M jak miłość, odcinek 1599: Obsesja Ani popchnie jej chłopaka Damiana do potwornej zemsty na nauczycielu - ZWIASTUN

i

Autor: vod.tvp.pl M jak miłość, odcinek 1599: Obsesja Ani popchnie jej chłopaka Damiana do potwornej zemsty na nauczycielu - ZWIASTUN

M jak miłość, odcinek 1599: Obsesja Ani popchnie jej chłopaka Damiana do potwornej zemsty. Dorwie nauczyciela? - ZWIASTUN

2021-09-20 21:16

W 1599 odcinku "M jak miłość" Ania (Gabriela Świerczyńska) zatraci się w obsesji na punkcie nauczyciela, Adama Wareckiego (Wojciech Świeściak), który ją odtrącił, a którego nie przestanie skrycie kochać. Oszuka przy tym wszystkich, nawet matkę Martę (Dominika Ostałowska), że już jej przeszło. Tylko Damian (Oliwer Proctor) w 1599 odcinku "M jak miłość" przejrzy Anię. Zobaczy nawet jak jego ukochana śledzi polonistę! Gdy Ania każe mu trzymać się od niej z daleka, Damian przysięgnie zemstę. Będzie chciał dorwać Adama. Zobaczcie ZWIASTUN.

"M jak miłość" odcinek 1599 - poniedziałek, 20.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Obsesja Ani w 1599 odcinku "M jak miłość" na punkcie nauczyciela zacznie powoli popychać zakochaną 16-latkę do jeszcze większych szaleństw. Wojciechowskiej nie wystarczy już tylko, że będzie wzdychać do Adama Wareckiego, oszukując wszystkich wokół, że wyleczyła się już z nieszczęśliwej miłości. Zacznie nagrywać polonistę telefonem gdy na lekcjach będzie czytał romantyczne wiersze. A do tego Ania w 1599 odcinku "M jak miłość" ubzdura sobie, że nauczyciel mówi to tylko do niej. Przy tym nastolatka uśpi czujność Marty (Dominika Ostałowska), kiedy matka zacznie drążyć temat jej uczucia do Wareckiego i zapewni, że nie zostanie z tym sama.

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1599: Anita w ciąży z Kamilem. Drań wyrzuci ją z mieszkania i zostawi z niczym - ZWIASTUN

Dla Ani w 1599 odcinku "M jak miłość" najważniejsze będzie to, by Adam wreszcie zwrócił na nią uwagę! A przecież to niemożliwe, bo polonista nigdy nie przekroczył dozwolonych granic. Coraz bardziej nieobliczalne zachowanie córki Marty i Budzyńskiego nie umknie uwadze Damiana. To właśnie były chłopak Ani zorientuje się, że Wojciechowska nadal jest zadurzona w nauczycielu i świata poza nim nie widzi.

Między nastolatkami w 1599 odcinku "M jak miłość" dojdzie do ostrej kłótni właśnie o Adama. - Tyle razy ci mówiłam! Po co znowu do mnie piszesz? Nie pójdę z tobą na żadną imprezę i nigdzie z tobą nie pójdę! Myślałam, że w końcu to zrozumiałeś!

Zakochany Damian w 1599 odcinku "M jak miłość" będzie wciąż błagał, żeby Ania do niego wróciła. Nadal nie pogodzi się z ich rozstaniem. - Słuchaj, gdybyś dała nam jeszcze jedną szansę, to teraz by się wszystko udało... Będę się starał, zobaczysz... Anie nie zechce tego słuchać. - Tyle razy już to przerabialiśmy. To nie ma szansy. Nie pasujemy do siebie i tyle! To musiało się tak skończyć!

Aż wreszcie były chłopak Ani w 1599 odcinku "M jak miłość" całą swoją złość skieruje przeciwko nauczycielowi. - Nie, nie musiało. I by się nie skończyło, gdyby nie ten cholerny nauczyciel! Oczywiście Wojciechowska wszystkiego się wyprze. - To nie ma z nim nic wspólnego. Po prostu nie chcę z tobą być! Zostaw mnie w spokoju! Przestań za mną chodzić!

M jak miłość, odcinek 1599 ZWIASTUN. Brutalny napad na Łukasza. Budzyński odkryje co łączy Magdę z Wareckim!

Sprawdź też: M jak miłość, odcinek 1602: Ukartowany wypadek Ani. Budzyński zrzuci całą winę na Adama Wareckiego, ale to on oberwie najbardziej

Co Damian w 1599 odcinku "M jak miłość" zrobi nauczycielowi?

Ania w 1599 odcinku "M jak miłość" nie powstrzyma się przed śledzeniem Adama. Zaczai się na niego na parkingu i będzie obserwować z ukrycia. Nieświadoma, że cały czas chodzi za nią Damian. - I co? Nadal twierdzisz, że to nie ma z tym facetem nic wspólnego?! Masz obsesję na jego punkcie!

- To ty masz obsesję na moim punkcie! Zostaw mnie w spokoju! Ile razy mam ci jeszcze powtarzać?! - krzyknie Ania, a jej były chłopak w 1599 odcinku "M jak miłość" zapowie zemstę. - Jeszcze cię dorwę kolego! Co prawda w tym momencie jeszcze nic nie zrobi przeciwko poloniście, ale już wkrótce pokaże jaki jest mściwy. Będzie chciał pozbyć się Wareckiego ze szkoły.

Już w 1604 odcinku "M jak miłość" postara się, żeby cała szkoła dowiedziała się o romansie Ani z polonistą! W imieniu dziewczyny wyśle do polonisty e-maile o skandalicznej treści, jako dowód, że coś ich łączy. Chłopak upewni się, że wiadomości dotrze do dyrektora licząc na to, że Adam zostanie zwolniony. A Warecki pomyśli, że to sprawka Ani.

M jak miłość. Ania (Gabriela Świerczyńska), Adam Warecki (Wojciech Świeściak)

i

Autor: MTL Maxfilm/ Facebook M jak miłość. Ania (Gabriela Świerczyńska), Adam Warecki (Wojciech Świeściak)
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze