścia. Widzisz to pęknięcie tutaj? Mało brakowało, a nie odzyskałbyś sprawności do końca życia – zwróci mu uwagę Aneta.

- Spoko do wesela się zagoi – Łukasz nic sobie z tego nie zrobi.

- Ciekawe czyjego. W co ty się wpakowałeś chłopaku? – zmartwi się Chodakowska.

- Pech, dorwało mnie dwóch karków. Każdemu mogło się zdarzyć – uzna Wojciechowski.

- No, ale to jest spokojna willowa okolica. Ochrona, monitoring – zauważy Aneta.

- No i co z tego, to znaczy, ze to jest strefa wolna od napadów? – zdziwi się Łukasz.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1602: Olek ostro postawi się Argasińskiemu! Ordynatora aż wbije w fotel!

Jeszcze w 1602 odcinku „M jak miłość” Aneta postanowi przemówić Łukaszowi do rozsądku i przekonać go, że wcale nie padł ofiarą zwykłego napadu, a zaplanowanej zemsty ze strony nieobliczalnego Argasińskiego.  Wojciechowski oczywiście nie uwierzy w jej podejrzenia, no bo skoro ordynator w ostatnim czasie tak go docenił dał podwyżkę, zadbał o rozwój i zatroszczył się o stan zdrowia, to dlaczego chciałby się go pozbyć, skoro jak mu się będzie wydawało, nawet nie wie o jego romansie z Patrycją. Ku jej zdziwieniu w 1602 odcinku „M jak miłość” Łukasz nawet zacznie go bronić!

- A ty jesteś pewien, że to był zwykły bandycki napad… że nie chodziło o nic innego? – Chodakowska będzie miała swoje podejrzenia.

- A o co na przykład? O to, że zazdrosny mąż postanawia się zemścić? – zaśmieje się.

- No, na przykład – potwierdzi.

- Proszę cię. Patrycja i ja to już przeszłość – wytłumaczy się.

- Dobrze, ale gdyby on się o tym dowiedział – zauważy żona Olka (Maurycy Popiel).

- Ale się nie dowiedział, jestem tego pewien. Z resztą widziałaś jak z nim rozmawiałem. To dziwne, ten gość naprawdę mnie lubi – przyzna Łukasz, czym wywoła uśmiech u Anety.

Słowa Łukasza w 1602 odcinku „M jak miłość” nie uspokoją Anety, która ciągle będzie wierzyła w swoją teorię, że to Argasiński stoi za napadem na Łukasza. Poprosi kolegę, aby jeszcze raz się nad tym zastanowił i nie dał się oszukać.  

- Łukasz, nie bądź naiwny, proszę cię i uważaj na siebie – ostrzeże go.

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1601: Basia wyciągnie kasę od Barbary! Perfidnie oszuka babcię dla Dawida

M jak miłość, odcinek 1602, Jerzy (Karol Strasburger), Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1602, Jerzy (Karol Strasburger), Łukasz (Jakub Józefowicz)
M jak miłość, odcinek 1602, Jerzy (Karol Strasburger), Łukasz (Jakub Józefowicz)

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1602, Jerzy (Karol Strasburger), Łukasz (Jakub Józefowicz)
M jak miłość, odcinek 1599 ZWIASTUN. Brutalny napad na Łukasza. Budzyński odkryje co łączy Magdę z Wareckim!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze