M jak miłość, odcinek 1596: Obrzydliwy zakład o Magdę. Budzyński odkryje przekręt Kamila i Piotrka

i

Autor: VOD.TVP.PL M jak miłość, odcinek 1596: Obrzydliwy zakład o Magdę. Budzyński odkryje przekręt Kamila i Piotrka

M jak miłość, odcinek 1596: Obrzydliwy zakład o Magdę. Budzyński odkryje przekręt Kamila i Piotrka - ZDJĘCIA

2021-08-26 12:21

W 1596 odcinku "M jak miłość" Magda (Anna Mucha) odkryje obrzydliwy zakład, którego padnie ofiarą. Nigdy by się nie spodziewała, że wieloletni przyjaciele potraktują ją przedmiotowo i bez szacunku. Budzyński w 1596 odcinku "M jak miłość" też przyłoży rękę do świństwa Kamila (Marcin Bosak), Piotrka (Marcin Mroczek) i Adama (Jacek Kopczyński). Odkryje ich chory zakład za plecami Magdy, a potem sam wpuści zdrajców do mieszkania. Budzyńska oniemieje kiedy zorientuje się, że padła ofiarą podłego traktowania i to od najbliższych!

"M jak miłość" odcinek 1596 po wakacjach - wtorek, 7.09.2021, o godz. 20.55 w TVP2

W 1596 odcinku "M jak miłość" Magda padnie ofiarą okrutnego zakładu, czego do pewnego momentu w ogóle nie będzie świadoma. Kamil, Piotrek i Adam zaczną robić sobie z Budzyńskiej podłe żarty, a to wszystko za jej plecami! 

- Przepraszam, pomyliłam autobusy. Na pierwszy się spóźniłam, drugi mnie wywiózł nie wiadomo gdzie. Ja już mam dosyć, rozumiesz? Ja chcę odzyskać niezależność, prawo jazdy, jak dzisiaj nie zdam tego egzaminu, to ja już nie zdaję - wpadnie do kancelarii Magda i wyleje swoje frustracje. - Trzymamy kciuki - krzyknie za nią Kamil. - Tak, nie ma opcji żeby się nie udało - dopowie Werner. - Nie poddawaj się - zagrzeje kobietę do walki Gryc, a kiedy Budzyńska w 1596 odcinku "M jak miłość" się oddali, Adam szepnie Kamilowi, że nie ma szans by kobieta zdała egzamin. - Widziałem jak ćwiczyła z Andrzejem, to chyba kwestia medyczna, ona ma kłopoty z błędnikiem mi się wydaje. 

Przeczytaj: M jak miłość, odcinek 1598: Aneta ma siostrę! Matka Iwona wreszcie wyjawi rodzinną tajemnicę - ZDJĘCIA

M jak miłość odcinek 1595 ZWIASTUN. Tak będzie wyglądał nowy Mateusz Mostowiak! Barbara dostanie straszne wieści o wnuku

- A ja w nią wierzę. Może nie tyle w umiejętności, a w determinację - przyzna Kamil w 1596 odcinku "M jak miłość". - Nawet jestem skłonny się założyć o to - dopowie cwany Gryc. - No co ty, przecież nie wypada... A o jakiej kwocie mówimy? - Werner da się wciągnąć w intrygę Kamila. 

Nieco później Budzyńska zażartuje z kolegów, że oblała egzamin, kiedy tak naprawdę zdała. - Słyszeliście, że Magda oblała? - zapyta się Werner. - Wiesz co Adam, ja myślę, że to jest jednak słabe z naszej strony, żeby tak kapitalizować to nieszczęście czyjeś - powie Gryc w 1596 odcinku "M jak miłość", ale Adam już wyciągnie rękę po pieniądze. Niedługo potem okaże się, że Anita (Melania Grzesiewicz) obstawiała, że koleżanka zda, a Zduński wyciągnie od niej pieniądze, bo obstawił, że Budzyńska obleje. 

Przeczytaj: M jak miłość. Ogromne szczęście Krystiana Wieczorka. Pochwalił się nim przed całym światem – ZDJĘCIA

Kamil, Anita i Pola zjawią się w 1596 odcinku "M jak miłość" przyjdą z odwiedzinami do Magdy i właśnie wtedy kobieta odkryje jak sobie z niej zakpili. 

- (...) Nie wiem czy ty masz ochotę na towarzystwo, ale no wiesz, jesteśmy przyjaciółmi na dobre i złe... Posiedzimy, pogadamy, następnym razem zdasz na pewno... - powie Gryc zakładając, że koleżanka nie zdała. - A może jakiś mały zakładzik? - rzuci Magda w odwecie. - To był pomysł Adama, ale co, gniewasz się? - zacznie bronić się Kamil. - Nie, po prostu uważam, że jesteście draniami pozbawionymi uczuć wyższych i zastanawiam się za ile poszłam... Jaka była stawka dokładnie. Nie, poczekaj! Najpierw odpowiedz mi na inne pytanie, na co stawiałeś? - zapyta Magda o zakład Kamila i Adama. - No, że zdasz... - szepnie Gryc, a Magda zacznie skakać z radości i ogłosi, że faktycznie zdała.

Na szczęście cała sytuacja w 1596 odcinku "M jak miłość" obróci się w żart.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Najnowsze

Materiał sponsorowany