M jak miłość, odcinek 1600: Nowa kobieta w życiu Bartka. Ula zobaczy męża ze straszą sąsiadką

i

Autor: MTL Max Film M jak miłość, odcinek 1600: Nowa kobieta w życiu Bartka. Ula zobaczy męża ze straszą sąsiadką

M jak miłość, odcinek 1600: Nowa kobieta w życiu Bartka. Ula zobaczy męża ze starszą sąsiadką

2021-09-08 8:46

Ula (Iga Krefft) oniemieje w 1600 odcinku "M jak miłość". Mieli się starać z Bartkiem (Arkadiusz Smoleński) o dziecko, a on zacznie pokazywać się z inną! Lisiecki uwidzi sobie znajomość z sąsiadką, z którą nigdy nie łączyły go zażyłe więzi. Znajdzie jednak wspólny język ze starszą od siebie kobietą, która go oczaruje. Ula w 1600 odcinku "M jak miłość" oszaleje z nerwów o męża, który chyba zapomni, że szykuje się do roli ojca... Zamiast walczyć z nią o dziecko, on poświęci się nowej znajomości, której nigdy by się nie spodziewała. Kim jest nowa kobieta w życiu Bartka?

"M jak miłość" odcinek 1600 - wtorek, 21.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1600 odcinku "M jak miłość" okaże się, że w życiu Bartka pojawi się nowa kobieta. Sporo starsza sąsiadka namiesza w życiu Lisieckich. W najnowszych odcinkach "M jak miłość" Ula i mąż zapragną dziecka jak nigdy wcześniej. Skończą remont domu w Grabienie i do pełni szczęścia zabraknie im uroczej pociechy. Niestety szybko się okaże, że dziewczyna może mieć spore problemy z zajściem w ciążę, co potwierdzi ginekolog. Nie ucieszy się kiedy zauważy, że Bartek nie skupia się na niej, a na nowej znajomości z sąsiadką, z którą zacznie mieć wiele wspólnego! Ula poczuje się zmartwiona i zaniepokojona całą sytuacją. Czy słusznie? Kto będzie nową przyjaciółką w życiu Bartka? 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1600: Wstrząsający dramat Barbary. Stanie twarzą w twarz z nowym Mateuszem i pęknie jej serce. Wszyscy będą płakać

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Rozwód Izy i Marcina, Franka w sukni ślubnej, ciało Mateusza znalezione w porcie!

W 1600 odcinku "M jak miłość" okaże się, że to Olga Jaszewska (Małgorzata Lewińska) zawróci w głowie Bartkowi. jak dotąd, Lisiecki i matka Dawida (Iwo Wiciński) nie mieli ze sobą wiele wspólnego, ale jak się okaże - potrafią się świetnie dogadać. Czy to przez łączące ich problemy? Bartek w "M jak miłość" będzie starał się o dziecko z Ulą, a Olga zacznie mieć wielkie problemy wychowawcze względem Dawida. Wspólne tematy połączą dwójkę dorosłych, co bardzo negatywnie wpłynie na Ulę. Zauważy, że mąż za dużo czasu poświęca Oldze i będzie zazdrosna!

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1599: Kamil oświadczy się Anicie tylko po to, żeby ją upić i zaciągnąć do łóżka! Magdzie przyzna się co się tam dzieje

W 1600 odcinku "M jak miłość" Ula poczuje się zagrożona obecnością Olgi, tym bardziej, że nigdy wcześniej ona i Bartek nie żyli w zażyłych relacjach. Nowy sezon "M jak miłość" przyniesie nieoczekiwane zwroty akcji i nowe znajomości. Olga będzie mieć swój cel w zadawaniu się ze sporo młodszym Lisieckim? Możliwe, bo syn Dawid zacznie szaleć nie przejmując się kłopotami zdrowotnymi, które mogą prowadzić nawet do śmierci! Młody Jaszewski da popalić matce i Mariuszowi (Tomasz Lulek) i może dlatego kobieta zacznie potrzebować odskoczni. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Tekst sponsorowany