M jak miłość, odcinek 1596: Pola uwięzi Anitę w domu Kamila! Córka Gryca weźmie sprawy w swoje ręce

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odcinek 1596: Pola uwięzi Anitę w domu Kamila! Córka Gryca weźmie sprawy w swoje ręce

M jak miłość, odcinek 1596: Pola uwięzi Anitę w domu Kamila! Córka Gryca weźmie sprawy w swoje ręce

2021-08-26 16:40

W 1596 odcinku „M jak miłość” po wakacjach Pola (Hania Nowosielska) zrobi wszystko, aby połączyć Kamila (Marcin Bosak) ze swoją ulubioną ciocią Anitą (Melania Grzesiewicz). Córka Gryca nie cofnie się przed niczym i posunie się do drobnego kłamstwa byleby tylko sekretarka była już zawsze obok niej! W 1596 odcinku „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej 6-latka znajdzie sposób na to, żeby Anita już na zawsze została z nimi. Pola uzna, że ciocia nigdy jej nie zostawi, gdy ona uwięzi ją w domu Kamila, dlatego zrobi, co trzeba i będzie udawała, że o niczym nie wie!

"M jak miłość" odcinek 1596 po wakacjach - wtorek, 7.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1596 odcinku „M jak miłość” po wakacjach Kamil wbrew wcześniejszym zapowiedziom nie zamieni się nic a nic i ciągle będzie przebierał w kobietach. Jego zachowanie szczególnie nie spodoba się Anicie, która zaczęła angażować się w ten związek i nawet uwierzyła, że dla niej Gryc byłby w stanie się zmienić, o czym zapewniał jeszcze w ostatnim sezonie „M jak miłość”! W 1596 odcinku „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Kamil znów zacznie podrywać swoją dawną wielką miłość, Magdę (Anna Mucha) i to na oczach Anity! Sekretarka już dłużej tego nie wytrzyma i uzna, że musi się wycofać z tej relacji, a także stopniowo ograniczyć swoje kontakty z Polą. Zwierzy się Magdzie, że zabrnęła w ślepy zaułek i już najwyższy czas z tym skończyć, gdyż nie widzi żadnych szans na to, że uda jej się z Kamilem stworzyć coś więcej.  

Patrz też: M jak miłość, odcinek 1596: Łukasz ucieknie przed zbirami Argasińskiego do Gruzji?! Tylko matce wyzna prawdę

M jak miłość ZWIASTUN nowego sezonu. Powrót Majki. Była Pawła żebraczką. Łukasz skatowany przez Argasińskiego, a Patrycja w szpitalu

W 1596 odcinku „M jak miłość” po wakacjach Pola w przeciwieństwie do Anity będzie miała zupełnie inne zdanie i zrobi wszystko, aby połączyć ją i Kamila. Córeczka Gryca bardzo przywiązała się do swojej cioci, którą zaczęła już traktować niczym swoją matkę. Już w ostatnim sezonie „M jak miłość” Pola przyznała Kamilowi, że chciałby, aby ciocia Anita już na zawsze z nimi została, a Weronika (Ewelina Kudeń) odwiedzała ich od czasu do czasu. W 1596 odcinku „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej Pola postanowi wziąć sprawy w swoje ręce i zacznie spełniać swoje marzenie. 6-lataka uzna, że Anita już na zawsze zostanie z nimi, gdy uwięzi ją w domu Kamila! W tym celu po cichu schowa klucze ukochanej cioci i będzie udawała, ze nie ma pojęcia, co się z nimi stało!

- Polciu, a ty nie wiesz, gdzie są klucze cioci – zapyta Kamil.

- Nie – odpowie stanowczo.

- To nie wiem, wyciągnęłam je z torebki, położyłam na stole. Może mi wypadły gdzieś z kieszeni, no – zacznie rozmyślać Anita.

- Może – wtóruje jej Kamil.

- Tylko teraz pytanie, jak ja się dostanę do domu – powie zaniepokojona sekretarka.

- Przepraszam. Tutaj nie ma, nie ma, nie ma – powie Kamil szukając kluczy przy Poli.

- Ciocia już zostanie z nami, prawda tato? – powie zadowolona z siebie Pola.

Zobacz także: M jak miłość, odcinek 1595: To Marysia doprowadzi do zgody Izy i Marcina! Zrobi porządek z Chodakowskim - ZWIASTUN

Wówczas w 1596 odcinku „M jak miłość” po wakacjach Kamil już będzie pewny, że klucze Anity wcale się nie rozpłynęły tylko zaopiekowała się nimi jego córka! Gryc na spokojnie jeszcze raz spyta się córki, co się stało z kluczami, a ona tylko spuści głowę. Wspólnymi siłami Anita i Kamil wyciągną od niej, co stało się z kluczami, jednak Pola wcale nie zamierza ich tak łatwo oddawać!

- Czekaj, czekaj. Myszko, ty przypadkiem nie schowałaś kluczy cioci Anitki? – spyta łagodnie córki, ale ona nadal się nie przyzna.

- No, ale przecież rozmawialiśmy o tym. Ciocia ma swój domek i lubi ten domek swój i teraz chce do tego domku swojego pójść – wytłumaczy jej Kamil.

- Hmm, no ale ja znów będę za nią tęsknić – przyzna zasmucona.

- No ale ja też będę tęsknić – odpowie jej Kamil.

Wtedy w 1596 odcinku „M jak miłość” po przerwie wakacyjnej do rozmowy wtrąci się Anita i zaproponuje jej pewien układ. Pola zgodzi się na jej propozycję, ale tak łatwo skóry nie sprzeda i doda swoją poprawkę. Anita będzie zdumiona z jak twardą przeciwniczką ma do czynienia, ale oczywiście zgodzi się na jej propozycję i 6-latka zgodzi się oddać jej klucze!  

- Słuchaj to mam pomysł. Oddasz mi klucze, ale zanim wyjdę to poczytamy jeszcze książeczkę, okej? – zaproponuje Anita.

- Dwie – powie stanowczo.

- No twarda negocjatorka, ale okej – przyzna.

- Genów nie oszukasz – zakończy dumny Gryc.

Spójrz również: M jak miłość, odcinek 1596: Obrzydliwy zakład o Magdę. Budzyński odkryje przekręt Kamila i Piotrka - ZDJĘCIA

M jak miłość, odc. 1596: Kamil (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska)

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odc. 1596: Kamil (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska)
M jak miłość, odc. 1596: Anita (Melania Grzesiewicz)

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odc. 1596: Anita (Melania Grzesiewicz)
M jak miłość, odc. 1596: Kamil (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska)

i

Autor: VOD TVP M jak miłość, odc. 1596: Kamil (Marcin Bosak), Pola (Hania Nowosielska)
Nasi Partnerzy polecają
Najnowsze