M jak miłość, odcinek 1596: Kamil będzie bawił się w najlepsze z kochankami na oczach Anity! Sekretarka już tego dłużej nie zniesie

i

Autor: TVP VOD M jak miłość, odcinek 1596: Kamil będzie bawił się w najlepsze z kochankami na oczach Anity! Sekretarka już tego dłużej nie zniesie

M jak miłość, odcinek 1596: Kamil będzie bawił się w najlepsze z kochankami na oczach Anity! Sekretarka już tego dłużej nie zniesie

2021-08-29 15:40

W 1596 odcinku „M jak miłość” po wakacjach Kamil (Marcin Bosak) znów pokaże na co go stać i kolejny raz okrutnie potraktuje Anitę (Melania Grzesiewicz)! Jeszcze niedawno Gryc zapewniał ją, że dla niej byłby w stanie się zmienić i zostać monogamistą, ale w 1596 odcinku „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej szybko okaże się, że są to tylko puste słowa! Kamil zachowa się ohydnie i nie będzie się przed niczym hamował! Na oczach sekretarki będzie zabawiał się ze swoimi kochankami, czym przekroczy już wszelkie możliwe granice!

"M jak miłość" odcinek 1596 po wakacjach - wtorek, 7.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1596 odcinku „M jak miłość” po wakacjach Kamil kolejny raz pokaże swoją prawdziwą twarz i to, jaki potrafi być bezwzględny! Gryc nie będzie miał żadnych zahamowań i okropnie poniży Anitę, a wydawało się, że u boki sekretarki wreszcie ułoży sobie życie. Choć początki ich znajomości nie były najlepsze, gdyż mecenas wyśmiewał się z jej wyglądu i traktował ją jedynie jako opiekunkę dla Poli (Hania Nowosielska), to z czasem Gryc zmienił swoje podejście i sporo zyskał w oczach atrakcyjnej koleżanki. Jego wyznanie pozwoliło snuć domysły, że Gryc w końcu się ustatkuje i skończy ze swoją przeszłością.

- Nie mam natury monogamisty, co ja poradzę, że jestem wrażliwy na wdzięki pięknych kobiet? Ale mógłbym się zmienić, gdybyś mnie nie odtrącała – wyznał Kamil w 1593 odcinku „M jak miłość” przed przerwą wakacyjną.

Niestety nic bardziej mylnego, gdyż w 1596 odcinku „M jak miłość” po wakacjach Kamil pokaże, że jego słowa nic nie znaczyły, a on sam nigdy nie będzie w stanie się zmienić!

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1596: Piotrek perfidnie zadrwi z Kamila. Nawet Gryca to zaboli

M jak miłość: Kamil uwiedzie Anitę, ale i tak nie będzie jej wierny. Koszmarny dowcip Gryca przerazi wszystkich

W 1596 odcinku „M jak miłość” po wakacjach Kamil najpierw zwierzy się Piotrkowi, że jego relacja z Alicją jest już zamknięta, zresztą podobnie jak z Anią. W międzyczasie Gryc oczywiście będzie bajerował Anitę, z którą ostatnio spędzał mniej czasu. Ale już za chwilę na jej oczach będzie umawiał się na randkę z kolejną kobietą tym razem z tajemniczą Kasią!

- No cześć Kasiu. Ale niespodzianka. No to jak jesteś w Warszawie, no to pewnie, to koniecznie musimy się spotkać. Wiesz co teraz to akurat jestem troszkę zajęty, ale zadzwonię do ciebie wieczorem, okej? Tak, tak i umówimy się dokładnie. Na razie. No pa, pa – skończy rozmowę i jak gdyby nic wróci do Anity.  

- No to możemy lecieć. O Boże, nawet nie wiesz jak instrumentalnie traktują mnie kobiety. Instrumentalnie i przedmiotowo – raczy jeszcze narzekać w jej obecności.

Następnie w 1596 odcinku „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Kamil razem z Polą i Anitą udadzą się do Magdy (Anna Mucha) i Andrzeja (Krystian Wieczorek), aby pocieszyć swoją przyjaciółkę po niezdanym egzaminie na prawo jazdy, który Magda w rzeczywistości zdała, ale postanowiła zemścić się na kolegach za to, że padła ofiarą ich zakładu. Oczywiście jak Gryc tylko zobaczy swoją byłą kochankę, to od razu się zagalopuje i zacznie ją obmacywać!

- Nie wiem czy ty masz ochotę na towarzystwo, ale wiesz jesteśmy przyjaciółmi na dobre i złe, więc…także wiesz posiedzimy, pogadamy. Następnym razem zdasz na pewno – zacznie pocieszać swoją byłą i położy jej dłonie na kolanach, czym nie tylko zirytuje Andrzeja, ale również Anitę!

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1596: Pola uwięzi Anitę w domu Kamila! Córka Gryca weźmie sprawy w swoje ręce

M jak miłość, odc. 1596: Kamil (Marcin Bosak)

i

Autor: TVP VOD M jak miłość, odc. 1596: Kamil (Marcin Bosak)
M jak miłość, odc. 1596: Anita (Melania Grzesiewicz)

i

Autor: TVP VOD M jak miłość, odc. 1596: Anita (Melania Grzesiewicz)

Ale to nie wszystko! W 1596 odcinku „M jak miłość” po wakacjach Gryc widząc, jak jego była kochanka jest szczęśliwa z Andrzejem przyzna im się szczerze, że związek jest nie dla niego, czym do reszty złamie serce Anity, która miała jeszcze jakiekolwiek nadzieje.

- No ja wam gratuluję waszego szczęścia, ale ja pozostanę jednak samotnym wilkiem. Od czasu do czasu opowiadającym na odzew ponętnych wilczyc – powie zadowolony z siebie.

- Kamil co ty za głupoty opowiadasz. No co ty nie wiesz o tym, że wilki są monogamiczne – wyśmieje go Magda.

- Yyy dobra, pora na mnie - przerwie im zabawę Anita.

- Nie – odburknie Magda.

- Miałaś ciężki dzień – wytłumaczy się, ledwo opanowując łzy.

- Ale co idziemy już? – spyta zasmucony Kamil.

- Nie zostańcie, no proszę was – rzuci jak gdyby nic Budzyńska.

Niestety w 1596 odcinku „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej dla Anity będzie to już za dużo! Kamil nigdy nie zapomniał o Magdzie i nie hamuje się nawet przy Andrzeju, a na dodatek Gryc umawia się na boku z innymi pannami. Zrozpaczona sekretarka zda sobie sprawę, że Kamil nigdy nie będzie traktował jej poważnie i postanowi go sobie odpuścić!

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1608: Przerażające porwanie u Zduńskich! Kinga i Piotrek już stracą ostatnią nadzieję

M jak miłość, odc. 1596: Kamil (Marcin Bosak), Magda (Anna Mucha)

i

Autor: TVP VOD M jak miłość, odc. 1596: Kamil (Marcin Bosak), Magda (Anna Mucha)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze