M jak miłość, odcinek 1598: Siostra Anety wykrzyczy, że zawsze miała ją gdzieś. Teraz zrobi dla niej wszystko

i

Autor: tvp/vod M jak miłość, odcinek 1598: Siostra Anety wykrzyczy, że zawsze miała ją gdzieś. Teraz zrobi dla niej wszystko

M jak miłość, odcinek 1598: Siostra Anety wykrzyczy, że zawsze miała ją gdzieś. Teraz zrobi dla niej wszystko

W 1598 odcinku "M jak miłość" siostra przyrodnia Anety (Ilona Janyst) wpadnie w wielką rozpacz. Dziewczyna od lat czuje, że nie jest ważna absolutnie dla nikogo i całą rodzinną miłość zastąpiła sobie piłką nożną. Jednak teraz, kiedy okazuje się, że być może w wyniku ciężkiej choroby i operacji już nigdy więcej nie zagra, całą frustrację i złość wyładuje na doktor Chodakowskiej. Czy już wtedy Karolina (Oliwia Motyka-Radłowska) będzie podejrzewała, że Aneta jest jej siostrą, która od zawsze powinna być przy niej? Dramatyczna rozmowa Anety ze zrozpaczoną pacjentką już w 1598 odcinku "M jak miłość" - sprawdź co już wiemy!

"M jak miłość" odcinek 1598 - wtorek, 14.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

Kiedy w 1598 odcinku "M jak miłość" Aneta powie Karolinie, że wyniki badań nie są jednoznaczne i powinna zostać na oddziale, aby zrobić kolejne, dziewczyna nie będzie zadowolona. - Zadzwonię do twojej cioci i wszystko ustalimy - zaproponuje optymistycznie doktor Chodakowska. Ale tego już Karolina nie zniesie, z pochmurną miną zacznie wyliczankę, która zamieni się w ciąg zarzutów! 

- Jaka tam ciocia? Przecież pani wie... - zacznie siostra Anety patrząc jej prosto w oczy. - Niech mi pani powie, ale tak bez ściemy, prosto z mostu: czy ja zagram jeszcze w piłkę?

- Tego nie wiem - odpowie szczerze Aneta. - Ale nie myśl teraz o tym, to nie jest w tej chwili najważniejsze...

I w tym momencie 1598 odcinka "M jak miłość" Karolina wybuchnie. Gromadzona przez całe lata nienawiść na rodzinę, dziewczyna przeniesie na Bogu ducha winną lekarkę! Czy już wtedy będzie wiedziała, że mówi do własnej siostry? 

Zobacz koniecznie: M jak miłość, odcinek 1599: Argasińskiemu opadnie szczęka kiedy dowie się, że Łukasz jest ojcem dziecka Patrycji

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Rozwód Izy i Marcina, Franka w sukni ślubnej, ciało Mateusza znalezione w porcie!

- Ale dla mnie jest! Ja mam w życiu tylko to! Wszystko od zawsze było do bani, ale miałam piłkę! To jedyne marzenie, które mogło się spełnić!

- Hej, nic jest nie jest przesądzone. A w ogóle jak tak można w ogóle stawiać sprawę? Świat nie kończy się na piłce nożnej - spróbuje uspokoić Karolinę Aneta. 

- Co ja będę pani tłumaczyć - w tym momencie 1598 odcinka "M jak miłość" pacjentka zdenerwuje się tylko jeszcze bardziej. - Po prostu bądźmy szczere! Ma mnie pani gdzieś tak samo jak wszyscy inni! 

Wieczorem w 1598 odcinku "M jak miłość" Karolina jednak zadzwoni do swojej pani doktor. Przerażona to właśnie jej będzie musiała powiedzieć, jaki kolejny cios dostała od życia. A Aneta poświęci jej wolny czas i obieca pomoc.  

- Zawiesili mnie! A ta kumpela, która to wszystko nagrywała, teraz kłamie, że niechcący skasowała filmik! Dziewczyny chcą mnie uwalić, to klika! Mają bogatych starych, którzy stoją za nimi murem! A ja? Ja nie mam nikogo!

- Poczekaj, spokojnie, bez nerwowych ruchów... Jutro rano będę w pracy i zastanowimy się, co z tym wszystkim zrobić, ok? Obiecuję, że ci pomogę!

- Ale dlaczego jest pani dla mnie taka dobra?

Aneta w 1598 odcinku "M jak miłość" przeżyje wiele ciężkich chwil związanych z rodziną. Rozmowa z matką o miłości zakończy się jej poważnymi wątpliwościami co do przyszłości małżeństwa z Olkiem (Maurycy Popiel), a siostra zacznie ją atakować. Czy dziewczyny w końcu dowiedzą się, jak bardzo są sobie bliskie i od tej chwili będą się wspierać nawzajem do końca życia? 

Nie przegap: M jak miłość, odcinek 1598: Tragiczny wypadek u Zduńskich! Zginie przygnieciony przez drzewo? Najpierw utnie sobie rękę - ZDJĘCIA

Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze